Şimdi Ara

Team Fortress 2 [ANA KONU] (158. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.163
Cevap
10
Favori
196.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XanthiN

Neden karartmislar boyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 36 kullanıcısına yanıt
    Buna "Downgrade" deniyor. Sanırım en dandik PC'lerin bile en iyi performansta açması için yapılmış bir -olumsuz- hamle.
  • Arkadaşlar merhaba,

2010 yılından beri biriken eşyalar var bi ara oynuyordum, bu eşyaları takasa veya pazara açmanın yolu var mıdır? Yoksa bunlar elde edinildiğinden beri pazarlanamayan eşyalar mı?

• Oyuna yeni başladım basit eğlence modunda bir kaç maça girdim her raund arasında bağlantınız kesildi diye uyarı geldi ve oyundan atıldım. oyunda bir sorun mu var yoksa daha çaylağım diye sürekli oyundan mı atıyorlar beni anlamadım? robot mücadelesinede girdim onda öyle bir şey olmadı.
  • elimde 29 saflaştırılmış metal var. tekliflere açığım
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

Arkadaşlar merhaba,

2010 yılından beri biriken eşyalar var bi ara oynuyordum, bu eşyaları takasa veya pazara açmanın yolu var mıdır? Yoksa bunlar elde edinildiğinden beri pazarlanamayan eşyalar mı?

Envanterine steam adresinden baktım. Uzun zamandır takas işleri ile haşır neşir olan birisi olarak bu Team Fortress 2 eşyalarını silahların hariç maalesef takaslayamazsın. çünkü başarım eşyaları takaslanamaz. Silahlarınız ise maalesef ki fazla ref etmez. Yani değerli değiller. Bu arada söylemeyi unutuyordum , silahlarında başarım ödülü ise onlar için de aynı şey geçerli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackoffire

elimde 29 saflaştırılmış metal var. tekliflere açığım
    Hocam , 29 ref'inizi yani saflaştırılmış metallerinizi kullanmak için backpack tf'den eşyaların fiyatlarına bakabilirsiniz. Orası tf2 eşyaları ile ilgili bilgi vermektedir , hangi itemin ne kadar olduğu ile ilgili. Bu arada hazır konu güncellenmişken Team Fortress 2 oynuyan arkadaşlar beni ekleyebilir. Boş zamanlarımda birlikte oynuyabiliriz.

Bu mesaj şahsımca değiştirilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-35A6BA139 -- 14 Ağustos 2018; 19:42:23 >
  • backpacktfde satış yapabilir miyim?
  • Evet yapabilirsiniz.
  • tf2 key nasıl satın alabilirim oyun içi mağazada bulamıyorum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 2 Ekim 2018; 23:49:56 >
  • Merhabalar, kendi yazmış olduğum junker.tf otomatik trade servisini inceleyebilir misiniz? Unique, strange, vintage, haunted, genuine şapka ve aksesuarlarınızı beklemeden saniyeler içinde satabilirsiniz.Aynı zamanda taunt ve strange silahlarıda satın alıyoruz. Şuan için fiyatlandırma siteye satışlar için backpack.tf fiyatlarının %80 i üstünden ve siteden satın almalar backpack.tf fiyatının %90 ı üstünden. Şuan için paintler için ek ödeme yapmıyoruz. Eğer biraz zaman ayırıp siteyi incelerseniz, karşılaştığınız bugları ve feedbacklerinizi benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler benim çanta'da yer kalmamaya başladı. Artık kutuları silmeye başladım ama israf'mı ediyorum acaba ? Şimdi anahtar almaya kalksam 15tl civarında, hadi 1-2tl olsa neyse'de elimde onlarca kutu var hepsini açmaya kalksam bir AAA oyun parası çıkacak.

Bu kutuları ne yapayım sizce ?

Bu arada mühendisi oynamak çok keyifli, özellikle stratejik noktaları biliyorsanız taret+ Rescue Ranger ölümcül bir araç oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PehliOne- -- 27 Kasım 2018; 22:18:43 >
  • refin değeri aceyip düşmüş 2 csgo keye envanter dizdim resmen ama çok hileci var yav.
  • SATANIST kullanıcısına yanıt
    hocam bende bi dizeyim hangi itemleri aldiniz pek anlamam o işlerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

hocam bende bi dizeyim hangi itemleri aldiniz pek anlamam o işlerden
    hocam ilk önce cs go keyinizi refle trade edin sonra bu siteye girinhttps://scrap.tf/ trade sekmesinden weaponsu seçip AutoBuy yapın oyundaki bütün silahları satın alıyorsunuz baya ucuz sonra istediğiniz kozmetiklerihttps://scrap.tf/buy/hats sekmesinden alabilirsiniz.

• Sözleşme mevcut yazısı nasıl kaldırılır?
  • Pyro ile güzel defans yapıyordum rakip takım oylayıp attılar beni ayıp utanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironmaster17

Pyro ile güzel defans yapıyordum rakip takım oylayıp attılar beni ayıp utanın
    Oyunda aktiflik nasıl hocam ? Eskisi gibi sunucular yoğundur umarım. Sınavdan sonra yeniden başlamayı düşünmüyor değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-35A6BA139

Oyunda aktiflik nasıl hocam ? Eskisi gibi sunucular yoğundur umarım. Sınavdan sonra yeniden başlamayı düşünmüyor değilim.

Alıntıları Göster
    Soru günceldir bu arada.
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.