Şimdi Ara

TCL 10L Türkiye'de satışa çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
3.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Snapdragon 665'e 3k vermek? Ne gerek var?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamlar TCL Plex ten daha kötü modeli daha yüksek fiyata çıkardılar. Almayı düşünen varsa Plex modelini alsın, sorunsuz cihaz. 1,000 tl cebinizde kalır.

• 3'den 2200'e gelmiş o kadar zamandan sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 9 pro varken yüzünr kimse bakmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanan var mıdır 2250'ye bulunabiliyor şu an f/p duruyor açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: KUM23

Piyasaya çıksın 4 ay sonra fiyat 2000 TL olur
  • Sahi ne oldu bu markaya ..!

Geçen sene ülkemize hızlı giriş yaptı ama diğer Çinli markalar gibi tutunamadılar.

• Yaptım bir delilik anneme aldım telefonu. Normalde çok bilmediğim markalardan birşey almam ama özellik ve fiyat olarak en uygunu buydu. Normal kullanım için arayüz ve uygulamalarda gayet hızlı. Ekran, ses, kamera, konuşma sesi güzel. Oyun olarak deneme amaçlı wild rift indirdim 60fps'de akıyor takılma yok. Amazon'dan aldım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • merhabalar.. ben tcl 10l 64 gb model telefonunu 1700 1750 tl aralığında garantili faturalı kutulu olacak şekilde satan bir işyeri firma bir yer varsa ben satın almak istiyorum.. dediğim fiyatlar seviyesinde satış yapabilecekler dm den mesaj yazıp benimle iletişime geçebilirlerse memnun olurum..

• quote:

Orijinalden alıntı: ciclue

merhabalar.. ben tcl 10l 64 gb model telefonunu 1700 1750 tl aralığında garantili faturalı kutulu olacak şekilde satan bir işyeri firma bir yer varsa ben satın almak istiyorum.. dediğim fiyatlar seviyesinde satış yapabilecekler dm den mesaj yazıp benimle iletişime geçebilirlerse memnun olurum..

Maalesef hocam 2100 liranın altında satan yer yok. 256 gb olanı da 2350 tl ve indiriminin son günü, pazartesiden sonra 2500'ün üzerine çıkacağını düşünüyorum.

• robotica R kullanıcısına yanıt
    öncelikle selam üstad.. evet 2100 tl nin altında satan yer bende bulamadım..bir ara bir alışveriş sitesinde 1999 tl ye vardı ondada ben işlerimi denk getiremedim.. 256 gb olanı sepette indirim ile seninde dediğin gibi 2350 tl fiyatlarda satan alışveriş sayfası var o da bana biraz pahalı geliyor.. sahibinden sitesindede ikinci el fiyatları daha uygun ama o ilanlarada pek güvenemiyorum birde kendime değil hediye alacağım hediyede ikinci el bir ürün olsun istemiyorum.. dediğim fiyatlarda bir bulabilsem hemen alacağım..üstüne fiyatı 2500 tl v.s olursa o zaman ya hiç alamam yada başka bir markaya yönelirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: ciclue

öncelikle selam üstad.. evet 2100 tl nin altında satan yer bende bulamadım..bir ara bir alışveriş sitesinde 1999 tl ye vardı ondada ben işlerimi denk getiremedim.. 256 gb olanı sepette indirim ile seninde dediğin gibi 2350 tl fiyatlarda satan alışveriş sayfası var o da bana biraz pahalı geliyor.. sahibinden sitesindede ikinci el fiyatları daha uygun ama o ilanlarada pek güvenemiyorum birde kendime değil hediye alacağım hediyede ikinci el bir ürün olsun istemiyorum.. dediğim fiyatlarda bir bulabilsem hemen alacağım..üstüne fiyatı 2500 tl v.s olursa o zaman ya hiç alamam yada başka bir markaya yönelirim..

Hocam fiyatına göre çok iyi özellikleri olan bir cihaz. Pili 2 gün gidiyor, wifi mobil veri sürekli açık, cihaz hızlı daha ne olsun.

• Daha yeni anneme aldık fakat yakınlık sensöründe bir sorun var. Konuşma sırasında bir anda saniyelik olarak ekranı açıp suratınızı algılayarak mikrofonu kapatıyor yada bekleme moduna alıyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.