Şimdi Ara

teiws.net taşındı ama nereye=http://www.vizyoncity.com/

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar uzun zamandır takip ettiğim dizi arşiv sitesi teiws.net taşınmış ama nereye taşındığını bulamadım bilen varsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skaarj -- 19 Ekim 2009; 19:28:37 >

• siteyi ilk senden duyuyorum biraz araştırayım dedim ekşisözlükte birisi kapandı gitti yazmış google'da da bulamadım
  • 2008in başlarında kapanmıştı sonra yoğun istek üzerine yeniden .net olarak açıldı.Çoğu güzel dizileri ilk internete koyan teiws.netti ama başkaları ordan linkleri alıp diğer sitelerin reytingi arttığı ve artık masraflarıda kendi cebinden karşılaması üzerine sitenin sahibi teiwsi tamamen kapadı.Çok güzel bir siteydi tüm dizilerin tüm sezonları çok sağlam duruyordu kırık linki bildirince anında değiştiriyolardı ama malsef kapandı.
  • ya haziran başı parasızlıktan bir müddet kapalı kaldı ama yayına devam etti ekim başı taşınacaktı,aslında taşındı da ama hatırlayamıyorum nereye taşındığını çıldıracam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skaarj -- 19 Ekim 2009; 19:17:20 >
  • ohhhh be buldum kendi sorumun cevabını kendim vereyim şu adrese taşındı:http://www.vizyoncity.com/
  • Güzel siteymiş.
  • Yanlız burda çok az dizi var özgür yükliyecek herhalde hepsini şuan 10 15 dizi var sadece eskisinde 100e yakın vardı sanırsam married with childrenı indiriyordum bende ordan bu sitede yok torrentlerdede seeder olmuyo eski dizi olduğu için inşallah yüklerler.
  • bakıyorum hemen.
  • Yer imlerime ekledim sağolasın
  • teiws de 250 ye yakın dizi vardı. vizyoncity de şu ana kadar 50 ye yakın dizi yüklenmiş. sanırım zamanla artacaktır. güzel bir site. umarım teiws in daha önce 2 defa yaptığı gereksiz yere kapatma işmeni bunlarda yapmaz.
  • Gereksiz olduğunu sanmıyorum sabahlara kadar oturup internete ilk yükleyipte sitenin reytingi iyi değilse yada host masraflarını kendi cebimden bende karşılasam bende kapardım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.