Şimdi Ara

Tek tıkla kitap okuma alışkanlığı :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dostlar bu karantina günlerinde bir arkadaşımın kardeşine kitap okuma alışkanlığı vermeye çalışıyoruz.

çocuk kitap okuyor ama isteksiz okuyor. En sevdiği uğraş youtube videosu çekmek.

Youtuber olmak istiyor yani. Hevesle oyun videoları çekiyor evde, izlenme ve abone almak için.

İzlenmesi fazla oluncada seviniyor, dahada bir hevesle çekiyor videoları.

Bizde bu krizi fırsata çevirelim dedik. Kitap okuyup kitaptan anladığını, yazarın vermek istediği mesajı videolarında belirt dedik.

Kitap okuma alışkanlığı kazandırtmak için kitaplar üzerine videolar çek dedik kesinlikle izlenir dedik yani.

Oda tamam yapacağım dedi ama eğer ilk etapta izlenme almazsa hevesi ve isteği kaçacak.

Eğer izlenme alırsada başka kitaplar okumak isteyecek. Ve böylelikle uzun vadade kitap okuma alışkanlığı kazanacak.

Futbola meraklı olduğu için Benim Adım Salah diye bir kitap okumuş. Onun videosunu çekip yükledi youtube'a ve sürekli takip ediyor.

Video linkini bırakıyorum buraya..

SİZDE BİR ÇOCUKTA KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞININ OLUŞMASINA DESTEK OLMAK İSTİYORSANIZ BU VİDEOYA BİR KERE BAKMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.

Destek veren herkese teşekkürler :)

Link >> https://www.youtube.com/watch?v=HtNbsz7sg3Q

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.