Şimdi Ara

Tek Cevaplık Sorular (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
2
Favori
9.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bütün dungeon bossları kestiğinizde, artifact silahınıza yeni görüntü geleceğini belirten kaynağı söylemeniz mümkün müdür? Benim bildiğim Mage Tower Challenge ile alınan görüntü ile bütün bossları kestiğinizde yeni görüntü geliyor. Edit: @@iwhitewalker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmopasa -- 6 Mayıs 2017; 6:58:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahmopasa kullanıcısına yanıt
    mage tower da alınan görüntünün dışında 3 tane daha var bunu order hall da artifac power verdiğimiz yerde appearances sayfasında görebilirsin pembe renkli olarak tüm dg bosslarını kestiğinde vereceğinden bahsediyor bunun için konuda açılmış ama ben net bir cevap göremedim konuda buhttps://us.battle.net/forums/en/wow/topic/20753717100 benzer bikaç konu daha var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iwhitewalker -- 6 Mayıs 2017; 16:15:21 >
  • iwhitewalker İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Mage Tower'dan aldığınız görünümle kesmeniz laızm, önce o görünümü almak lazım kısacası...
  • iwhitewalker İ kullanıcısına yanıt
    Mage Tower Appearance'ların bulunduğu satırda ki bütün görüntüler için görevi aldığınız vakit gelen görüntüyü kullanmanız lazım. Zaten o satırda ki diğer görüntüler için 'by using' ibaresi olur.

Uzun lafın kısası o şeyi geçmeniz lazım diğerleri için.

• Teşekkür ederim beni bu çileden kurtardığınız için :)
  • Arkadaşlar ben wow classic oynuyorum rogue olarak. 10 Level olduktan sonra “Dual Wielding” , “Skinning”, “Firs Aid” öğrenin. Skinning’den elde ettiğiniz leather’ları sakın satmayın. Buradaki skinning first aid gibi şeyleri nasıl açarım nasıl geliştiririm anlamadım. Ayrıca Leathering aldım öğrendim ama bir şey basamıyorum yapamıyorum yani. Herhalde puanım yetmiyor. Bana bu muhabbetleri biraz açıklayacak birileri var mıdır ?
  • Arkadaşlar oyunda yeniyim. Malum para sıkıntısı yaşıyorum. Auction house bazı itemleri koydum satılması için. Ancak daha sonra benden daha düşük fiyata koyan gördüm. tekrar koymak için hepsini iptal ettim. Sorum şu olacak ürünü satışa koyarken alınan depozit ürün iptal edilince geri gelmiyor mu ?
  • Happyvegemite H kullanıcısına yanıt
    Gelmiyor

• MehmetGokhanK kullanıcısına yanıt
    Mobları lootla çantadanda skinnig knife olması lazım sonra derileri yüzebilirsin içinde hiç loot kalmaması lazım

• şuan game time+shadowlands base edition ile bütün contentleri erişim sağlanıyomu yoksa başka şeylerde almam gerekiyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sufffle

şuan game time+shadowlands base edition ile bütün contentleri erişim sağlanıyomu yoksa başka şeylerde almam gerekiyormu?

evet bu şekilde tüm contente limitsiz erişim sağlarsınız.

• Oyunda yeni sayılırım YouTube'da The Maw'da herbalism ve mining videoları izledim hepsi 3-4 ay öncenin videosu ve The Maw'a gittiğimde 1 tane bile çiçek veya maden bulamadım sizce nedeni nedir

• Arkadaşlar ben yeni sistemi unutup tokenimi valueye çevirdim hesabımda 13 euro var ben bunu nasıl game time a çevirebilirim yardımcı olur musunuz

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.