Şimdi Ara

Team 32GB Class10 micro SD kart 64TL (Teknobiyotik) !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
9.588
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon fiyatından bile daha ucuz. Daha ucuza Türkiye'de bulunamaz heralde.
    İhtiyacı olanlar kaçırmasın derim. Ben kaptım 1 tane

http://www.teknobiyotik.com/team-32gb-micro-sdhc-class10-flash-kart.html

• Urun geldiginde okuma, yazma hizi testleri yaparmisiniz. Cep telefonu icin alacagim. Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinozsoy

Urun geldiginde okuma, yazma hizi testleri yaparmisiniz. Cep telefonu icin alacagim. Tesekkurler.

Tabi hız testi sonuçlarını veririm burada. Yalnız o zamana kadar kalmaz sanırım sınırlı stok, son 16 diyor şuan.
  • Arkadaşlar benimde 32gb microsd karta ihtiyacım var. Sizce Team mı Sandisk mi yoksa Kingston mu?

Sandisk 32GB CLASS 10 MICRO SDHChttp://www.meyiletisim.com.tr/Products-URUN2410079-sand304sk-32gb-andro304d-ultra-class-10-m304cro-sdhc-kart.html --> Kargo dahil 68,99TL

Kingston 32GB CLASS 10 MICRO SDHChttp://www.meyiletisim.com.tr/Products-URUN2410095-k304ngston-32gb-class-10-m304cro-sdhc-kartadapt214r.html --> Kargo dahil 68,99TL

Yoksa Team mı? Ayrıca TeknoBiyotik'in kargo ücreti İzmir'e ne kadar tutar?

• Bende 10 tl sandım
  • Yorumlarda bunlar yazıyor:
    "ürünü uzun süre araştırdıktan sonra teknobiyotikten aldım. internet sisteminde kargo bilgileri girilmeden elime ulaştı. alir almaz test ettlim. hiç bir sorunla karşılaşmadım. ilgililere teşekkür ederim...

kullanılan cihaz performansına göre değişir, lakin yaptığım test programında

write 11kb
    read 21kb

gösterdi, yazma hızı yazılandan biraz düşük ama dediğim gibi cihazla alakalı olabilir.

tavsiye ederim..."

"bu ürünü buradan aldım ve tek kelime ile harika.. bilgileri pc den cep telefonuma aktarırken inanılmaz derece hızlı gönderiyor.. 700 mb lık film dosyasını 25 sn de gönderdi. telefonum da uygulamaları o kadar hızlı açıyor ki iyi ki almışım, evet biraz pahalı ama class 4 ya da class 6 kartalara nazaran süper hızlı. kesinlikle tavsiye ederim"

quote:

Orijinalden alıntı: zarkabul

quote:

Orijinalden alıntı: aydinozsoy

Urun geldiginde okuma, yazma hizi testleri yaparmisiniz. Cep telefonu icin alacagim. Tesekkurler.

Tabi hız testi sonuçlarını veririm burada. Yalnız o zamana kadar kalmaz sanırım sınırlı stok, son 16 diyor şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mremre -- 27 Ağustos 2012; 23:15:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

Arkadaşlar benimde 32gb microsd karta ihtiyacım var. Sizce Team mı Sandisk mi yoksa Kingston mu?

Sandisk 32GB CLASS 10 MICRO SDHChttp://www.meyiletisim.com.tr/Products-URUN2410079-sand304sk-32gb-andro304d-ultra-class-10-m304cro-sdhc-kart.html --> Kargo dahil 68,99TL

Kingston 32GB CLASS 10 MICRO SDHChttp://www.meyiletisim.com.tr/Products-URUN2410095-k304ngston-32gb-class-10-m304cro-sdhc-kartadapt214r.html --> Kargo dahil 68,99TL

Yoksa Team mı? Ayrıca TeknoBiyotik'in kargo ücreti İzmir'e ne kadar tutar?

