Şimdi Ara

Tedirgin edici kuklalar, kötü ruhlu oyuncaklar, ürkütücü palyaçolar, lanetli aynalar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
26
Favori
20.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu o kadar korku filmi izlememeye çalışrım,chucky i bile tv de en fazla 10 dk falan izlemişimdim ama tüm korkuları hissedebiliyorum.Çok zayıf bir bünyem var herhalde.Hele aynalara 5-10 sn den fazla bakmam.
  • palyacolar her zaman her yerde korkunctur

• quote:

Orijinalden alıntı: N.M.Türk05

ne yalan söyliyim okurken zerre korkmadım...şu resimdeki kuklada Billymiş neymiş hiç korkunç değil.Şuan yanımda olsa boynunu kırıp çöpe atarım

bladi meri akar gider bu gece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meshhead -- 3 Şubat 2013; 0:43:55 >
  • hollywood olmasa ayna hariç hiçbirinden korkuyor olcaktınız :)
    Ayna meselesi ise tamamen eski kafa büyüklerimizin sorunu.3 harflilerin işi gücü yok aynada seni korkutcak,sen bakarken arkandan geçecek.Adamlarında kendi halince bi hayatı var böyle şeyler düşünmeyin.
  • Şu kuklaları gördükçe elim ayağım titriyor vala
  • quote:

Orijinalden alıntı: eldest55

palyacolar her zaman her yerde korkunctur

Stephen King'in romanından uyarlanan It filmini izledikten sonra oradaki Pennywise isimli palyaço yüzünden, çocukluğumun belli bir dönemi bu renkli adamlardan nefret ederek geçti..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

Tedirgin edici kuklalar, kötü ruhlu oyuncaklar, ürkütücü palyaçolar, lanetli aynalar

Su resmi gorunce korkudan bagirdim. Gercekten cok cirkin yaratiklar bunlar. Ulan ben simdi nasil uyucam?

görünce aklıma diva geldi
  • Sağlam konu olmuş.
  • "It" filmi nasıldır ayrıca şu Billy kız arkadaşla falan izlenebilir mi çok hoşuma gitti konu. Tam gerildiğim noktayı 12'den vurdunuz.

Edit: Dead Silence'ı izliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oziko -- 3 Şubat 2013; 12:56:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arch Enemy`

Çocukluğum chucky izlemekle geçti, belli oluyordur. Bu arada Dead Silence filmine bayılırım, o filmi izledikten sonra internetten vantrolog olmak için birsürü araştırma yapmıştım ve vantrologların konuşma rehberi vardı karın hareketleri falan onları denerdim.Çocukluk işte, hala çok severim.

quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

Tedirgin edici kuklalar, kötü ruhlu oyuncaklar, ürkütücü palyaçolar, lanetli aynalar

Su resmi gorunce korkudan bagirdim. Gercekten cok cirkin yaratiklar bunlar. Ulan ben simdi nasil uyucam?

İsmi Billy onun, filmi sakın izleme aman diyim.

Hocam avatardanda anlasiliyor senin is zaten. Her zaman sormak isterdim avatardaki ne diye

Sen simdi filmin ismini buraya yazdin. Bendede bi takinti var. Mecbur izlicem o filmi

• gerçekten çok güzel bi çalışma olmuş..
  • Konu süper, eline sağlık

• güzel konu.
  • Bu konuyla ilgili film tavsiyesi olan varmı? dead silence haricinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Mitokondri-

Bu konuyla ilgili film tavsiyesi olan varmı? dead silence haricinde.

Konu'da birçok film mevcut. Ayrıca, Amityville: Dollhouse isimli film de tavsiye edilebilir..
  • kuklaymis bebekmis falan bunlardan korkmam ama ayna konusunda tedirginim. odamdaki dolapta bir boy aynasi mevcut ve gece yattigimda bazen ona bakarim ancak su ana kadar hic korkmadim. beni korkutan sey gece tuvalete kalktigimda elimi yikarken kafami kaldirdigimda aynada bir sey görme endisesidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

kuklaymis bebekmis falan bunlardan korkmam ama ayna konusunda tedirginim. odamdaki dolapta bir boy aynasi mevcut ve gece yattigimda bazen ona bakarim ancak su ana kadar hic korkmadim. beni korkutan sey gece tuvalete kalktigimda elimi yikarken kafami kaldirdigimda aynada bir sey görme endisesidir.

Okul filminde vardı öyle bir sahne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

kuklaymis bebekmis falan bunlardan korkmam ama ayna konusunda tedirginim. odamdaki dolapta bir boy aynasi mevcut ve gece yattigimda bazen ona bakarim ancak su ana kadar hic korkmadim. beni korkutan sey gece tuvalete kalktigimda elimi yikarken kafami kaldirdigimda aynada bir sey görme endisesidir.

Aynı korkuya sahibiz.. Yukarıda da yazdım zaten.. Hollywood bu mevzuyu filmlerde o kadar çok işlediki, artık klişe oldu.

Video'da korkumuzun kısa bir özeti sunulmuş

• Ben böyle şeylerden çok korkarım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.