Şimdi Ara

TEK BİR SERVER BİLE BULAMIYOR OYUN!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
7.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gün önce oyunu sildim, az önce yine kurdum, oyuna giriyorum fakat server listte hiç server yok refresh all diyorum hiç gelen giden yok sorun nedir arkadaşlar?Oyun orjinal.

• 2 gün önceye kadar bende de öyleydi.. yeni pc almıstım oyunu falan kurdum refresh ediyordum server gelmiyordu 3-4 gün sonra falan düzeldi..
  • internet kafede oynu yükleyip oynadım, aynı sorun bende de oldu
  • Dayı ttnet sayesinde internet arada kesiliyor. Fakat bize görünmüyor. Öyle olmuş olabilir?
  • Kardeş aynı Sorun bendede var hiç server bulamıyor Tf2 bunun çözümü nedir bilen var mı? eğer bilen varsa bana pm atabilir mi acaba ?
  • Masterservers.vdf dosyasını kurun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet//

Masterservers.vdf dosyasını kurun

dostum o dediğin nedir nasıl kurulur
  • Bende aynı sorunu yaşıyordum. Steam'den serversa girin ordan TF2 olanları seçin.
  • zaten öyle giriyorum bide xfire
  • Arkadaşlar eskiden bu sorunlar yoktu. 8 Mbit geldiğinden beri ebemiz ağlıyor
  • Bende de aynı sorun var. Çözüm nedir?
  • Deneyen yok mu şu çözümü, bende yüklü diil oyun.
  • Ben denedim oldu. Anlatılanı yaptıktan sonra tekrar server bulmamazlık yaptı ama, Norton İnternet Security 2010'un güvenlik duvarı engelliyormuş, izin verince düzeldi.
  • CS SERVER SORUNUNU ÇÖZDUN SAOL BIR SORUN DAHA VAR FOVORIYE SERVER EKLIYORUM AMA PC KAPANIP ACILINCA SILINIYOR COZUMU PM OLARAK LUTFEN ATARMISN

CS SERVER SORUNUNU ÇÖZDUN SAOL BIR SORUN DAHA VAR FOVORIYE SERVER EKLIYORUM AMA PC KAPANIP ACILINCA SILINIYOR COZUMU PM OLARAK LUTFEN ATARMISN

CS SERVER SORUNUNU ÇÖZDUN SAOL BIR SORUN DAHA VAR FOVORIYE SERVER EKLIYORUM AMA PC KAPANIP ACILINCA SILINIYOR COZUMU PM OLARAK LUTFEN ATARMISN
  • Clientblob diye bir dosya olacak steam klasöründe, bende servera girerken bu steam üyeliği zaten kullanılıyor diyordu öyle çözmüştüm. denemeye değer, büyük ihtimal işe yaramaz ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdikan

arkadaş niye 3 kez tekrar ediyorsun, öyle yapınca daha mı çok ilgilenecek bilen arkadaşlar?
    hayret...
  • fovoriye mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.