Şimdi Ara

Tekno biyotik hazir sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar teknobiyotik kendi sitesi üzerinden alinca taksite vade koyuyor,ama gittigidiyorda pesin fiyata 9 taksit oluyor sizce bu sistem nasil alıyım mı

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/amd-ryzen-5-2600-3-4ghz-msi-rx570-4gb-8gb-ram-240gb-ssd-oyuncu-bilgisayari_pdp_493702410

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı ürünleri 4000 altına kendin toplarsın kalan 500 ile de ekstradan 8 GB RAM ile kasayı yükseltirsin.bende düşünüyorum böyle bir sistem ama her yerde vade farkı çıkıyor.hazır sistemlerde de mutlaka değişecek parça oluyor sorduğumda, o yüzden bilgisayar alamıyorum kaç gündür

• Ayni parçalari kendi sitesinden pc toplama sihirbazinda daha pahaliya geliyo bide ben toplamayi bilmiyorum hazir toplu gelmesi lazim

• bykyo B kullanıcısına yanıt
    sinerji, itopya, incehesap ve teknobiyotikteki pc olusturma sihirbazlarindan oluşturduğunuz sistemler için montaj seçeneği var. Veya bu sitelerden hazır sistemler bakabilirsiniz.

Bu bütçeyle rx570li sistem almayın. daha uygun fiyata rx 580li bir sistem bulunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xGlorfindel -- 22 Nisan 2020; 11:28:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok mantıklı değil hocam o paraya o sistem. Kendin topla RAM 16 yaparsın SSD'de 480 GB gibi yaparsın ekran kartı rx580'e çıkabilirsin. Vatan da bazen %18 kdv indirimi felan oluyor orayı bi takip et
  • krımınal kullanıcısına yanıt
    Hocam bu vatandaki kasalara bomba diyorlar ne zaman patlayacağı belli olmazmış o kadar kötü mü gerçekten. eğer öyleyse bu adamlar niye bu kasaları kullanıyor.oradan alacaktım vade farksız taksitle satıldığı için yorumlardan sonra vazgeçtim.

• Siparis verecektim az daha arastirayim sağolun dostlar Bndeki makina 11 sene oldu artik kfayi yedirtiyo o yüzden yenisi şart oldu

• sawgiray S kullanıcısına yanıt
    Anakartı önermiyor kimse giriş seviyesiymiş sanırım yoksa bende alabilirdim bunu kasası da istediğim kasa

• semamca_07 S kullanıcısına yanıt
    Vatan da şöyle bir sistem var oem bölümüne çalışan aldıkların da bu işlerden anlıyormu bilgisi ne düzeyde diye bakılmıyor maalesef. Patlama yaşayan var ise orda ki çalışanın bilgisizliği yüzünden olmuştur kanımca. Eğer ucuz ise tek tek parçaları al kendin topla en temizi o, ama ben toplayamam diyorsan bu işleri bilen birinden yardım yada youtube da nasıl sistem toplanır başlığı altın da yüzlerce video var hem öğrenmiş de olursun

• bykyo B kullanıcısına yanıt
    2600 olanı

diger işlemci 8 cekirdek

2600 12 cekirdek
    artı 2de de ekran kartı aynı seri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.