Şimdi Ara

Teknosa'dan Cep Telefonu Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
1
Favori
8.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, yarın Teknosa'dan Nokia cep telefonu alıyorum. Acaba aldıktan sonra eğer ürün hatalı çıkarsa değiştiriyorlar mı=

• Teknosanın sicili pek düzgün değil ama her mağazasında oluyor mu bilmiyorum.
    galiba bu forumda okumuştum bi keresinde arkadaşın birinin sözde sıfır aldığı telefonunda ankaralı namık'ın son albümü ve telefonla çekilmiş fotoğraflar çıkmıştı. çekilen fotoğraflara göre telefon mağaza dışına çıkmış ve en az bir gün kullanılmıştı.

başta dediğim gibi her zaman olur mu yoksa birkaç kendini bilmez çalışanlar mı yapıyor bilemem.
  • samsung almıştım
    sorun çıkmadı

sony fotograf makinesi almıştım
    onda da sorun çıkmamıştı

ama sorun çıkarsa nasıl davranırlar bilmem
    bence müşteri nasıl davranıyor asıl önemli olan bu
  • benim aldığım cep telefonunun 1 ayı sonra klonlu olduğu ortaya çıktı.gittim kibar bir dille durumu anlattım.değiştirmek bir yana bir tekme tokat birbirimize girmediğimiz kaldı.sizin sattığınız bir çok telefon klonlu çıktı dedikten sonra verdikleri cevap.Türkiyenin en büyük mağazasıyız o yüzden sorunlu ürün sayısının da fazla olması normal zorla satmıyoruz ya.teknosanın bütün birimleri ile irtibata geçtim nafile..
    sonra tüketici hakem heyetine başvurdum ve lehime karar çıktı.kararı teknosaya bildirdikten bir hafta sonra yazı geldi.siz müşterimizin memnuniyetini karşılamak için ücret isdesi yapmayı kabul ediyoruz diye.tabi hakem heyeti kararı olmadan önce neredeydi bu müşteri memnuniyeti onu bilemiyorum.sonun da ödediğim paramı geri aldım ama 2 ay aldığım ürünü kullanamadım.

o günden beri teknosadan uzak duruyorum.
  • Ben milestoneu ordan aldım ama sorun çıkmadı şimdilik. Çıkarsa ne olur bilmiyorum.
  • Cok acik bir cevap vericem . Hayir.
  • Hem Pahalı orası

Vatan forever
  • hayatta yapabileceğin en büyük hatalardan biri olur
  • Baya bi pahalıya satıyor orası.
    Nova.6'nın dediği gibi Vatan forever
  • quote:

Orijinalden alıntı: qazxcv

Teknosanın sicili pek düzgün değil ama her mağazasında oluyor mu bilmiyorum.
    galiba bu forumda okumuştum bi keresinde arkadaşın birinin sözde sıfır aldığı telefonunda ankaralı namık'ın son albümü ve telefonla çekilmiş fotoğraflar çıkmıştı. çekilen fotoğraflara göre telefon mağaza dışına çıkmış ve en az bir gün kullanılmıştı.

başta dediğim gibi her zaman olur mu yoksa birkaç kendini bilmez çalışanlar mı yapıyor bilemem.

Geçen sene başında almış olduğum 5800'da da aynı durum yaşandı. Telefon hafızasında yüzlerce numara vardı. Kutusu kapalı ve yapışkanlı olduğu halde içinde numaralar ne geziyordu anlamış değilim. Nereden almıştın diyorsanız: Ankara'da Bahçeli'deki Teknosa!

Telefonda bir sorun olmadğı için geri götürmedim. Numaraları silip kullanmaya devam ettim.

• alınmaz. tekno-sa müşteri memnuniyeti alanında en geri firmalardan biridir. özellikle cep telefonu ve bilgisayar alanında. aman sakının, 100 TL az ödiycem diye sürünmeyin.
  • Bu oldukça ilginç.....

quote:

Orijinalden alıntı: onuryildirim

Geçen sene başında almış olduğum 5800'da da aynı durum yaşandı. Telefon hafızasında yüzlerce numara vardı. Kutusu kapalı ve yapışkanlı olduğu halde içinde numaralar ne geziyordu anlamış değilim. Nereden almıştın diyorsanız: Ankara'da Bahçeli'deki Teknosa!

Telefonda bir sorun olmadğı için geri götürmedim. Numaraları silip kullanmaya devam ettim.
  • Ben 4 telefon aldım hiçbir sorun yaşamadım. Servise gönderincede servisle teknosa ilgileniyo..
  • İlk 3 gün içinde sorun çıkarsa direk değişim var sanrım. 3 günden sonra bi sorun olduğunda garantiye yollanıyor.
  • 15 gün içinde iade vardı..ama %15 kullanım ücreti kesiyolardı..benm şüphelendiğim sey ise teknosa bu geri gelen ürünleri napıyor..ikinci el diye satacak değil ya...paketleyip sıfır diye bize satıyodur diye düşünüyorum...
  • Bu uygulamayı Teknosa artık kaldırdı.
    Önceden 15 (yada 30) günlük süre içinde memnun kalmamanız durumunda sizden kesinti yaparak ürünü geri alıyordu. Bu geri aldığı ürünleri de ayrı bir camekan dolapta indirimli satıyordu. Tabi bu iş tutmadı, başlarına dert oldu ve bu uygulamayı kaldırdılar.
    Şimdi sadece cayma hakkını kullanır isen paranı geri alabiliyorsun. O da şöyle; etiket yapıştırılmış kutuyu açmadan almaktan vaz geçtiğini beyan edip geri getirirsen paranı iade ediyorlar.
    Etiketin açılmamış/yırtılmamış olması gerekiyor....

quote:

Orijinalden alıntı: popeye85

15 gün içinde iade vardı..ama %15 kullanım ücreti kesiyolardı..benm şüphelendiğim sey ise teknosa bu geri gelen ürünleri napıyor..ikinci el diye satacak değil ya...paketleyip sıfır diye bize satıyodur diye düşünüyorum...

• hocam şikayetvar'a girip bakarsan daha iyi anlarsın zaten.teknosa mı
  • Ben Teknosa'dan memnunum.Çok alışverişim oldu.Netbook aldım, ertesi gün bataryası arızalı olduğunu öğrendim.Aldığım mağazaya gittim, hemen test ettiler ve yenisi ile bire bir değiştirdiler...Fiyatlar piyasaya göre pahallıdır.Ama ben sorun hiç yaşamadım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.