Şimdi Ara

TCL C825 Serisi QLED TV (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
18
Favori
29.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mantıklı fiyat. 21 bine 65qn90a da değerlendirilebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguss23 -- 12 Eylül 2021; 18:4:0 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kitele.com
    65QNED916PA vs QN65QN90A vs XR-65X90J vs 65C825: Comparison
    https://www.kitele.com/en/compare/lg-65qned916pa,samsung-qn65qn90a,sony-xr-65x90j,tcl-65c825

Buradan karşılaştırmaları görebilirsiniz..

• engin_cakir kullanıcısına yanıt

Bildigim kadariyla avrupadaki qn90a lar ips panel ulkemizdekide ayni karsilastirmadaki va panel abd icin uretim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lionheart1905 kullanıcısına yanıt
    Doğru tespit.. VA panel olanın kıyaslamasını listede göremedim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 009selcuk 0 kullanıcısına yanıt

nerede o fiyat?

• Ayrıca ürün gönderimi sağlanamıdı lojistik firmasında sorun varmış sorun varsa sen zaten lojistik işi yapma bende buna istinaden iptal talebinde bulundum kafam karıştı ne alacam ben şimdi?

• engin_cakir kullanıcısına yanıt

yapmamıştım ayrıca ürün gönderimi geçiktiği için bu gün iptal istedim.

• sulkoc kullanıcısına yanıt

Bu sene hic bir ureticide elle tutulur kaliteli tv yok samsung nerdeyse tum serilerinde ips panel kullandi philips lg falan hic bakmiyorum bile servisleri hak getire bir sonyde x90j var is gorur oda gereksiz pahali benimde tv ye ihtiyacim var ama hem şu kredi kartlarina 4 taksit olayi hem de urunlerin gereksiz pahali olmasi beni beklemeye itiyor mecbur.

• sulkoc kullanıcısına yanıt
    Vatan mağazada indirimi vardı devam ediyor mu bilmiyorum ben aldım bekliyorum.

• 009selcuk 0 kullanıcısına yanıt
    www.vatanbilgisayar.com
    TCL 65C825 65" 164 CM 4K UHD ANDROID SMART MINILED TV,DAHİLİ UYDU ALICI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/tcl-65c825-65-164-cm-139-cm-4k-uhd-android-smart-miniled-tv-dahili-uydu-alici.html
  • Tv en son n11 incehesap satıcısında indirimde sadece 1 adet ürün var her iki boyut içinde 65 inch olan 19600 küsür 55 olan 12600 kusur bence bu fiyatlarda fazla hele kartlara 4 taksit kısıtlaması varken şahsi fikrim 55 10 bin olamadan 65 de 15 bin civarı olmadan almam bu tv yi.

• TCL 65C825'in yurtdışı fiyatları Samsung QN90A'ya göre çok daha düşük kalıyor. Yani piyasanın düşmesini beklemeliyiz. Bizim ülkemizde ultra pahalı durumda. C825 17.000 ₺'nin altına düştüğünde düşünülebilir. Onun dışında kral Samsung QN90A.

• Yok mu bu TV'yi alıp tecrübelerini aktaracak bir babayiğit?

• gsyasiny G kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi qn90 dan bahsediyorsunuz?amerikadaki va panelli versiyonumu?yoksa turkiyedeki ips panellisimi?

• TCL 50C725 modeli almayı planlıyorum tavsiye eder misiniz yoksa bunun yerine başka bir tv mi önerir siniz?

• Üstadım bende araştırıyorum hoşuma gidiyor fakat kararsızım ne yapsak bilemedim

• @dreamblue35 Merhaba tv'yi mutlaka yerinde bir kere gör ve kurcala derim. Ben 55C725 Modeline baktım. Açıkcası beni beyaz performansı üzdü.

• dvl35 kullanıcısına yanıt

anladım hocam sağolun, bu fiyat aralığında önerebileceğiniz bir model var mı?

• @dreamblue35 Şuan fiyat/performans TV si bulamadım. Bende aynı ölçülerde tv bakıyorum. Evde eski nesil 2 tane Sony TV var. Gözüm ona alıştığı için belki de bilemiyorum yeni nesil tvler gözüme çok güzel görünmüyor. Bütçenizi söylerseniz baktığım tvler den size yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dvl35 -- 20 Kasım 2021; 11:57:40 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.