Şimdi Ara

TEB Yıldız Signature Card Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
2
Favori
3.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir kaç hafta önce yıldız bankacılık’a almış TEB beni. Uygulmaya girince “yıldız bankacılık’a hıoşgeldiniz” şeklinde yazıyor.

Mobil uygulamada TEB Yıldız Signature Card başvurusu çıkıp duruyor. Bu kartı kullanan varmı acaba? Önemli bir avantajı varmı bildiğiniz?

• bir avantajı yok içinde para olması lazım 300.000 tl galiba bende var hiç kullanmadım

• bence en açıkça görülen avantajlar şu şekildedir: havalimani hızlı geçiş ve buggy

• Master Julien kullanıcısına yanıt

Bu yazdiklarinizin konuyu acan arkadasin sordugu kredi kartiyla alakasi yok. Bir kac sart sagladiktan sonra hizli gecis ve buggy kullanim hakki kazaniyorsunuz.

Karta gelince web sitelerinden kontrol ettim sinema tiyatroda puan ve restaurantlarda ekstra puan disinda bir sey goremedim. Kisiye ozel kampanyalar tanimlaniyorsa bilmiyorum. 500 tl kart ucreti de var. Gereksiz bence. Cok avantajli olsa forumda aktif olarak konusulurdu

• teb yıldız priority kartım vardı, eskiden maaş müşterisi olduğum için herhangi bir ücret almadan kullanıyordum.

aynı zamanda cepteteb kartım var, cepteteb ilk 50k müşterisi içindeyim.

Dün sms gelmiş bankadan, teb yıldız priority kartımı, teb yıldız signature ile değiştiriyorlarmış.

bu özellikle zaten priority de de vardı.

bu priority kalkıyor mu acaba, yoksa benim segmentimi mi değiştiyorlar anlamadım.

kartı kullanan kimse olmamış sanırım şimdiye kadar, forumda herhangi bir yorum göremedim.

• bende var signature. hiç bir artısını görmedim. yurt dışında araba kiraladım, harcamalar yaptım. havaalanı kolaylığını hiç kullanmadım

• mmavcu kullanıcısına yanıt

Ben de aynı durumdayım birden mesaj geldi ve yeni kartı gönderdiler, hiçbir bilgilendirme yok.

• Master Julien kullanıcısına yanıt

Önceden bu hizmetler standart cepteteb içindi. Kısa kısa nerelere çıkmış bu kampanyalar.

• mmavcu kullanıcısına yanıt

Bugün yeni gelen karta 500₺ kart ücreti kesildiğini gördüm.

• Hocam bu Yıldız Priority dediğiniz kart Mastercard olan mı? Size gönderilen Signature kartın tasarımı nasıl, Teb web sitesinde görünen ile aynı mı?

• selamlar. ben de çok merak ettim; neden kartımı değiştiriyorlar diye; priority kart ile signature kart arasında ne fark var diye vs... şurada bir bilgi buldum paylaşayım: www.sikayetvar.com/teb/teb-kredi-karti-beceriksizligi

ek kart çıkarmakla ilgili bir şikayetmiş ama aradığımız bilgiyi vermiş TEB müşteri hizmetleri burada 'artık yıldız priority kartlarını iptal ettik onun yerine Signature veriyoruz' diyerek.

• kolay gelsin ben de teb platinum card sahibiyim. bu infinit kard basvuru sartlarini goruntuleyemedim sitesinde bilen var mi acaba? ben de lounge dan yararlanmak icin dusunuyordum

• arazis_med A kullanıcısına yanıt

Türkiye’de özel bankacılığın kurucusu ve ilk uygulayıcısı olarak, toplam 5 milyon TL ve üzeri varlığını bankamızda bulunduran müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz. Bu doğrultuda varlık yönetimi alanındaki uzmanlığımızla, bankacılık ve finansman işlemlerinde müşterilerimize uzun vadeli değer katmayı hedefliyoruz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.