Şimdi Ara

oyuncak arabamın kumandası kayıp nerden satın alabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
14.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar acil yardım lazım resimdeki arabanın kumandası kayıp nasıl bir kumanda almalıyım!!! acil
     oyuncak arabamın kumandası kayıp nerden satın alabilirim ARkadaşlar içinde yeşil renkli bir bölümde CL-0406RX diye bir yazı var belki yardımcı olur
     oyuncak arabamın kumandası kayıp nerden satın alabilirim oyuncak arabamın kumandası kayıp nerden satın alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firatyavas12 -- 31 Mart 2016; 17:26:15 >

• Hangi şehir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aydın, sökede yaşıyorum bide o yeşil şeyin altında 40 mhgz diye birşey yazıyor arabalardan pek anlamıyorum kusura bakmayın
    Bu arada arabanın motorunu falan değiştircem tek motor 18v pil kullancam sizce hızlanırmı yapiyimmi yani???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firatyavas12 -- 3 Nisan 2016; 17:04:16 >
  • İzmire geliyorsunuz yanınızda getirin arabayı yardımcı olurum kumanda konusunda. 18v pil doğrudan bağlayıp çalistiramazsiniz. Motoru ve pili yükseltmek çok uğraş gerektiriyor. Elektronik bilgisi olmadan yapamazsınız o işi. Üzerindeki devre belli bir voltajda çalışır fazlasını verirseniz devreyi yakarsınız. Denemeyin bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kenji -- 3 Nisan 2016; 17:49:07 >
  • izmire şu anda gelemem ancak 40 mhgz lik kumandanın fiyatlarını söylersen sevinirim
  • O şekil bir satış yapmıyorum dostum. Bir oyuncak mağaza zincirinin teknik servisiyim. Elimde yüzlerce 40mhz kumanda var. Ancak bu oyuncaklarda mhz değeri tutsa bile kumanda aracı çalistirmayabiliyor. O yüzden aracı getirmek şart.

• hmm benim burda güvendiğim bir kaç servis daha var peki bide bu araç eski çok önceden aldım atmak ve fetiş yapmakda istemiyorum yani sence nasıl bir ekleme yapmalıyım skype varsa ihtibata geçermsin benimle Bide CL-0406RX bu ne anlama geliyor açıklama yaparsan sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firatyavas12 -- 4 Nisan 2016; 19:06:39 >
  • merhaba,

CL-0406RX devre kartının üzerinde yazıyor ise devre kartını üreten firmanın o karta verdiği isimdir. çinde ucuz teknoloji üretimi bir kumsaldaki kum sayısı kadar çok olduğu düşünülürse o devre kartının şemasını bulmak pek mümkün değildir.
    CL-0406RX entegrenin üzerinde yazıyor ise aynı konu geçerlidir.

CL-0406RX da bulunan "RX" ifadesi recevier x anlamına gelmektedir. bu da "isimsiz alıcı" olarak dilimize çevrilebilir.

elinizdeki eski aracınızı atmak istememiş olmanızı anlıyorum ancak oyuncak araçların çok geliştirilebilirliği yok. eğer elektronik bilginiz var ise kendinize yeni bir alıcı verici yapıp o aracın gövdesini ve mekanik aksamını kullanarak hobinizi icra edebilirsiniz. alıcı vericinizi isterseniz 24v akü ile çalışacak halde bile tasarlayabilirsiniz. yada sadece güneş enerjisi kullanabilirsiniz. bu sizin teknik bilgine ve hayal gücünüze kalmış.

son olarak maalesef skype kullanmıyorum. forumun bu bölümünü düzenli olarak takip ediyorum. buradan ulaşabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: firatyavas12

Arkadaşlar acil yardım lazım resimdeki arabanın kumandası kayıp nasıl bir kumanda almalıyım!!! acil
     oyuncak arabamın kumandası kayıp nerden satın alabilirim ARkadaşlar içinde yeşil renkli bir bölümde CL-0406RX diye bir yazı var belki yardımcı olur
     oyuncak arabamın kumandası kayıp nerden satın alabilirim oyuncak arabamın kumandası kayıp nerden satın alabilirim

Oyuncakçıya gittiğğinizde zaten gereken kumandayı verirler size.Garantisi varsa belki rica edttiğinizde yenisini verebilirler.

• Çok iyimser bir düşünce bu yazkizi. Taktir ettim sizi. Bu işte şöyle bir çıkmaz söz konusu. Oyuncaklarin yedek parçaları satilmadigi için Bir kumandanın maddi değeri Sıfır bir uzaktan kumandalı araç kadardır. Satıcı şunu düşünecektir. Elimdeki fazlalık kumanda, kumandası arızalı sıfır ürüne uyarsa fiyatı sıfır ürün kadar olacaktır.

Ama yine de bir şansınızı deneyin. Belki bu matematiği yapamamış bir satıcıya denk gelebilirsiniz.

• Kenji kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim o zaman napalım yapıcak birşey olduğunu sanmıyorum pek bir teknik bilgimde yok oyuncağın garantiside yok çok önceden almıştım o zaman sadece kumanda arıyacağım bilgi için teşekkür ederim
  • bu arada güzel bir uzaktan kumandalı araba almak istiyorum nasıl bir araba almalıyım 35 Tl den fazla olmaz ise sevinirim kullanmadığınız araba varsa bana kargoyla atabilirsiz
  • 35tl üst limitle çok güzel bir araç alabileceginizi sanmıyorum. Benim ilgi alanım hava araclari. O yüzden elimde hiç araba yok

• yinede tüm bilgiler için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenji

O şekil bir satış yapmıyorum dostum. Bir oyuncak mağaza zincirinin teknik servisiyim. Elimde yüzlerce 40mhz kumanda var. Ancak bu oyuncaklarda mhz değeri tutsa bile kumanda aracı çalistirmayabiliyor. O yüzden aracı getirmek şart.
    @Kenji izmirin neresindesin.. Sana ulaşabileceğim bir telefon numarası varmı ?
  • Kenji kullanıcısına yanıt

Hala araba kumandası varmı benimde ihtiyacım var

oyuncak arabamın kumandası kayıp nerden satın alabilirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.