Şimdi Ara

TeknoBiyotik Sıcak Fırsatlar (Son Güncelleme: 16-12-2010) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
1
Favori
22.046
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karşılayan teknobiyotik değil Cm Storm firması ayrıca zarar olmadığı pazarlama bütçesinden karşılandığı üstelik oda bu kuponu isteyene tanımlanacağı belirtilmiş.
    Bence sen ya algılama yolları enfeksiyonu geçiriyosun ya da bilerek konu kapansın diye maraza çıkartmaya uğraşıyosun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cain -- 3 Ocak 2011; 14:18:02 >
  • Kraldan çok kralcı olmak bu olsa gerek.Nerdeyse ağlatacaksın bizi yaptığımız şeyin vebali yüzünden bağış toplayacağız.Benim herhangibir beklentim olmadı.Firma yanlış hareket etti iptali emrivaki yapmak istedi halbuki öncelikle tek tek herekese sormaları gerekirdi.Kabahatlerini anlayıp müşterileri kaybetmek istemediler ve indirim çeki verdiler de sen niye bu kadar celallendinde ahlak zabıtası kesildin başımıza onu anlamadım.Hazımsızlıkdan başka bişey değil.Karşılıklı alan memnun satan memmun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_MAD

Kraldan çok kralcı olmak bu olsa gerek.Nerdeyse ağlatacaksın bizi yaptığımız şeyin vebali yüzünden bağış toplayacağız.Benim herhangibir beklentim olmadı.Firma yanlış hareket etti iptali emrivaki yapmak istedi halbuki öncelikle tek tek herekese sormaları gerekirdi.Kabahatlerini anlayıp müşterileri kaybetmek istemediler ve indirim çeki verdiler de sen niye bu kadar celallendinde ahlak zabıtası kesildin başımıza onu anlamadım.Hazımsızlıkdan başka bişey değil.Karşılıklı alan memnun satan memmun.

kabahat yanlış bir sayı girmekse eğer inşallah sende benzer bir yanlışlık yaparsında kabahatini es geçmeyen yine senin gibi insanlar hemem yararlanır ve o firmanın durumuna düşersin. ardından da artık kendine bir pazarlama bütçesi ayarlarsın belki. umarım ölücülük yapan herkes için olur bu.

millet ne hale gelmiş vay anasını vay. ölücülere daha da mesaj yazmaya gerek yok. yazılacak herşeyi yazdım. hazmedenler gitsin alsın.

• Kendi adıma yanlışlığı mazur gösterme gibi bir durumum olmadı firmadan hiçbirşey talep etmedim tehdit de etmedim.Daha önce bir çok ciddi firmanın yaptığı gibi böyle durumlarda bizlere jest olsun diye bir indirim çeki vermişler sen hala buraya gelip bunu hazmedenler alsın diyorsun.Ya yanlış algılıyorsun ya da maksatlısın.Derdin ne çözemedik?
  • Projist arkadaşımın söylediklerine katılıyorum sonuna kadar. Arkadaş olayın ahlaki tarafını oldukça iyi açıklamış ama buradaki bazı arkadaşlar bir bayana tecavüz edip ondan sonra "banane ya o da açık saçık giyinmeseydi" diyebilecek gibi görünüyor. Yazık gerçekten insanlar ne hale geldi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: projist

quote:

Kraldan çok kralcı olmak bu olsa gerek.Nerdeyse ağlatacaksın bizi yaptığımız şeyin vebali yüzünden bağış toplayacağız.Benim herhangibir beklentim olmadı.Firma yanlış hareket etti iptali emrivaki yapmak istedi halbuki öncelikle tek tek herekese sormaları gerekirdi.Kabahatlerini anlayıp müşterileri kaybetmek istemediler ve indirim çeki verdiler de sen niye bu kadar celallendinde ahlak zabıtası kesildin başımıza onu anlamadım.Hazımsızlıkdan başka bişey değil.Karşılıklı alan memnun satan memmun.

kabahat yanlış bir sayı girmekse eğer inşallah sende benzer bir yanlışlık yaparsında kabahatini es geçmeyen yine senin gibi insanlar hemem yararlanır ve o firmanın durumuna düşersin. ardından da artık kendine bir pazarlama bütçesi ayarlarsın belki. umarım ölücülük yapan herkes için olur bu.

millet ne hale gelmiş vay anasını vay. ölücülere daha da mesaj yazmaya gerek yok. yazılacak herşeyi yazdım. hazmedenler gitsin alsın.

