Şimdi Ara

Team Fortress 2 hakkında yararlı bilgiler (f2p-pre-takas-craft-vs.) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
3
Favori
31.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aokluoglu

Ben Korkunç Kambur Şapkayı yeşile boyadım leprikon şapkası gibi oldu bir değeri var mıdır acaba ?

tradble ise yani takas edilebiliyorsa 1 rec değilse bi değeri yok.
  • Bu premium olmayan hesapların bir süre kullanılmadığında silenebileceği konusu nekadar doğru acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Bu premium olmayan hesapların bir süre kullanılmadığında silenebileceği konusu nekadar doğru acaba ?

bizzat arkadaşım hesbını kaybetti.daha doğrusu girmeye çalışıyor bu hesap mevcut dğeil diyor+mevcut olan hesaba yeni parola istediğinizde site onay veriyor mail gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Bu premium olmayan hesapların bir süre kullanılmadığında silenebileceği konusu nekadar doğru acaba ?

bizzat arkadaşım hesbını kaybetti.daha doğrusu girmeye çalışıyor bu hesap mevcut dğeil diyor+mevcut olan hesaba yeni parola istediğinizde site onay veriyor mail gelmiyor.

Anladım steam hesabımda ücretli oyunda var, kapatamazlar heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 21 Mart 2012; 15:24:30 >
  • Abi ben premium değilim item takası yapamıyorum peki premium olunca takas edilemeyen itemlerim takas edilebilir olucak mı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: thme123

Abi ben premium değilim item takası yapamıyorum peki premium olunca takas edilemeyen itemlerim takas edilebilir olucak mı ??

hayır onalr hep öyle kalır.tkas edilemeyenler takas edilemez gift wrap kllanman lazım o da pahalı.
  • peki takas edilebilir itemler sadece paraylamı alınıyo ?? bide bir serverde gordum adamın biri "AVCI" yerine "Bunu Okuyorsan Ya Ölüsün Ya da Merakli" Yazmis :) Onu Nasıl Yapabiliriz??
  • quote:

peki takas edilebilir itemler sadece paraylamı alınıyo ?? bide bir serverde gordum adamın biri "AVCI" yerine "Bunu Okuyorsan Ya Ölüsün Ya da Merakli" Yazmis :) Onu Nasıl Yapabiliriz??

Hayır, düşürebilir veya takasla alabilirsin.
    Senin dediğin isim değiştirme olayı da "Name Tag" adlı itemle oluyor.
  • Bu oyun içinde F7 ile rapor ettiğimiz adamlar gerçekten inceleniyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

quote:

peki takas edilebilir itemler sadece paraylamı alınıyo ?? bide bir serverde gordum adamın biri "AVCI" yerine "Bunu Okuyorsan Ya Ölüsün Ya da Merakli" Yazmis :) Onu Nasıl Yapabiliriz??

"Name Tag" adlı item parayla alınabiliyomu mağaza gözüme gözükmedi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

quote:

"Name Tag" adlı item parayla alınabiliyomu mağaza gözüme gözükmedi

Mağazada var Tools bölümünde ayrıca 1 Refined Metal'ede alabilirsin.

• Kimse kusura bakmasın ama o kadar Türk serverı ve forumu var.F2p olmadan önce o kadar oynayan adam vardı arkadaş şöyle bir konuyu açmaktan aciz gözlerini item hırsı bürümüş tiplerden geçilmiyor ortalık.

Oyun gerçekten çok zevkli özellikle random mapli yabancı serverlarda az respawn süresiyle eğlencenin tanıda varırsınız...Türk serverlarında ben bunu göremedim.Takılmıyorum zaten.
    Drop itemları kendim craftlamaya metal üretmeye başladım.İşin ticaretinde değil kendi kendime şapka vs zaman geçirmenin derdindeyim.

Oyunculardan ziyade sunucu sahipleri bedava oyundan para kazanma oyunculardan "Donörlük" adında serverlardan kicklenmeme full olsa bile girebilme imkanları adı altında parayla oyuncu bağlamaya çalışıyorlar.

