Şimdi Ara

TEAMGROUP T-Force Night Hawk RGB 4000MHz 16GB Kit (2x8GB) 998 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
3
Favori
4.713
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğru olanı yapmışsınız büyük ihtimalle sıkıntı olmaz ama bende alıcı adı yıldızlı sansürlü o yüzden yardımcı olamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ScreamEagles kullanıcısına yanıt
    Sığana kadar olan kısmı kopyala yapıştır yapmanız yeterli. İban doğruysa hiçbir sıkıntı olmaz, hayırlı olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/t-force-16-gb-ddr4-4000-mhz-night-hawk-rgb-black-8x2-team-tf1d416g4000hc18edc01_pdp_560320789

Visa Axess kart varsa 50 TL Visa indirimi ve 75 TL Chippara ile 950 TL olur; Maximum kar varsa 100 TL puan ile 925 TL olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

Uyar anakartta 3600cl4 kullanırsınız muazzam olur yatırımlık.

Ayarı elle vericeksin 3600cl16 yada 3733cl16-17 anakartta hazır profil vardır seçip ince ayar yapacaksın sonra .(öğrendikçe)

Ryzen dram callucator den. 4000mhz zaten ryzen 3000 desteklemiyor. Performans kaybı oluyor ryzen 3000 ile 3800mhz ince ayarlı kullanınca en iyi sonuç alınır.
    Hocam bu ram kesin olarak cl14 3600-3800 aralığında çalışır mı? B450 a pro max anakartım var, ona göre satın alacağım.
  • CorleoneXT kullanıcısına yanıt
    elindeki ramleri en iyi ihtimalle 500e çıkarsan bile arada ki fark 450tl. Sıfırdan bilgisayar kuracaklar için mantıklı fakat elinizde kurulu sistem varsa arada 450 tl edecek birşey yok malesef. @cohannan'ın paylaştığı testler en iyi anakart, işlemci ve ekran kartı ile yapılmış testler olduğundan elinizdeki gariban b450 ve en iyi ihtimalle rtx2060 ile orada alınan sonuçların yanına bile yaklaşamayacaksınız.

Tabi al sat yapacaksan başka, al sat için mantıklı duruyor gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Woody WP W kullanıcısına yanıt
    3600 cl14 %99.999
    3800 cl15 %99.998

1.5v a kadar isteyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 28 Mayıs 2020; 1:57:23 >
  • Timeguard T kullanıcısına yanıt
    Peki bir şey daha soracağım müsadeniz olursa.

Elimde 16'lık tek ram mevcut Crucial cl16 3000 mhz ama bu ram için 3600 cl16 yapılan oc'lar mevcut. Bunun yanına bir 16 daha alıp o değerlerde kullanmak mı mantıklı olur yoksa bunları satın almak mı?
    32 yapmak bana daha mantıklı geliyor ama tabi oc denemeden o değerleri de netleştiremem. Yarın deneyeceğim büyük ihtimalle tabi ince ayar bilmediğim için nasıl olur bilmiyorum.
    D-die imiş bendeki ram.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woody WP -- 28 Mayıs 2020; 2:25:30 >
  • Ramler guzel fakat 32 gb dusunenler icin yandigini soylemek guc. Ozellikle ram overclockunda cok tecrubesi olmayan arkadaslar icin 3600 cl 16 ram alip standart profilden sadece saat hizini 3733 veya 3800 cl16 yapmak, bu ramlerin saat hizini dusurup timinglerine ayar cekmekten cok cok cok daha kolay olacaktir. Ram overclocku islemci ve ekran karti kadar kolay degil malesef hem teoride hem pratikte baya karmasik bir is timinglerde stabilite yakalamak. Soyle birsey de var 3733 cl16 ile 3733 cl15 arasindaki farki ben hissederim diyen adam kendini ram overclockunda heba etmesin spacex e basvursun astronot olmak için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saglamsalassa -- 28 Mayıs 2020; 3:10:3 >
  • java kullanıcısına yanıt
    https://www.incehesap.com/team-t-force-night-hawk-rgb-tf1d416g4000hc18edc01-gaming-ram-fiyati-42630/

Maximum Kart sahibi olanlara 100 TL Maxipuan veriyor 926 TL oluyor. 50 TL'de QNB kodu ile daha uyguna gelebilir. Alternatif olarak kalsın bu da.
  • hyperx 3000mhz ile değiştirmeye değer mi ?
    x570 anakartım var.
  • _XaNDeR_ kullanıcısına yanıt
    3800mhz timing zamanlamalı kullanırsan %15-20 ye varan farklar olur oyun vs..

• Woody WP W kullanıcısına yanıt
    Öyle yapsan daha iyi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 28 Mayıs 2020; 13:51:46 >
  • Dram ryzen calc. baktım safe olarak maks 3400 CL16 gösteriyor. Başka da göstermiyor. Ne fast ne de safe. O yüzden satın almak daha mantıklı oluyor galiba bu nedenle :)
    Teşekkürler ilginiz için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woody WP -- 28 Mayıs 2020; 13:51:23 >
  • Tüm stoklar bitmiş sadece incehesap da var onada sınırlı stok diyor her an bitebilir.
  • Yakında Ram lerin vb.. fiyatları dahada düşecek gibi duruyor ama kısa vadeli düşecek daha sonra aynı fiyat bulmak imkansız olacak.

Virüs döneminde olmayan satışların telafisi yapılması gerekiyor nakit lazım , kimse bişey almadı

Bende alım şu Ram den İnci de 1.026 TL :)
  • Ben sordum, elden satış yaptıkları bir yer yok. Sadece online satış yani. Ama depo falan vardır tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperÇorapçıgil -- 28 Mayıs 2020; 19:49:59 >
  • AlperÇorapçıgil kullanıcısına yanıt
    Valla o kadar yakın evime ve belki haftada 3 kere bu caddeden geçiyorum. Dikkatimi nasıl çekmez diyordum. Tabele yok ama bi Blaster Bilgisayar var orda. Orası mı acaba :D

TEAMGROUP T-Force Night Hawk RGB 4000MHz 16GB Kit (2x8GB) 998 TL
  • Bizzat yazdım ve "Merkez ofisimiz Antalya da bulunuyor sadece online satışımız bulunmakta" şeklinde cevap geldi.

• Bende aldım bakalım. Gelsin bir de oc ile uğraşalım cl14 3600, cl15 3800 denemeleri yapalım. Umarım sorunsuz hallolur :)
  • Hayırlısı olsun alan arkadaşlara baya kişi aldık bakalım:)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.