Şimdi Ara

TCL Sweeva 6500 Siyah Robot Süpürge 5499TL (Bedava) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
12
Favori
43.010
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bilgi için teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qzwxec kullanıcısına yanıt
    Ben 5k altını göreceğini bekliyorum bu ay içinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü kullanan arkadaşlara bir sorum var, parke üzerinde giderken tekerlek sesi biraz fazla mı çıkıyor ürünün? Sizde de böyle mi? Daha önce kullandığım süpürgede çok minimal tekerlek sesi oluyordu bunda biraz fazla gibi geldi de acaba servis ile görüşsem mi diye düşünüyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ata359 kullanıcısına yanıt
    Benimkinde de dönüşlerde tekerlek içerde sıkışıyor gibi garip bir sürtme sesi gelmeye başladı. Servise yollamayı düşünüyorum. 5 günde olmamalıydı.

• burbarian B kullanıcısına yanıt
    Hocam ses şu yüzden geliyor benim anladığım kadarıyla.
    Fırçasının içinde aralarda ve en arka yüzeyinde cam silerken su çekmek için kullanılan aparatlar var ya, kalın lastik uçlu, o lastiklerden var.
    O lastikler zemine sürtünce ses yapıyor.
    Şu şekilde deneyebilirsiniz: Fırçayı yerinden çıkarın, cihazı öyle çalıştırın, uzaktan kumanda modunda da çalıştırabilirsiniz. Bahsettiğim ses gelmedi en azından bende. Bendeki sürtme sesiymiş, siz de bu şekilde deneyerek en azından sesin nereden kaynaklandığını anlayabilirsiniz

• Bu gidişle 5in altına da düşer kasım indirimlerinde sanırım

Hadi gözün aydın hocam

• Ürünün fiyatı daha da düşmüş. Ben bundan daha fazla düşeceğini sanmıyordum. Black Friday'de 6000 e çıkarıp 5500 e koyarlar. Keşke nays kampanyası devam etseydi. 4800 lira tek çekim verirdim düşünmeden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nhtgrck -- 2 Kasım 2022; 18:38:59 >
  • expander_ kullanıcısına yanıt

Hocam zaten baktım temizledim iyice. 5 dk sonra yine aynı hatayı verdi. Ben yazılımsal veya donanımsal bir hata olduğunu düşünüyorjm.

Alttaki iki fırçayı da çıkarıp denedim. Gene var ses.

• Parke zeminde bazı bölgelerde traktör gibi ses çıkartıyor üniteye dönerken belirli aralıklarla çıt çıt sesi çıkartıyor.

• Arkadaşlar koltukları mm. olarak kaldırmam lazım sürtmemesi için. Keçe gibi materyal olabilir diyorum ama başka bir şey konusunda bilgisi olan olursa sevinirim. Teşekkürler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Perde güneşlik iş görmez mi hocam

• Arkadaslar üründe fırça sıkıştı hatası alıyorum servis ile görüştüm bizi bu konuda geri dönüş olmadı dediler bu hatayı alanlarda geri dönüş yaparlarlarsa iyi olur her temizlikte değil ortalama 5 kere temizlik yaptıysam 3 seferine bu arızayı veriyor sebebsiz yere veriyor sıkışma veya bir dolaşıklik yok o yüzden bu konuyu geri dönüş yapın servis te gerekli yere bildirip yazılım güncellemesi istenir dediler öncelik kimler hangi sorunu alıyor bildirimi yapsınlar

• yavuz2844 Y kullanıcısına yanıt
    Bende 2 günde 2 kere oldu. 3 gün kullandım daha makineyi. İkisinde de gözümün önünde oldu. Onda da halıyı kaldırdı ya da bir engelle cebbeştikten sonra verdi. Fırçada birşey yoktu ama takıldı diye uyarı verdi. Sorun olarak görmemiştim ama aklımı karıştırdınız. Biraz daha gözlemleyeceğim.

Hocam bende de başladı aynı sorun. Çözen olursa paylaşalım

• Arkadaşlar bu arada UVC dediğimiz ışık gözle görülebilen bir seviyede değil sanırım bu cihazlarda, Uvc ışığının çalışıp çalışmadığını nasıl test edebiliyoruz fikri olan var mı?

• _OkNisT_ kullanıcısına yanıt
    Evet bende de oluyor. Bence ana fırçanın plastik kısımları çıkarıyor o sesi.

• ^bloom^ ^ kullanıcısına yanıt

Perde benim de aklıma geldi ama perdeye çarpıp iter de arkasına geçerse diye çekindim. O yüzden gazete kapladım.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.