Doğru söze ne hacet. Bu rakamsal hataları ölücü geçinenler bankada çalışsalarda kendi işlerinde yapsalar keşke, o zaman görürüm onları.

• quote:

Orijinalden alıntı: red devil

Projist arkadaşımın söylediklerine katılıyorum sonuna kadar. Arkadaş olayın ahlaki tarafını oldukça iyi açıklamış ama buradaki bazı arkadaşlar bir bayana tecavüz edip ondan sonra "banane ya o da açık saçık giyinmeseydi" diyebilecek gibi görünüyor. Yazık gerçekten insanlar ne hale geldi...

Pes yani yazılanları okumadan nato mermer nato kafa devam ediyorsunuz.Örneğe bak bir de sen bizleri yukarıda yazdığın insanlarla bir mi görüyorsun.Kıt gördümde bu kadar kıt görmedim.

Kimse kimseyi birşeye zorlamadı firma gelen tepkileri okuyup bir indirim çeki verdi bedavaya alınan birşeyde değil.Şu anda bu çekle 50 tl ye alabiliyorsunuz belkide alış fiyatıdır ya da çok az zarar vardır içinde.Firmaların fahiş fiyattan sattıkları ürünlerde hiç sesiniz çıkmıyor sizi polyanalar.Bizi aynı kefeye koyduğunuz insanlara bakın bir de .Siz sömürülmeye layıksınzı başka birşey demeye gerek yok.

• Ya bu kadar gürültü çıkaran o 2 arkadaşın bir menfaatimi var ? Bu ne öfkedir böyle? Zarar mı ettiniz hayırdır kardeş ne oldu da bu kadar öfkelendiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: projist

quote:

"Sitemizde oluşan teknik problem otomatik fiyat güncellemesinden hatalı fiyat gelmesinden kaynaklanmıştır. Cumartesi akşamı bu duruma müdahale eden ilgili arkadaşımızın ürünün fiyatını düzetmesine rağmen otomatik fiyat güncellemesini kapatmamasından ötürü yaklaşık yarım saat sonra hatalı güncellemenin tekrarı sebebiyle ürün yeninden yanlış fiyatla satışa açılmıştır. Bu yaşanan problemden ötürü özür dileriz.
    Ürün fiyatıyla ilgili olarak ürün 59$’lık fare + 19$’lık mousepad ürünlerinin birleşiminden oluşmaktadır ve 59$’lık fiyat kampanya fiyatıdır. Bu üründe fiyat güncellemesinde hatalı olarak sadece mousepad’in ürün kodu girildiği için 19$ fiyat gelmiştir.
    Bu problemle ilgili olarak CM Storm ile görüştük ve bu olayın markanın ürünleri adına kötü bir örnek oluşturmaması adına bir pazarlama bütçesi aldık. Bu sayede bu ürün için 35$’lık indirim kuponu tanımlanmıştır. Bu tekliften faydalanmak isterseniz tek kullanımlık kupon kodunuz gönderilecektir.
    Hatalı fiyatlı siparişinizin tutarı bugün içerisinde hesabınıza geri iade edilecektir. Havaleler aynı gün içinde hesaba geçerken kredi kartı ödemelerinin hesaba geçmesi 2-3 iş gününü bulabilir.

