Şimdi Ara

Tchibodan altlimitsiz %30 Sizi Özledik İndirimi! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
16
Favori
21.545
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tamarak

%30 indirimin süresi dün gece 24.00 da doldu. Bugün ise caffesimo latte 120 tl indirime girdi. Ancak arkadaşın dediğine göre 120 lira indirimi 23:50 de yansıtmışlar siteye. İşte o 10 dakika içerisinde 120tl indirim + %30 özledik indirimi + %15 doğumgünü indirimi + %7 avantajix geri ödemesi = 262 tl :D ne ölücülük ama...

+50 tl nuvo ve uzayıp giden kombolarla bedavaya getiremediniz mi
  • acaba başka kimseyi özlemediler mi? yada yakın zamana özlerler mi? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 26 ağustosta gelmesi gereken siparişlerim iptal edilmiş. Müşteri hizmetleri sistemsel problem diyip geçiştirdi lütfen kontrol edermisiniz

• hocam sipari?ler hazyrlanyyor a?amasynda oto koltu?u almy?tym siz ne aldynyz acaba
  • Bende de siparişiniz hazirlaniyor yazisi duruyor 2 gündür
  • benim alışveriş yaptığımda teslimat 27 ağustos gözüküyordu şimdi 28 ağustos olmuş.
  • Faturası kesildi yazıyor benim siparişlerde..

• benimki de "hazırlanıyor" aşamasında gözüküyor. banka hesabıma baktığımda oto koltuğunun parası çekilmemiş gözüküyor. bu normal mi arkadaşlar?
  • Arkadaşlar bu iptallerde hakkımızı arayabiliyormuyuz?

• 22 akşam verdiğim oto koltuk bugün geldi. sanırım ancak yolluyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizikmehmet

Arkadaşlar bu iptallerde hakkımızı arayabiliyormuyuz?

satış sözleşmesini kabul ettiğin için bir şey iddia edemezsin. ama şikayetvar gibi platformlara yazmanı tavsiye ederim. tekrar iletişime geçip kendilerini affettirmek isteyebilirler.
  • rome R kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk izlenimlerinizi paylaşabilir misiniz? Birçok kişi merak ediyor..

• hbasdereli70 kullanıcısına yanıt
    çok detaylı inceleyemedim .cybex orjinal kutusunda geldi. Belirtilen özellikleri haricinde oldukça iyi malzeme kalitesi var ve kumaşı yumuşak ve güzel .Koltuk e bebekte baktığım diğer koltuklara görede daha ağır ancak kaba değil. Koltuk altına bir koruyucu ped almak gerekeceğini düşünüyorum.
    sanırım bu koltuğu bu fiyata aldığına kimse pişman olmayacak.
    herkez sağlıkla iyi günlerde kullansın
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

benim alışveriş yaptığımda teslimat 27 ağustos gözüküyordu şimdi 28 ağustos olmuş.

şimdi bi bakayım dedim bu sefer 31 ağustos olmuş.
  • benim karttan da çekim yapilmamis gönderim tarihi de ertelenmiş 31 ağustosa çok sıkıntılı bir durum bence .

• Bende de siparişiniz hazirlaniyor yazisi durmakla beraber, oto koltugunun gelis tarihi 28'inden 31 Agustos'a kaymıs.
  • Benim 3 Ayrı siparişimde kargoda sadece işlemlerden biri bekleyen işlemlerde karttan iki kez çekilmiş görünüyor muhasebelesmedigi icin netlik kazanmasını bekliyorun

• tv sehpası aldım ben de %30 indirimli , normalde 27 ağustos teslim yazıyordu 31 ağustosa uzamış , kredi kartımda hala bekleyen işlemlerde gözüküyor ilgili tutar..

çok yüklendik galiba
  • Girmiş olduğunuz kupon kodunun geçerlilik süresi dolmuştur.
  • benim de 28 ağustostan 31 ağustosa kaymıştı, az önce faturasının kesildiği ve paketlenip kargo firmasına teslim edilmek üzere olduğunu bildirdiler. benimde iptal olan sipariş ile 2 defa çekim yapılmış sipariş oluşmadığında 5-6 gün sonra iptal oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.