Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Teknosa'dan PS4'e Gece Satışı Fırsatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
598
Cevap
3
Favori
21.834
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Teknosa'dan PS4'e Gece Satışı Fırsatı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    24917 Mesaj

Herkes için Teknoloji felsefesiyle Türkiye’nin 77 ilindeki 296 mağazasıyla teknoloji severlere ulaşan Teknosa, Türkiye’deki çok sayıda kişinin merakla beklediği PlayStation® 4’ü geceden tüketiciyle buluşturacak. PlayStation® meraklıları, 12 Aralık gecesi Sony Eurasia garantisi ve Teknosa ayrıcalığı ile sunulan sınırlı sayıdaki PlayStation®4’e sahip olabilecek.

Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün lideri Teknosa, Türkiye’de 13 Aralık’ta satışa çıkması sabırsızlıkla beklenen PlayStation®4’ü, 13 Aralık gece 00.00’dan itibaren İstanbul Cevahir AVM ve Ankara Ankamall Extra mağazalarında özel fırsatlarla satışa sunacak.

Dünyada satışa sunulduğu ilk günde 1 milyon adedin üzerinde satılan PlayStation®4, Sony Eurasia garantisiyle Teknosa Cevahir mağazasında gece açılışına özel 75 şanslı tüketici tarafından 1399 TL’lik özel fiyatı ve toplam 400 TL değerindeki EA Sports FIFA14 ve Killzone Shadow Fall PlayStation®4 oyun hediyeleri ile birlikte satın alınabilecek. Teknosa Ankamall Extra mağazasında ise 50 şanslı tüketici 1399 TL’lik özel fiyatı ve Knack™ oyun hediyesi ile PlayStation®4 sahibi olabilecek.

PlayStation®4 oyun konsolunun satışı aynı gece teknosa.com’da, İstanbul il sınırları içinde aynı günde teslimat imkanı ile devam edecek.

Dünya genelinde 2 milyon adedin üzerine çıktı
    Dünya çapındaki toplam satışlarının 1 Aralık 2013 itibariyle 2.1 milyon adedi aştığı açıklanan PlayStation®4, 15 Kasım itibariyle Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da, 29 Kasım itibarıyle de Avrupa, Avustralya ve Latin Amerika’da piyasaya sürüldü. Dünya üzerinde 32 ülkede satışa sunulan PlayStation®4, son teknoloji grafikleri ve gerçekçiliğiyle tüm oyunlarının heyecanla beklendiği bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Basın Bülteni

|
    |

• 1400 liralık "özel fiyatı" mı? Şaka yapıyorsunuz herhalde. 2 oyunun ederi 400 lira olması ayrı bir bomba. Türkiye'de teknoloji sitelerinin başını çekiyorsunuz ve hala böyle pişkin pişkin haberler yapabiliyorsunuz. Azıcık adam olun. Sizlerin karşı çıkmaması yüzünden piyasalar bu hale geldi. Aylık milyonlarca tıklama alan reklamlar iyi güzel tavrınızı koymaya geldiğinde mırı kırın. Gidin kumda oynayın.

çok güzel bir teknoloji sitesisiniz teşekkürler.

"ABD'de 300 dolar olan PS3 burada 600 liraya satılabilirken, 400 dolar olan PS4 nasıl oluyor da 1400 lira oluyor. Vergiyse aynı vergi, masrafsa aynı masraf." diye haber yapacağınıza "1399 Liralık özel fiyat" diye haber yapıyorsunuz.

Forumunuz olmasa, haber sitenizi asla ziyaret etmezdim. Siz de diğer siteler gibi, tüketicinin yanını terkedip, şirketlerin safına katıldınız!

Bizim sizden beklediğimiz bu değil

Gorende 1 milyonluk esya satisi sanir.
    1400 TL paraya esya satip kapida sogukta milleti bekletmekte neyin nesi yahu.
    Bu kadar mi yok sayilir milletin odedigi para.