Şu anda 100 saatlik tf2 oynamışım bunun 10 saati tr serverı.Düşünün gerisini siz düşünün.Boş boş muhabbetler gevezelikler zabası.
    Ben oyunda ticarete karşıyım.KO da bunu canlı canlı yaşadık oyun oyunluktan çıktı resmen, eğlence değil hırs küpüne dönüştü.Ne zevki kaldı ne ortamı.
    Çıkarı olmayan adamlar slm vermez hale geliyor etrafınızda bir süre sonra.

-=CP=- ORANGE serverı gibi random svleri mutlaka ziyaret edin.193.192.59.181:27030

idle içince maplerden achievement_idle yeni versiyonları içinde achievement_idle_noglass aratmanız gerekli...

Konu için tşk...

• quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

Kimse kusura bakmasın ama o kadar Türk serverı ve forumu var.F2p olmadan önce o kadar oynayan adam vardı arkadaş şöyle bir konuyu açmaktan aciz gözlerini item hırsı bürümüş tiplerden geçilmiyor ortalık.

Oyun gerçekten çok zevkli özellikle random mapli yabancı serverlarda az respawn süresiyle eğlencenin tanıda varırsınız...Türk serverlarında ben bunu göremedim.Takılmıyorum zaten.
    Drop itemları kendim craftlamaya metal üretmeye başladım.İşin ticaretinde değil kendi kendime şapka vs zaman geçirmenin derdindeyim.

Oyunculardan ziyade sunucu sahipleri bedava oyundan para kazanma oyunculardan "Donörlük" adında serverlardan kicklenmeme full olsa bile girebilme imkanları adı altında parayla oyuncu bağlamaya çalışıyorlar.

Şu anda 100 saatlik tf2 oynamışım bunun 10 saati tr serverı.Düşünün gerisini siz düşünün.Boş boş muhabbetler gevezelikler zabası.
    Ben oyunda ticarete karşıyım.KO da bunu canlı canlı yaşadık oyun oyunluktan çıktı resmen, eğlence değil hırs küpüne dönüştü.Ne zevki kaldı ne ortamı.
    Çıkarı olmayan adamlar slm vermez hale geliyor etrafınızda bir süre sonra.

-=CP=- ORANGE serverı gibi random svleri mutlaka ziyaret edin.193.192.59.181:27030

idle içince maplerden achievement_idle yeni versiyonları içinde achievement_idle_noglass aratmanız gerekli...

Konu için tşk...

100 saat oynamışsın ve bunları söylüyorsun.ben toplamda oynadığım 1268 saatin en az 6oo saatini oyun svlerinde geçirmiş biri olarak bu konunun forumumuzda tf2 hakkında bu tür bilgilerin eksik olmasından dolayı açıldığını hatırlatmak isterim.diğer bir yönden de eğer sadece item-ticaret gibi konularda sizinle konuşacak kişiler buluyorsanız bu bira sizin arkadaş seçiminizle alakalıdır.değilse bu konu için steamde beni ekleyipde beraber başka oyunlar oynadığımız arkadaşlar da var.sonuç olarak hiç kimse hiç kimseyi bir konu yüzünden zorlamıyor.burada arkadaşlarımıza elde etmek istedikleri eşyaları nasıl elde edbilecekleri konusunda ip uçları evrerek yardımcı olma derdindeyiz.ben Turk arkadaşalrımız içinden istediği silahı alabilmk için markete 5-10$ para yatıranalrıda biliyorum.ama buna gerek olmadığını eğer ir eşya ihtiyacı duyuluyorsa bunun nasıl elde edilebileceğini göstermek istedim.ayrıca, f2p olduktan sonra ben hiç bir şekilde svlerde azalma filan görmedim.aksine svlerde doluluk oranları arttı.bunun getiririsi olarak onlarca yeni server açıldı.serverların para isteyip istememesi kendi prensipleriyle alakalı bişey biz burda ondan bahsetmiyoruz.kişisiel fikirlerinize saygılıyım.verdiğiniz ek bilgiler içinde teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

Serverlar bedavaya yürütülmüyor.
  • Nasıl Yani? Bedava Premium Olabilirmiyiz?
    1 Soru Daha:Steam Üzerinden Oynuyorum Ve Çantamın Dolmasına 7 İtem Kaldı
    (Premium Değilim)

http://www.tf2items.com/profiles/76561198059997098

Yeni İtem Açıldığında İtemler Çöpe Gitmez Değilmi? Cevap Lütfen
  • Benim bir kaç sorum olacak

1- Ben oyunu eskiden parayla almıştım , oyun 1 hafta sonra bedava oldu. Ben şimdi premium muyum ? Çantamda falan bol bol yer var.

