Şimdi Ara

Galaxy S5 Karıncalı Ekran Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
9.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonun ekranı kendi kendine gitti ve ne zaman açmaya çalışsam karıncalı ekran geliyor.Factory Reset falan denedim yine aynı ekran sizce pertmi oldu ?
    Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için edit: Kapağı açtıktan sonra sim kartı ve çevresine biraz baskı uygulayarak ekranı geri getirdim,ama sanırım temassızlık yüzünden ekran parlaklığını fullediğimde ekran rengi sarıya dönüyor garantiye göndereceğim.

Galaxy S5 Karıncalı Ekran Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Do Squats -- 28 Ağustos 2014; 23:30:08 >

• Gonderin hocam.Umarim sorununuz hallolur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bişey olmaz alırlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ayni sorunu bende yasiyorum daha 3 ay olmadi alali ve sifir aldim. Tamir mi ettiler yenisiyle mi değiştirdiler. Cunku bizden kaynakli olmayan bir sebepten telefonun ikinci el degeri servis isleminden dolayi düşüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: nEtmax

Merhaba ayni sorunu bende yasiyorum daha 3 ay olmadi alali ve sifir aldim. Tamir mi ettiler yenisiyle mi değiştirdiler. Cunku bizden kaynakli olmayan bir sebepten telefonun ikinci el degeri servis isleminden dolayi düşüyor.

Servise göndermedim.Hala darbe aldığında ekran bu şekilde oluyor.Kameranın yanlarına baskı uygulayarak düzeltiyorum.
  • Merhabalar, konuyu hortlattım ama benim de galaxy s5`imde bu sorun var. Sorunu çözebilen var mı? Ekrandan mı, yoksa anakarttan dolayı mı var bu sorun?

Cevabınız için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DangerousRabbit

Merhabalar, konuyu hortlattım ama benim de galaxy s5`imde bu sorun var. Sorunu çözebilen var mı? Ekrandan mı, yoksa anakarttan dolayı mı var bu sorun?

Cevabınız için şimdiden teşekkürler.
    Ekran bağlantısıyla alakalı. Kamera ve flaşın etrafına parmakla baskı yapa yapa düzeltmiştim.
  • Cevabınız için çok teşekkürler. Cihazı sökeceğim de, anlamadığım sorun şurada hocanm. Bağlantı ile alakalıysa neden yeniden başlayıp karıncalanma yapıyor acaba? Bir de siyah ekran sorunu da var. Bu s5 nasıl bir seriymiş anlayamadım.

• Hocam bu sorun ne kadar garip ya, yeni anakart aldım tam takıcaz derken ekran görüntüsü soketi oynatınca geliyor gidiyor derken aniden yırtıldı. Sonra da tamir için gönderdim ekran üzerindeki çip arızalıymış, telefonun ekranı yok. Anlıyacağınız yeni s5 toplamış gibi oldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.