Şimdi Ara

Teknosa.com j7 pro 989 tl hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
10
Favori
10.102
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumdan bir cok kisi teknosa.com uzerinden samsung galaxy j7 pro 32 gb telefonu 989 tl ye almisti. Teknosa iptal etmisti siparisleri. Ben mart ayinin sonlarinda thh ne vermistim. Tek alaka bu olabilir diye dusunuyorum. Hesabima 710 tl hediye ceki yuklemisler. Xiaomo note 4 u 339 tl ye alabiliyordum bu cekle ama ben yine j7 pro aldim ve cek dusunce 989 tl ye geldi yine. Magaza teslim sectim yarin gidip alacagim. Sonucu buraya yazarim yine. Sicak firsatlara bu konuda bilgilendirme yapmistim yoneticiler mesaji silmis, o yuzden buraya yaziyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sıcak fırsatlarda kartlar yeniden dağıtılıyor thh ye başvurmamıştım acaba başvuru yapsam mı bende
  • Vayyy bee demekki ağlamayana meme yokmuş.Biz hiçbir yere başvurmadık ne çek vermişler ne başka birşey etmişler.Bu firmalara acımayacaksın tepelerine bineceksin.Çekinde çükünde değilim ortadaki haksızlık insanın zoruna gidiyor.
  • hocam allah razı olsun
    sizin açtığınız konu olmasa şikayet etmezdim
    10 gün önce thh ne şikayet ettim
    inşaallah bana da derhal çeki yüklerler
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    savunmayı göndermiş mi teknosa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zyxel1616

savunmayı göndermiş mi teknosa?
    savunması istendi diyor hala
    alt limitsiz kategorisiz 799 liralık hedaye çekini verseler geri çekme olayından hiç haz etmesem de yaparım
  • öncelikle hedaye çeki hakkında konuda paylaşımda bulunan değerli forum arkadaşıma çok teşekkür ederim

Teknosa.com j7 pro 989 tl hk.

teknosa yine büyüklüğünü gösterdi
    umarım diğer firmalara bu davranışları örnek olur
  • benim ikamet başka şehirde göründüğü için oranın thh'sine başvuru yapmıştım hala savunması istendi yazıyor. teknosa iptal ederken de mail dahi atmamıştı şimdide ne gelen var ne giden. @CeyKalDa siz kaç tanesi için başvuru yaptınız ve kaçı için hediye çeki geldi 4 tane aldınız diye hatırlıyorum. ben biri havale diğeri kredi kartı olmak üzere 2 adet aldım ama kredi kartı ile aldığımı belgeledim 1 tane için başvurdum
  • Keşke bende alsaydım Askerden önce telefonumu sattım gelince cok arttı fiyat

alamıyorum

J7 PRO sunu satmak isteyen olursa talibim.
  • crona C kullanıcısına yanıt
    1 adet havale siparişi

kredi kartı ile aldıklarımın sözleşmeleri dandik gmail yüzünden gelmemişti

Karara baglanmadan cek tanimlandi degil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heroesx -- 10 Mayıs 2018; 22:48:37 >
  • heroesx kullanıcısına yanıt
    henüz savunma bile gelmedi

savunmada çek olayını kullanıp hakem heyetine bildirecekler

bildirsinler helsl olsun

hepsiburada gibi malın güncel değerinin yirmi de biri kadar üstelik kategori sınırı olan göz boyama çeki vermiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

1 adet havale siparişi

kredi kartı ile aldıklarımın sözleşmeleri dandik gmail yüzünden gelmemişti
    Benim de hala savunması istendi yazıyor ama dün hediye çeki tanımlanmış. İşin aksi tarafı herkese 1 ay süreli tanımlanmış bana 15 gün geçerli kod verilmiş. Ben kredi kartı ile aldığımın üzerinden başvuru yapmıştım. Havale ile aldığım 1 adet içinde başvuru yapsam mı bilemiyorum içimden pek gelmiyor ama herkese 2 şer 3 er hediye çeki gidince haliyle benim neyim eksik diyor insan
  • crona C kullanıcısına yanıt
    ben daha yüskek çek alabilmek için 2 farklı siparişimi tek bir dilekçe ile yeniden şikayet ettim
    inşaallah 1420 lira alt limitsiz kategorisiz çek gelecek
    teknosa bir numara
    Hocam örnek dilekçe paylaşır mısın acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

https://forum.donanimhaber.com/yaniyor-einhell-bt-pg-2800-1-2-8-kwa-jenarator-129tl-hb--131178951-43

mutlakweb adlı kullanıcı bu konuda paylaşmış
    Sağol hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Evetörnek dilekçeyi paylaşırsanız çok seviniriz.
  • hocam sen baya geç kalmışsın konu açmak için.

ana konuda paylaşmıştım.

çek sanırım ilk bana tanımlandı.

3 adet almıştım kartla. 3 adet 710 tl lik çek tanımladılar.

kdv indirimi yaptıkları gece 2800 tl lik laptopu 1650 tlye, xiaomi note 4 ü 260 tl ye, 900 tllik rowenta elektrikli süpürgeyi 50 tlye aldım.
  • sabbra kullanıcısına yanıt
    paylaşımınız için teşekkürler haber vermeseniz çek alamazdık
    birçoğu sizin gibi cesur davranamaz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.