Knack mi?? Ankara da yaşamak haram oldu iyice, soğuklar bitti birde oyun ayrımcılığı başladı. İstanbula verilen oyunlara bak birde bize...

Arkadaşlar yorumlarinizi okuyorum gerçekten ne durumlara dusmussunuz aldiginiz cihaz 1400 TL az bi para hic değil ve ne zorluklarla cihazi alanlar var yani paranla rezil olmak bence bu olsa gerek kimisi diyor gotum dondu kimisi diyor bir dünya sira gerçekten çok vahim bi durum nasil olsa yilbasina doğru daha çok stok gelir bu çileyi çekmeye degermiydi kendi kanaatimce o kadar da para vermenize rağmen değmez ama alanlar almis güle güle kullansin nedense çok tuhaf geldi boyle şeylerin olması kavga edenler bile var saka maka yazik gerçekten.....

Ben artık o sırada bekleyenlerin gerçek oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Bence hepsi spotçu. Alacaklar hediye oyunlarla beraber hafta sonu millete faiş fiyattan satacaklar.

Sony Türkiye utanmalı. Ama biz de kabahat Sony Türkiye'yi destekleyelim, Türkçe oynu destekleyelim diye yedik bütün söylediklerini, gidip fazla fazla vererek oyunları aldık.
    Playstation 4 süresince ve Sony Türkiye'nin bu kafası değişmeden, yönetimdekiler değişmeden, aklı başında, işini doğru dürüst tapan insanlar gelmeden, bir daha desteklememeye
    karar verdim.

Aynen abi saçmalığa bak, ankaraya yapılan müamele ne , bide 50 sınırlaması nedir abi utanç kaynağı birbirinizi ezin mi diyorlar anlamadım :D

• Yüzbaşı
    945 Mesaj
    75 tane kime yeter ???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    9 degilde Forum istanbulda niye yok
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1650 Mesaj
    anlamadığım şey şu. toplam 75 ürün mü satılcak Cevahirde? Yoksa daha fazla satılcak sadece 75tanesi mi hediyeli? Ve bu hediyeli olan paketleri almak için sıraya mı gircez çekiliş mi var izdihamdan kim çıkarsa mı?
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: mc994

Beyler teknosa.com android uygulamasinsanda siparis verebiliriz dimi

Normal şartlarda verilebilmesi lazım hocam. Ben de uygulamayı tavsiye etmiyorum yine de.

İmkanınız varsa pc üzerinden yapın siparişinizi..
    |
    |
    Donanım Tercihlerim ile Alakalı Tüm Deneyimlerim için PM Atabilirsiniz.
    Apple: iPhone XS Max | iPhone 7 | MacBook Pro 2017 | Mac Mini Time Capsule | Apple TV
    Sony : PlayStation 4 500 Million Edition
    DJI : Mavic ProDJI Osmo Mobile |
  • Yüzbaşı
    521 Mesaj
    Bu akşam değil. Perşembe gecesi (12 Aralık'ı 13'e bağlayan gece)

(Edit)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M60! -- 11 Aralık 2013; 14:56:18 >
    |
    |

Aynen abi saçmalığa bak, ankaraya yapılan müamele ne , bide 50 sınırlaması nedir abi utanç kaynağı birbirinizi ezin mi diyorlar anlamadım :D
    |
    |
    arkham92 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben gamestop dan KZSF ve Fifa 14 Bundle a 489€ odedim 29 Kasim da elime gecti konsol. Alacaklara simdiden hayirli olsun. Harika bi cihaz. 1.52 guncellemesi ile daha hizli calismaya basladi konsol.

yarın öğlen civarı oradayım
    belferkay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2 kral bir aradaoyun istanbula 75tane beleş başkent ankaraya 50tane fıss oyun
    bence o sayılı promosyon paketlerin içinden her 3 oyununda dijital kopyasını psn yoluyla indirmek için bi kart falan çıkmalıymış..
    ha zaten çileden çıkarttılar korsana yönelecek çok arkadaşım var bu nesilde
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,412
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.