Şimdi Ara

Tek Cevaplık Sorular (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
2
Favori
9.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • brf mythic görevi gelmesi için 15 hc brf boss kesmek gerekiyo biliyodumda. wowheadde ve battle.net forumlarında 21 demişler(tahmin olarak). hangisi doğru şimdi. 15 mi 21 mi
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Ben nedense 24 diye biliyorum, ama 21de olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar profil barın yerini değiştirmeye yarayan bir addon lazım bana aradım ama bulamadım, bununla ilgili profil interface addonum var ama hoşuma gitmiyor pek.
    Ben istiyorumki default pofil interfacenin yerini istediğim gibi değiştireyim.
  • "move anything" di yanlış hatırlamıyorsam . adının hakkını verir
  • merhaba arkadaşlar ben rogue combat oynuyorum stack olayı hakkında yardımınızı istiyorum misal bestlord darmac keserken 5 stack olduğum bana söylendi ve öldüm :) hatta rezden sonra yine öldüm ben yakın dps oynuyorum bu stack nasıl birikir ? ekranda görebilceğim bir yer varmıdır? ve nasıl bundan kurtulurum cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Will

"move anything" di yanlış hatırlamıyorsam . adının hakkını verir

Çok teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtlar1971

Ben nedense 24 diye biliyorum, ama 21de olabilir

21 kesin sayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    15'deyken bana heroic mission gelmişti, 23 olunca Mythic geldi yani 21 rakamı doğru muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

15'deyken bana heroic mission gelmişti, 23 olunca Mythic geldi yani 21 rakamı doğru muhtemelen.

Bana 10 normal boss kesiliyken Heroic geldi.

• kurtlar1971 kullanıcısına yanıt
    8+ Highmaul HC kill varsa BRF heroic mission geliyor
  • 0RK kullanıcısına yanıt
    16 tane hc kesiliydi.

• Arkadaşlar; mog olarak omuzluk gözükmesin istiyorum (sadece elbise dursun hesabı) var mı böyle bir mog, interface de sadece head ve cloak inaktif etme seçeneği var da.
    Addon olarak da rakibe attığım stunların profil resminde gösteren addon varmış galiba, muhabbet arasında birisinden duymuştum şimdi aklıma takıldı curse da göz gezdirdim bulamadım.
  • Arkadaşlar pvp setleri nasıl alabiliriz. Honor la alınır mı ? Boss kestigimiz yerlerden düşer mi ? Oyuna yeni başladığım için adını unuttum. Parti olarak girdiğimiz yerden bahsediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaaBurak

Arkadaşlar pvp setleri nasıl alabiliriz. Honor la alınır mı ? Boss kestigimiz yerlerden düşer mi ? Oyuna yeni başladığım için adını unuttum. Parti olarak girdiğimiz yerden bahsediyorum.

Hocam son level'e ulaştığında yapacağın ilk iş ashran primate group'dan event grouplarına girmek. Partiye girince ashrana gir seni sıraya alır sıran gelince kendi partinin olduğu event grubuna girmiş olursun.
    Sana faydaları;
    660 arena set alacaksın ama bazı statlar rep puanı istiyor (ashran yerinde revered) buradan rep kasmana yardımcı olacak event grupları.
    620 her event başına yüzde 80 ihtimalle item düşecek.
    Çabuk itemleneceksin. Ortalama 3-4 saate setin büyük kısmı elinde olur 620 olanından.
    Ayrıca conq puanıda gelecek bununlada 660 alacaksın.
    ---
    Tek yapman gereken parti üyelerine yardımcı olmak, oyuncu kes orada dur kısaca
    ---
    Honor puanı: 620 ilvl pvp alanında 675
    Conq puanı: 660 ilvl pvp alanında 690

Sana gereken statları bilmiyorsan kasmış olduğun classın arena birincisine bakabilirsin; tavsiyem neyin ne olduğunu bilip kendine görede düzenleme yapman tamamen kopyalayabilirsin ama class'ında eksiğin varsa bilgi açısından öğrenmen yönünde.

Bu linkten güncel takip edebilirsin:http://eu.battle.net/wow/en/pvp/leaderboards/3v3

Filitre seçeneğinden classını işaretle hem orada hangi specin daha uygun olduğunuda bariz görürsün ilk oyuncuya tıkla statlarına bakıver, gear vs.

Ayrıca buradan senin classının arenada diğer classlara göre ne durumda olduğunuda görebilirsin, işte ilk 10 da şu classlar var gibi.

Hoh iyi yazdım, kolay gele.

• aschil kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık teşekkür ederim

• 1.Honor ile alınan itemler mi daha iyi yoksa dungeon girip orada düşündüğümüz itemler mi daha iyi?

2.Item leveli yükselir mi? Yükselirse nasıl yapacağız?

• quote:

Orijinalden alıntı: QuelTaLas

quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

1. 10 kere aynı bossu kesip bonus atabilirsin aynı hafta. item düşme olasılığı aynı
    2. yi bende merak ettim doğrusu. ama pek ihtimal vermiyorum

Bugün guildden birine sordum adama aynısı olmuş 13 hc kesmiş yetişmemiş oda denemek için görevi yapmamış. 2 daha kestiğinde myhtic e döndüğünü söyledi

eski bi mesajı alıntılıyacam ama,

12 gündür brf hc görevim duruyodu, bugün 22 hc brf boss kesmiş bulunuyorum an itibari ile. ama görevim hala hc duruyo, mythice dönmedi
    edit: kime sorduysam görev dönmez dedi. geldiği gibi kalır dedi :/ boşyere 12 gün tuttum görevi. arkadaşının yaptığı çok ayıp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 10 Nisan 2015; 0:25:31 >

• Combat rogue de stun atmanın belli bir sırası var mı ?
    Birde dps de eneryg yetmiyor, 100 talentinde 1'e vermeyi düşünüyorum yani 100 levelde haste ağırlıklı gitsem dahi eneryg sorunu yasar mıyım.
    Son olarak action bar geçislerinde swap macro kullanıyorum bu geçişler için addon veya benzeri bir action bar macro var mı malum arada karişıyor :)

Rogue oyunculardan cevap bekliyorum.

14 gün cooldown mission geldikten hemen sonra başlıyorsa belki 2 gün sonra mythic mission gelebilir. Tamamladıktan ya da görevi başlattıktan sonra cooldown aktif oluyorsa geçmiş olsun.
  • Beyler wowhead.com'dan itemin nereden düştüğüne bakıyorum. Source kısmında drop ve pvp yazıyor. Pvp derken Honorla alınan item drop derken görevle alınan mı diyor ?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.