Şimdi Ara

TDPA: House of Ashes Yayımlandı! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
5
Favori
8.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok teşekkür ederiz. Biz fitgirl sürümünde denedik. Oyun başlarında oyun çöküyordu. Sizin sürüm güncel olabilir belki. İyi oyunlar TDPA: House of Ashes Yayımlandı! 

• Yamanın çalışması için bir şart var mı? Yani en son Steam sürümüyle mi uyumlu sadece? Önceki yamanızda böyle bir şart vardı çünkü.

• Emeğinize klavyenize sağlık 🐐🔥 hem bir türkçeleştirme isteği hem bir hatırlatma Marvel's spiderman Miles Morales 18 kasım'da geliyor PC'ye umarım düşünürsünüz oyun kısa zaten Türkçe oynarız sizin sayenizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiningeagles24 -- 14 Ekim 2022; 14:52:10 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam bu Update'leri yaparken PC inanılmaz kasıyor.

• STENSTEN kullanıcısına yanıt

Oyunun son sürüm korsan versiyonunu bulmanız lazım, bulamaz iseniz kurulum programında verdiğimiz repack sürümler için güncelleme dosyalarini kurmanız gerekli.

• mrshelbyz M kullanıcısına yanıt

Maalesef o konuda yapabileceğimiz bir şey yok. Ssd ye kurulum hızlı oluyor aslında.

• Dostum şimdi Fit versiyonunu kuruyorum. Öncelikle ilk updateleri sırayla kurup sonra mı TR yamayı kuracağım yoksa ile TR yama sonra mı updateler olcak?

• Sürekli bu hata mevcut oyunu başlatırken.

TDPA: House of Ashes Yayımlandı!

Oyunu kurun. Ardından verdiğimiz güncelleme dosyalarını sırası ile kurun, en son da Türkçe yamayı kurun. Sorun çözülecektir.

• Tüm destek mesajlarınızın için içtenlikle teşekkür ederiz. Umarım birlikte daha nice güzel oyunların yamasını çıkaracağız...

• Emir9031 E kullanıcısına yanıt

Hangi versiyonu acaba atma şansın var mı?

• Çok teşekkürler, elinize sağlık.

• emeğinize sağlık

• Discord' Kanalımız!

TDPA: House of Ashes Yayımlandı!
    TDPA: House of Ashes Yayımlandı!discord
    Join the SoloqYama (Düzenleniyor) Discord Server!
    https://discord.com/invite/BznWUwuqfr

bende de fitgirl versiyonu var 3 update yaptım çok uzun sürmesine ragmen bekledim. sonra güncellemeyi kurdum ama yine bu hatayı verdi

• ÖNEMLİ:

Yama oyunun güncel Steam sürümüne göre yapılmıştır. Fitgirl sürümde güncelleme yapsak dahi çeşitli sorunlar çıkıyor. Sorunsuz bir oyun için, korsan sürüm oynayacakların, oyunun Elamigos sürümünü ve yine Elamigos güncellemelerini kurmaları gerekmektedir. Bizim verdiğimiz güncelleme dosyalarını indirmenize gerek yok. Türkçe yamayı program üzerinden oyunun exe sini seçip kurabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atessivas -- 16 Ekim 2022; 19:21:52 >
  • atessivas kullanıcısına yanıt

Oyunun çıkan en son cracklı sürümü steam ile aynı değil yalnız. Oyun kırıldıktan sonra güncelleme almaya devam etmiş ama bu versiyona uygun crack çıkmamış.

• bendeki sürüm ne bilmiyorum ama hiç güncelleme yapmadan açtım.herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

edit: evet biraz oynadıktan sonra herkes gibi o hatayı aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 17 Ekim 2022; 0:42:54 >
  • STENSTEN kullanıcısına yanıt

Elamigos sürümüne yine Elamigos sürüm güncellemelerini yapınca oyun son sürüm oluyor. Bizzat kendim denedim. Fitgirl sürümüne güncelleme yapınca yama kurulmasa bile oyun çöküyor.

• atessivas kullanıcısına yanıt

Evet baktım dediğin doğru tek o sürüm güncel. Genelde Elamigos pek tercih etmem hem çok yavaştır torrentleri hem de verdikleri linkler aşırı reklam içeriyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.