Evet arkadaşlar ne diyorsunuz acil tavsiyeye ihtiyaçım var. Eğer Team diyorsanız 14adet kalmış. Acil tavsiye

• Ebay'den kargosu bedava olan samsung 32gb class 10 da alınabilir: http://www.ebay.com/itm/Samsung-Micro-SD-Memory-Card-32GB-Class-10-SDHC-TF-Flash-Galaxy-S2-Tab-HTC-/160733933862?pt=PDA_Accessories&hash=item256c7d3126
    kargo takip numarası da veriyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mremre

Ebay'den kargosu bedava olan samsung 32gb class 10 da alınabilir: http://www.ebay.com/itm/Samsung-Micro-SD-Memory-Card-32GB-Class-10-SDHC-TF-Flash-Galaxy-S2-Tab-HTC-/160733933862?pt=PDA_Accessories&hash=item256c7d3126

60TL ye geliyor. O kadar gün beklenir mi Gerçi ipodum ABD'den 3 günde gelmişti Herneyse şimdi 4 seçenek oldu hangisini alsam acaba?

• quote:

Ebay'den kargosu bedava olan samsung 32gb class 10 da alınabilir: http://www.ebay.com/itm/Samsung-Micro-SD-Memory-Card-32GB-Class-10-SDHC-TF-Flash-Galaxy-S2-Tab-HTC-/160733933862?pt=PDA_Accessories&hash=item256c7d3126
    Ben 20 küsür USD olan samsung 32 gb hc olanlardan aldım. Satıcının bir kaç yüz satışı vardı. Ürün gelince üzerindeki yazılar falan aynı ama ürün sahte çıktı. Kopyalıyor görünüyor, 32 gb boşluk görünüyor. Tablet görmeyince formatladım ve bi daha formatlanmadı, 180kb civarı bir hafıza görünüyor.
    Neyse case açıp refund aldım, sorun olmadı.
    Ebaydan ürün alacaklar gözlerini 4 değil 8 açsınlar artık. Üründen emin olmadan feedback vermeyin. 45 günü geçirmeyin. İngilizceniz zayıfsa ebaydan alışverişe yeltenmeyin bile.
    Ayrıca Ebay 2-3 ay önce eposta veya mesaj ile müşteri desteğini kapattı. Yazılı olarak ulaşma imkanınız yok, arayabileceğiniz direkt numara da yok. Siteye kullanıcı adı ile giriyorsunuz, müşteri hizmetleri ile görüşmek için telefon işaretinbe basınca, bir süre bekledikten sonra size bir telefon no ve bir pin no veriyor, verdiği no'yu bilmem kaç saniye içinde arayıp pini girip müşteri temsilcisine derdinizi anlatıyorsunuz. Bunun dışında ebay müşteri desteği ile herhangi bir şekilde iletişim şansınız yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanbehcan

quote:

Ben 20 küsür USD olan samsung 32 gb hc olanlardan aldım. Satıcının bir kaç yüz satışı vardı. Ürün gelince üzerindeki yazılar falan aynı ama ürün sahte çıktı. Kopyalıyor görünüyor, 32 gb boşluk görünüyor. Tablet görmeyince formatladım ve bi daha formatlanmadı, 180kb civarı bir hafıza görünüyor.
    Neyse case açıp refund aldım, sorun olmadı.
    Ebaydan ürün alacaklar gözlerini 4 değil 8 açsınlar artık. Üründen emin olmadan feedback vermeyin. 45 günü geçirmeyin. İngilizceniz zayıfsa ebaydan alışverişe yeltenmeyin bile.
    Ayrıca Ebay 2-3 ay önce eposta veya mesaj ile müşteri desteğini kapattı. Yazılı olarak ulaşma imkanınız yok, arayabileceğiniz direkt numara da yok. Siteye kullanıcı adı ile giriyorsunuz, müşteri hizmetleri ile görüşmek için telefon işaretinbe basınca, bir süre bekledikten sonra size bir telefon no ve bir pin no veriyor, verdiği no'yu bilmem kaç saniye içinde arayıp pini girip müşteri temsilcisine derdinizi anlatıyorsunuz. Bunun dışında ebay müşteri desteği ile herhangi bir şekilde iletişim şansınız yok.