2- Bu oyundaki itemlerin fiyatlarını öğrenebileceğimiz bir site varmı , neye göre fiyat koyuyorlar ? ve neye göre dediğimiz şeyi nerden öğreniyorlar ? " Ör: Oyundaki bulunurluk seviyesine göre belirleniyorsa , oyundaki bulunurluluk seviyesini nereden öğreniyorlar ?"

3- Bu klasik itemlerin farkı ne ? Yani sadece isminde o klasik kelimesi geçiyor sadece omu yani ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunmamur

Benim bir kaç sorum olacak

1- Ben oyunu eskiden parayla almıştım , oyun 1 hafta sonra bedava oldu. Ben şimdi premium muyum ? Çantamda falan bol bol yer var.

2- Bu oyundaki itemlerin fiyatlarını öğrenebileceğimiz bir site varmı , neye göre fiyat koyuyorlar ? ve neye göre dediğimiz şeyi nerden öğreniyorlar ? " Ör: Oyundaki bulunurluk seviyesine göre belirleniyorsa , oyundaki bulunurluluk seviyesini nereden öğreniyorlar ?"

3- Bu klasik itemlerin farkı ne ? Yani sadece isminde o klasik kelimesi geçiyor sadece omu yani ?

sorularınızı geliş sırasına göre yanıtlıyım:
    1- evet orange box aldığınız için sizin oyununuz zaten premium.

2- oyundaki itemlerin değerlerini normal şartlar altında anlık olaark takas serverlarında değişmektedir.yani yeri gelir kimsenin almadığı en değersiz bir iteme biri çıkar misli misli ödeme yapar.ama genel oalrak şu site %80 olarak genel piyasa fiyatlarını veriyor buradan kontrol edebilirsiniz:http://tf2spreadsheet.blogspot.com/

3- itemler arasındaki farkı yukarda belirtmiştim.klasik itemlerin tek farkı bir daha o itemlerin yeniden craflanması, droplanması, yada sandıkdan çıakrılması mümkün değil...antik olarak düşünün...

quote:

Orijinalden alıntı: Tf2Bungae

Nasıl Yani? Bedava Premium Olabilirmiyiz?
    1 Soru Daha:Steam Üzerinden Oynuyorum Ve Çantamın Dolmasına 7 İtem Kaldı
    (Premium Değilim)

http://www.tf2items.com/profiles/76561198059997098

Yeni İtem Açıldığında İtemler Çöpe Gitmez Değilmi? Cevap Lütfen

bedava premium olamıyorsunuz.f2p oyuncular başkalarından aldıkları itemleri takas edebilirler.ayrıca premium olduktan sonra mevcut eşyalarınızda kayıp yaşamazsınız.

• yazını komple okudum zaten , birdaha çıkması falan onları anlamıştım , o itemler sadece gösteriş yani ekstra özelliği yok , itemin isminde klasik geçiyor , ve sen bu klasiğin fazla kişide olmadığını anlayarak havalara giriyorsun bu yani :D
  • Bu aralar premium almak var aklımda . fiyatı ne kadar ne kadar sürüyor premium. nasıl alınır. alınınca çok farkı olmazmı (engineer baya bi sentry falan kurabiliyor mesela) bunları merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ollicanolli

Bu aralar premium almak var aklımda . fiyatı ne kadar ne kadar sürüyor premium. nasıl alınır. alınınca çok farkı olmazmı (engineer baya bi sentry falan kurabiliyor mesela) bunları merak ediyorum.

Enginer 1 den fazla sentry felan kuramaz

Trade yapabilirsin
    Bp genişler

Bu tarz özelliklere sahip olursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.