Şimdi Ara

TEKNOFEST'E KATILMIŞLAR ACİL BAKSIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben bu sene takımımla beraber teknofeste katılmaya niyetlendim.Uçaklara meraklıyız ancak daha önce ne bir iha deneyimi olan veya teknofest deneyimi olan yok.Aranızda teknofeste katılmış olanlar bana yazabilirse çok sevinirim.Acil dönüş yaparsanız sevinirim.

@Astrian

• .

• Ben de bu sene katılıyorum Sağlıkta Yapay Zekadan muhtemelen ama işleyişe çok hakim değilim. Yalnız elinizde hazır proje yoksa şu aşamada ya seneye ertelemeniz ya da hackathon tarzı hazır projeyle katılım olmayan projelere katılmanız daha iyi olur çünkü son ön başvuru tarihi 28 Şubat.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Astrian kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ama 4 gün boyunca elimizden geleni yapıp başlangıç hazırlığı yapmaya çalışacağız.Acaba ödenek vs nasıl oluyor?Çünkü ucak motorları car curt Baya masraflı.Onu geçtim otobüs bileti 300 TL şaka gibi resmen.

başarılar hocam

• Mr.Mario kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yazılım yaptığım için ödenek kısmına hakim değilim çünkü ihtiyacım olmadı. 4 günlük hazırlıkta çok bir şey yok diye biliyorum ama 9 Mart'a kadar baya kafa patlatıp projenin hemen hemen sonda geleceği hali tahmin etmeniz gerekir diye düşünüyorum. Ulaşımı bildiğim kadarıyla karşılıyor. Deneyin derim hocam bir şey kaybetmezsiniz, en kötü seneye katılırsınız bu projeyle.

• 0alametifarika0 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

Evet hocam şimdi bireylerin ucundan tutup başlamamak seneye 0 dan başlamamız gerekecek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.