Ebay iptal beyler Evet Team, Sandisk, Kingston hangisi

• Geçen yıl Hepsiburadadan 80 küsür liraya 16 GB olanını almıştım. Yaptığım testlerde Sandisk ve Kingston'ı okuma yazma hızında geçmişti, sanırsam 20 MB okuma, 12 Yazma idi. Bu yıl da eBay'den 14$'a aldım 16 GB olanını kargo bedava Taiwan çıkışlı , cuma günü biz evde yokken gelmiş kargo fakat hala gidip alamadım yani TEAM tavsiye ederim
  • Ebay de %100 guvenilir 2 tane bellek satıcısı var, bunların dısında kalanları test etmediyseniz itimat etmeyin, 32 ve 64 gb larda cogu fake satıyor. Öyle ki yorumlara bakıyorsunuz hep olumlu ama cogu bilincsiz kullanıcı bilgisayara bellegi takıp kapasiteyi gorunce fake oldugunu anlamıyor ve gercekte 8 gb oldugu halde 64 oldugunu sandıgı ve fake oldugunu anlamadıgı yarı fiyatına aldıgını dusundugu bellek icin sevincle olumlu yorum yapıyorlar..

1.sinceritytrading : hem fiyatlarıyla, hem hızlı gonderisiyle hem de %100 orijinal kutulu urun satmasıyla herkese tavsiyemdir. Onlarca alısverisim oldu 16-32 ve 64 luk bellek ve hafıza kartlarında hic bir problem yasamadım.

2. pcgalaxy. Aynı sekilde %100 guvenilir bir satıcı. Team urunlerini cok uygun fiyata satıyor. Diger urunlerde sinceritytrading e gore daha pahalı ama rahatlıkla alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Ebay de %100 guvenilir 2 tane bellek satıcısı var, bunların dısında kalanları test etmediyseniz itimat etmeyin, 32 ve 64 gb larda cogu fake satıyor. Öyle ki yorumlara bakıyorsunuz hep olumlu ama cogu bilincsiz kullanıcı bilgisayara bellegi takıp kapasiteyi gorunce fake oldugunu anlamıyor ve gercekte 8 gb oldugu halde 64 oldugunu sandıgı ve fake oldugunu anlamadıgı yarı fiyatına aldıgını dusundugu bellek icin sevincle olumlu yorum yapıyorlar..

1.sinceritytrading : hem fiyatlarıyla, hem hızlı gonderisiyle hem de %100 orijinal kutulu urun satmasıyla herkese tavsiyemdir. Onlarca alısverisim oldu 16-32 ve 64 luk bellek ve hafıza kartlarında hic bir problem yasamadım.

2. pcgalaxy. Aynı sekilde %100 guvenilir bir satıcı. Team urunlerini cok uygun fiyata satıyor. Diger urunlerde sinceritytrading e gore daha pahalı ama rahatlıkla alabilirsiniz.

Aynen öyle hocam. Ebay de çok fake satıcı var malesef. Birkaç ufak tefek aldığım şeylerde bizzat yaşadım gördüm. Hiçbirine itibar etmiyorum artık ebay satıcılarının. 30$ etiketli birsürü satan var bu üründen ama fake olduklarına eminim hepsinin. Gerçek olsa o fiyat olmaz zaten.
    Amazon fiyatı 48$ iken daha aşağı satılması çok zor bu ürünün çünkü.
    Dediğim gibi yurtdışından da getirtseniz bu fiyat yine, daha aşağı bulunmaz.

Ayrıca Team'in class 4 32lik kartını kullanıyorum şuan ve memnunum. Vadettiği hızlara ulaşıyor. Class10 kullananların da memnun olduklarını gördüm.

• Arkadaşlar Team'ı almaya karar verdim. Onaylıyor musunuz?
  • Sağolsun forumdan bir arkadaş bana Çin'den 32 gb class 10 Kingston getirmişti.
    45 TL'ye mal olmuştu. Gerçekten de karttan çok memnunum.
    Hatta dün bir arkadaşın önerisi ile testte yapmıştım ama değerleri hatırlamıyorum. Belirtilen ortalama değerlerin üstünde idi.
    64 TL şu an için gördüğüm en iyi fiyat yanılmıyorsam.
  • Team'in 16GB Class10 olanını kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok gayette güzel bir kart. Ebay işlerine bulaşmak çok mantıklı gelmiyor bana. Fiyatı uygun geliyorsa alın derim.
  • Aldırdınız bana da 1 tane sabah sabah s3 te kullanacağım bakalım
  • Meyil İletişim 32GB Class 10 Sandisk 63TL kampanyasını yeni yapsaydı...
  • stokda görünüyor. Ücretsiz kargoyla avantajlı olabilir. Ben 16 lık almıştım memnunum.
    http://www.meyiletisim.com.tr/Products-URUN2410079-sand304sk-32gb-andro304d-ultra-class-10-m304cro-sdhc-kart.html
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.