Saygılarımızla,
    Ürün Bilgisi"

bunu kabul edecek olan var mı? o kadar laftan sonra yine kabul etmeyeceksiniz değil mi? indirim çeki değil o fiyattan almak isteyenler gitsenize gerekli yerlere de şimdi. görelim bakalım kim ölücü kim bilinçli tüketici. aranızda hukuk yoluyla hakkını arayan yok mu ısrarla yanlış fiyattan isteyenler. yoksa 35$ lık indirim çekine tav mısınız?

kanun yolu ile hakkını arayıp alana hediye edecem dedim, okuma yazmayı vede okuduğunu anlamadan cevap yazmamayı iyice öğrenin.

ayrıca firmaya çamur atanlar da bakalım ne diyecek firma hakkında atıp tutuyorlardı. bu şekilde de görmüş olucaz kimin ne olduğunu?

Gene firma hakkında atıp tutarım çünkü inidirimi yapan teknobiyotik degil cmi firması o yuzden bos konusma diyorum tekrardan.

• Arkadaşlar olayın ahlaki yönünü sürekli vurguluyorlar. Peki soruyorum elinde var olmayan bir ürünü var gibi gösterip 1 hafta boyunca bekleten satıcı ahlaklı oluyorda buradaki adamlar ucuz fiyat bulup almışlar bu mu ahlaksızlık? Fahiş fiyatlardan ürün satılır ahlaklı olunur da ucuz fiyat bulup almak mı ahlaksızlık?
  • bana da aynı mail gelmiş ama muallak bir mesaj.

mouse pad dahil mi sadece mouse mi belli değil.
  • Arkadaş memlekette kek kaynadığını bilirdim de, bu arkadaşların savunma mekanizmalarının bu kadar inatçı işlediğini bilmezdim.....

Teknobiyotik yapması gerekeni yaptı, o da hem uğraşmak zorunda kalacağı, hem ürünleri kargolamak zorunda kalacağı hem de kötü reklam olması nedeniyle böyle bir yolu tercih etti. Bence çok da güzel bir yöntem bulmuşlar. En azından diğer firmalar gibi farklı çıkarları oldukları için fiyat oynamaları yapmadıklarını kanıtladılar yada böyle yapmak zorunda kaldılar.....

Yiğidin hakkını yiğide teslim etmemiz gerek bu noktada.

Bunun haricinde buradaki diğer arkadaşların hazımsızlıklarına anlam vermek mümkün değil. Artık yorum yapmak istemiyorum bu konuda şahsen. Olasılıkları anlatıyoruz anlaşılmıyor, kanun kural diyoruz bıdı bıdı. Hangi mantıkla yapıldığı belli olmayan saçma sapan benzetmeler.......... Çoluk çocuk dolmuş forum iyice. Tavsiyem, kendinizi kimseye kullandırtmayın, sizi kolay kazanç kapısı olarak görenlere pabuç bırakmayın gençler. Karar sizin, keyfiniz bilir.

Siparişimin iptalini şahsen onaylamıştım, fakat hediye çeki tekliflerini kabul ediyorum forumdaki bazı arkadaşlar sağolsun. Eğer hazımsızlık devam ediyorsa şunu diyebilirim; sipariş benim para benim keyif benim. Fırsatçıyım hiçbir hatayı affetmem. Zaten 250 tane fare almıştım şimdi bunları satarak bir güzel kar yaparım hayatımı da böyle devam ettiriyorum zaten başka işim gücüm yok..... Herkes işine baksın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deus-ex -- 3 Ocak 2011; 17:58:54 >

• Bende ilanı görmüştüm. aman dedim ederi bu fiyat. peki ihtiyacımda yoktu. durduk yere para harcamim dedim. vazgeçtim almaktan.

bence bu üründen zaten CM S. pek zarar etmiyordur.

Durum ise şu, alan almış satan satmış birileri hala konuşuyor.

Ben şunu öğrendim ki. Bu ülkede hakkını arayacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuq35
    Fırsatçıyım hiçbir hatayı affetmem. Zaten 250 tane fare almıştım şimdi bunları satarak bir güzel kar yaparım hayatımı da böyle devam ettiriyorum zaten başka işim gücüm yok..... Herkes işine baksın...

