Şimdi Ara

Teknosa dan philips aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 senedir emektar 5210 umu kullanıyordum dün telimi değiştirdim aniden karar verip teknosadan philips 568 aldım
    özellikleri fiyatına göre güzel ucuz telefon arayanlara öneririm fiyatı 199ytl 2gündür kullanııyorum alışmaya başladım

ÖZELLİKLERİ
    Network GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
    Announced 2004, 4Q
    Size weight 98 x 44 x 18 mm 87gr
    Display Type STN, 65K colors
    Size 128 x 160 pixels, 5 lines
    Ringtones Type Polyphonic (40 channels)
    Vibration Yes
    Memory Phonebook 500 x 5 fields, Photo call
    Call records 30 dialed, received and missed calls
    Card slot No
    - 8 MB total memory
    - 3.2 MB free shared memory
    Features GPRS Yes
    Data speed
    Messaging SMS, EMS, MMS, EMail
    Clock Yes
    Alarm Yes
    Infrared port No EKSİK NOKTA BURADA NE İNFRARED NE DE BLUETOOTH VAR
    Games
    Colors Deep Black and Arrow Silver
    Camera VGA, 640x480 pixels, video kayıt var galiba 15 sn
    - Java MIDP 2.0
    - WAP 2.0
    - T9 türkçe t9 desteği yokk
    - Voice memo
    - Calculator
    - Organiser
    - Currency convertor
    Battery Standard battery, Li-Ion 720 mAh
    Stand-by Up to 300 h
    Talk time Up to 4 h
    bu da bu telefonla çekilen resim

• Hayırlı olsun.Güle Güle kullan.Ve seni kutlamak istiyorum.Zira bakıyorumda herkes son model
    tellerin peşinde.Ayranları yok içmeye ,..... neyse.
    İhtiyacını karşılayan ve içine sinen bir tel almış olmandan dolayı tebrikler.......
    Aklıma takılan ise bu fotoğraf bir avrupa şehrinde çekilmiş.Keşke kendi çektiğini koysaydın.
    Ama tabii BT ve kızılötesi yok,data kablosu gerekli olacak resmi PCye almak için.
  • hay,rli olsu abi de bak 2.ve 4 sayfada ayni konu var. keske arastirsaydin. da oraya yazsaydin.
    200 ytl ye boyle telefon duses.
  • valla seni tebrik etmek lazım milletin sıradan nokıalara 300ytl verdiği bi durumda senin bu teli bu fyata tercih etmen bence en akıllı iş.. telefona gelince fiyat ve performans acısından gayet ii
  • abi bunun ekranı seninkinde demi *om**k yoksa benimki mi bozukkkk
  • @realgs
    o fotoğrafı internetten aradım ve doğruluğuna emin olduğum bi siteden koydummalum bt ve kızılötesi olmadığından kendi çektiğim fotoyu koyamadım.

@thedeparted
    ekranında bi sorun yok o kelime ile tam olarak neyi kastettiğini anlamadım ama şu da bir gerçek görüntüsü 65k olmasına rağmen çok iyi değil

Bu arada özelliklerinde pil 720mAH olarak yazıyor ama bende 900mAh buda başka bir artı
  • ya bu yanında sabit telsiz telefon verdikleri modelmi
  • o cx70 yanında tel verilen 300ytl gibi

ekran cstn 65k pilips 568
    ama o fiyata aldığın için doğru seçim
  • güzlede philiıps cep telefonu biraz garip geliyor bana
  • quote:

Orijinalinden alıntı: kültigin

@realgs
    o fotoğrafı internetten aradım ve doğruluğuna emin olduğum bi siteden koydummalum bt ve kızılötesi olmadığından kendi çektiğim fotoyu koyamadım.

@thedeparted
    ekranında bi sorun yok o kelime ile tam olarak neyi kastettiğini anlamadım ama şu da bir gerçek görüntüsü 65k olmasına rağmen çok iyi değil

Bu arada özelliklerinde pil 720mAH olarak yazıyor ama bende 900mAh buda başka bir artı

ewet bende de 900 MAh pil var. Ama ekran 4096 renk kadar kötü olmasa da çok kötü.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: zümera

ya bu yanında sabit telsiz telefon verdikleri modelmi

o philips 162. kamera si yok. ve buna gore ozelliksiz. 1100 ayari ama renkliekranli ve poili,fonik
  • Ben de o zamanlar almıştım bu telefonu. Ama 4-5 ay sonra kilitlenmeye başladı. Foto kalitesi, ekran kalitesi, ses kalitesi çok kötü idi. Servise verdim. 50 gün falan sonra gelin alın değiştirme yapıyoruz dediler. Yok dedim ben de , 30 günü geçince iade almanız lazım. Hem makinayı, hem de bilgileri aktarmak için, servise verdiğimde mecburen 25 ytl ye aldigim data kablosunu iade edip parami aldım.
    Yerine, gene teknosa dan, 5 ay kadar önce, acayip damping olan bir günde ve üstüne de Kanyon Teknosa nın açılış özel %5 indirimi ile birlikte 284 ytl ye Siemens S65 aldım. Hayatımda kullandığım en stabil ve kaliteli telefon bu. Tabii daha iyileri vardır ama, 284 e, nope!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.