W

Binbaşı
08 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar sorunum şu şekilde oldu 1 yıl 2 ay önceydi w8 kurmak istedim w7 x64 varken aptal kafam mal bi arkadaşımın aklına uyup usb den yüklemeyi denedim sen bildiğin yolu yapsana kurdun ensesi neden kalın dimi neyse usb görmedi benim pc sonra w7 kurmam gerekti tekrar hata verdi çünkü ancak w7 yüklemeye çalıştığım 500 gb hard diskte böyle bir sorunla karşılaştım ve shock oldum ne windowsu kurabildim bu diske ne de windows kurulu iken kullanabildim lütfen yardımlarınızı bekliyorum canım disk yatıyor boşta
arkadaşlar bana birisi main charınla kas daha sonra alt chara gönder bular account bide dedi onda kullanırsın bende 7-8 item kastım ancak benim main warlock alt charda dk onları ona gönderdiğimde priest mage warlock yazıyor bi tek bende mi böyle yoksa başka bi şey yapmam lazım mı
youtube pek çok video izledim ama pek bi şey anlamadım affi oynayan warlock arkadaşlar bana yardım edebilir mesala aeo skili sadece rain of fire mı yani?
arkdaşlar 85 lvl orc hunterım vardı charı sildim serverda insan sayısı azaldı bende yeni hunter açmayı düşünüyorum
ally ya da horde
ally worgen
horde goblin ve troll arasında kaldım
gearlar hepsinde çok iyi duruyor
hep troll kasmak istemişimdir goblin charımda yok ancak worgen hunter çok iyi yakışıyor gibi server olarak outland ally için horde için de twisiting ya da stormscale düşünüyorum
twisting açarsam heirloom sorunu yaşamam diğerlerin heişrloomsuz olucak leveling troll büyük ayakları bzaen göze hoş gelmiyor bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
ne cata ne woltk ne de ilk herkes tbc zamanı en iyi diyor oynamadığım için bilmiyorum nedir oyunu güzel yapan
bu sitedeki bilgilere güvenilir mi
stormreaver serverında oynuyordum eskiden high şimdi ogrimamar bomboş gündüz gece farketmiyor bütün charlarım orada
90 lvl dk var burning legion onunda farkı yok stormreaverdan
twsiting nether char açtım 86 lvl o populasyon olarak iyi stormscale serverınıda merak ediyorum çünkü 60k fazla karakter var twisting netherdan bu server populasyonu hakkında ne düşünüyorsunuz
80 lvl karakter için 400+ ilvl panda itemlerini nerden bulurum
class warlock ah hariç
http://wow.realmpop.com/eu.html böyle bir site buldum normalde stormreaver serverında oynmaktaydım ancak horde ogrimarın çok boş olduğunu görüyorum panda gelişiyle beraber ve server durumu cata varken high iken genelde şuan medium oluyor o yüzden burn,in legiona bir bakayı dedim biraz oynadım orda allince tarafında orda herkes bana horde çok olduğunu söyledi daha sonra gecenin ilerleyen saatlerinde stormwind ogrimar gibi olmaya başladığını gördüm bu seferde nerde oyunda türk görsem twsting netherdaydı bende buraya bakayım dedim bi baktım tam istediğim gibi ogrimar gece 3-4 hep full serve pop high ancak o bulduğum sitede 120k horde 10k allince vardı serverlardaki dengesizliğin ne gibi avantajları veya dezavantajları var twisting nether charı bıraksam mı acaba burnin legion arkdaşlar hep çok horde var diyordu 4k gibi bi fark var o siteye göre bu sitedeki bilgiler gerçek mi bana bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz
eve arkadaşlar pve 90 lvl olup end game item lvl sahip olupta en kullanışlı olan klass hangisi amacım dps falan değil farm yapmak mount avına çıkmak gibi seni zorlamıcak ve heal gibi sıkıntı çekimicen bir klass arıyorum bana paladin ve warlock çok mantıklı geliyor diğerleri nedir
arkadaşkar başka serverda char kasıyorum malum heirloomlar yok bu bg level atlama kolay diyorlar nasıl oluyr anlatırmısınız call to arms vardı şimdi 45 lvl açılacak diyor 3 tane bg arenası arathi basin warsong diğerini hatırlayamadım parayla alınan 3 tane guild heirloomum var şuan hanor ilede omuzluk alıcam bide leveling guidelar varya zygor falan gibi bunların bedava olanları var mı ve nasıl kullanılır bi tane buldum geçende truva atı çıktı içinden
human ölünce undead mi oluyo hep merak etmişimdir
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.077
İkinci El Bölümü Mesajları: 34
Konularının görüntülenme sayısı: 192.714 (Bu ay: 442)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.