En azından itiraf eden biri. Keşke öbürleride itiraf etsede lafı gevelemeden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratremix

quote:

Fırsatçıyım hiçbir hatayı affetmem. Zaten 250 tane fare almıştım şimdi bunları satarak bir güzel kar yaparım hayatımı da böyle devam ettiriyorum zaten başka işim gücüm yok..... Herkes işine baksın...

• quote:

Orijinalden alıntı: muratremix

quote:

Ortasından kesmişsin gazeteciler gibi. Ben ne demişim? Eğer hazımsızlık devam ediyorsa şunu diyebilirim; sipariş benim para benim keyif benim. Fırsatçıyım hiçbir hatayı affetmem. Zaten 250 tane fare almıştım şimdi bunları satarak bir güzel kar yaparım hayatımı da böyle devam ettiriyorum zaten başka işim gücüm yok..... Herkes işine baksın...
    Hazımsızlık ne güzel de devam ediyor 250 fare aldığım da itiraftı zaten değil mi
    Hay allahım ya.
    Bilinçlinin malı safın çenesini yoruyor......

Teknobiyotik bile kabul etti hatasını, düzeltmek için uğraşıyor, siz hala neyin peşindesiniz... Size cevap yazmak bile insanlık suçu........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deus-ex -- 3 Ocak 2011; 18:50:24 >

• Diyelim ki herkes 250şer tane aldı. Diyelim ki herkes itiraf(!) etti. Ne olacak?
  • O değil şimdi 250 fare için 250 de pc almak lazım. Keşke 1000 doları 10 dolar yazsalar da ben de hemen 250 tane kapsam.. Bekleyelim bakalım
  • Diyelim ki sen ufuq35'in kinaye yaptığını anlamadın o zaman ne olacak ? he pardon sormaya gerek yok, zaten görüyoruz anlamayınca ne olduğunu...
  • Bu arada şunu belirtmek isterim, yazdıklarımdaki mizacı sert ve komik ithaflar kesinlikle teknobiyotik e karşı değildir, firma yapması gerekeni yapmıştır. Tekrar ediyorum, ben işi yokuşa sürmemek için siparişimin iptalini istemiştim, fakat şu an bana CM tarafından sunulmuş bir çek var bunu kullanıyorum.

Tekrar ediyorum şu ana kadar yazdıklarımın hedefi teknobiyotik değildir, firma hatasını kabul edip gerekeni yapmıştır.

Şunu biliniz, bu kanunlar internet ortamında haksız rekabet oluşumunu önlemek ve tüketiciyi korumak için konulmuştur. Her önüne gelen firma atıyorum, yüzde 80 indirimle sattığı bir ürün siparişini sonrasında iptal ediyoruz derse, ve bunu önleyen bir kanun olmazsa son kullanıcılar da sessiz kalırlarsa, bu bir alışkanlık haline gelir, bütün firmalar anlık borçlarını kapatmak için, nakit borcunu bankalara taksitlendirmek için tıklanma hiti için, en çok satılan ürünler kısmındaki değişiklikler için vs vs vs benim işin içinde biri olmadığımdan aklıma gelmeyen daha birçok avantaj yakalayabilirler ve bu durum çok fazla kargaşa yaratabilir.

Bu kanunlar bu yüzden var.

Teknobiyotik görevini yapmıştır, en azından 50 kusur liradan satacağı bu ürünlerde hem yüksek ihtimalle zarar etmeyecek, aynı zamanda da son kullanıcının ödemesini yaptığı siparişi keyfi olarak iptal etmemiş olacaktır. Zaten distribütörü de kendileri oldukları için firma açısından zarar söz konusu değildir diye düşünüyorum.

Herkese saygılar.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deus-ex -- 3 Ocak 2011; 19:09:44 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.