Şimdi Ara

Tdu 2 Motorsiklet Satın Alma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
7.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tdu 2 oyununda dlc`leri ile birlikte gelen motorsilet sürebilme özelliginini kullanmak için dlcyi kurdum daha sonra oyuna girip motorsiklet bayisine gittim fakat sürekli inşaat halinde duruyor ve hiç gelişme olmuyor.
    Motorsiklet almam için ne yapmam gerekli lütfen yardım edin

• Ben satın alabiliyorum . Sizde neden acaba böyle bir sorun oldu ? Oyununuz orjinal mi?
  • hayır orjinal degil
  • yok mu yardım edecek birisi
  • PC üzerinde oynuyorsunuz değil mi? Eğer öyleyse versiyon uyumsuzluklarından olabilir sorununuz.
  • Hmm , benim orjinal bir sorun yok. O zaman crackle falan alakası olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn

PC üzerinde oynuyorsunuz değil mi? Eğer öyleyse versiyon uyumsuzluklarından olabilir sorununuz.

evet pc üzerinden oynuyorum, versiyon uyumsuzlugu olup olmadıgını nasıl anlayacagım.Ayrıca oyunun tüm güncelleştirmeleri yüklü.

quote:

Hmm , benim orjinal bir sorun yok. O zaman crackle falan alakası olabilir.

yardımın için saol deneyecegim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadow137 -- 12 Temmuz 2012; 20:21:33 >
  • bir sorum olacak bu motorsiklet satın almak için oyunu online yani orjinal mi olması gerekiyor.Motorsikletleri offline alma gibi bir yöntem yokmu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow137

bir sorum olacak bu motorsiklet satın almak için oyunu online yani orjinal mi olması gerekiyor.Motorsikletleri offline alma gibi bir yöntem yokmu.

Ben Ps3 te oynadigim icin Pc Yada Diger Konsoldaki Olaylari bilmiyorum Nasil Aliniyor Ama Ps3 te Psn Hesabinizla Ps Store"ye Girerek TDU2 Ducati Diye Arattirip Oradan Indirebiliyorsunuz Tabiki Bunun Icinde PS3 Network Card Almaniz Gerekiyor Oda Turkiyede Kolay Kolay Bulunmuyordu Sanirim Ben Isvicrede Oldugum Icin Her Benzinlikte Yada Kiosklarda Bulabilirsiniz Ben 50 Frlik alarak Indirmistim Motorlari Buralardan Bulabilirler Tabi Yurt Disinda Yasayan Arkadaslarimiz Icin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.