Şimdi Ara

TCHIBO CAFISSIMO PICO | 99.95 TL | hepsiburada.com | tchibo.com.tr

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
6
Favori
11.142
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tchibo.com.tr de kargo ucretsiz 1 kutu kapsül hediyeli

https://www.tchibo.com.tr/tchibo-cafissimo-c400011810.html

hepsiburada.com da kargo 4.93 TL 2 kutu kapsül hediyeli ayrıca 40 üzeri 15 TL çek de veriyor.

http://www.hepsiburada.com/liste/tchibo-cafissimo-picco-black-volcano-kahve-makinesi/productDetails.aspx?productId=mttchpicco&categoryId=60002980

Ekleme:

tchibo.com.tr de kapsüller için 4 al 3 öde kampanyası var, bugüne özel kargo da ücretsiz.

Ekleme:

Tchibo.com.tr de 3 adet alınca biri bedavaya geliyor şu anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho81 -- 19 Kasım 2014; 23:23:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bedava fiyat.

Bundan 2 hafta eveel cafissimo classic modelini aldım Tchibo'dan 230TL'ye.

Bu alet normalde 130TL falan, 100TL'ye düşmesi çok iyi fiyat.

Ve açıkçası diyorum keşke classic modeli yerine bunlardan alsaydım çünkü süt köpürtme olayını hiç kullanmıyorum, sadece espresso yapıyorum.

Gerçekten süt olayını kullanmayacaksanız, bu 100TL'lik model bedava.

Hala devam ediyorsa Tchibo şubelerinde (1 hafta evvel vardı hala ediyordur) Bazı model kapsüllerde "3 Kutu al 2 Öde" Kampanyasıda var.
  • İlk satış fiyatı buydu yanlış hatırlamıyorsam.
  • Kapsül kahvenin açığa kıyasla fiyat farkı nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: datox

Bedava fiyat.

Bundan 2 hafta eveel cafissimo classic modelini aldım Tchibo'dan 230TL'ye.

Bu alet normalde 130TL falan, 100TL'ye düşmesi çok iyi fiyat.

Ve açıkçası diyorum keşke classic modeli yerine bunlardan alsaydım çünkü süt köpürtme olayını hiç kullanmıyorum, sadece espresso yapıyorum.

Gerçekten süt olayını kullanmayacaksanız, bu 100TL'lik model bedava.

Hala devam ediyorsa Tchibo şubelerinde (1 hafta evvel vardı hala ediyordur) Bazı model kapsüllerde "3 Kutu al 2 Öde" Kampanyasıda var.

Bende classic aldim. Sutu neyde ısıtıp ustune dokuosunnn

• Tchibo'da da aynı fiyat. HB'nin avantajı hediye çeki..

CAFISSIMO PICO
  • Kapsül hediyesi biryerde yazmiyor sanki ¿

• quote:

Orijinalden alıntı: issizmuhendis

Kapsül hediyesi biryerde yazmiyor sanki ¿

Seete otomatik ekleniyor.

HB'den alırsanız 100/20 hediye çeki ile alın arkadaşlar çek-satış bölümünde 5 liradan satılmakta.
  • Fark ettik sepete ekleyince cikti. Hb cekleri cok pahalidan gidiyor. Simdi kontrol ettim tekrar bulamadim. 100/20 yi 5 liradan satan olursa haber verirseniz sevirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: issizmuhendis

Fark ettik sepete ekleyince cikti. Hb cekleri cok pahalidan gidiyor. Simdi kontrol ettim tekrar bulamadim. 100/20 yi 5 liradan satan olursa haber verirseniz sevirim :)

Sağolsun bir arkadaştan ben az önce aldım
  • gerçek kahve içmek istiyorsanız filtre kahve kullanın böyle aletlerle uğraşmayın

• Video sonucu: Makineden ve hazırlanan kahveden genel olarak memnun. Şikayetçi olduğu konular kapsülleri çıkarırken kahvenin makine üzerine damlaması ve damlama tepsisinin sadece 2 düzeyde ayarlanabilmesi.
    Kişisel sonuç: :D Alsam mı almasam mı karar veremedim. Kapsüller 1 tlye geliyor

Bonus: HB linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feather -- 22 Ekim 2014; 15:52:36 >

• Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    Adres ver bizde alalim :)

• Allah razı olsun sevgili kardeşim, kaptım 1 adet
  • tchibo.com.tr de 4 al 3 öde kampanyası var kapsüller için. Kargo da ücretsiz.

Süt köpürtücü olayını isterseniz tchibodan 35 tl ye, isterseniz de ebay veya aliexpress ten çok daha ucuza çözebilirsiniz.

https://www.tchibo.com.tr/m/suet-koepuertuecue-p400041178.html;jsessionid=3B84DC2900384EFE6C0E8286E111CDD1-n2

Ya da bu iş için 10 lira civarına alacağınız bir french press i kullanabilirsiniz.

• psycho81 kullanıcısına yanıt
    1 alana 1 bedava kapsül kampanyasını beklesinler derim ben
  • Kargo bedava olunca uzun süredir beklediğim yumuşak tadı olduğu yazan çözünebilir kahveden sipariş verdim.
  • Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    O ne zaman olur belli mi?

100 civarı kapsul sipariş ettim bikaç ay yeter şimdilik. Kampanya olursa stoklarım yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: psycho81

O ne zaman olur belli mi?

100 civarı kapsul sipariş ettim bikaç ay yeter şimdilik. Kampanya olursa stoklarım yine.

Tam olarak bilmiyorum ama sık sık oluyor.

Bu arada Hepsiburada'da ödemeyi VISA banka kartı ile yaparsanız 9 Kasım'da 100 TL ve üzeri 30 TL hediye çeki yükleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be_Yourself -- 22 Ekim 2014; 18:52:18 >
  • kapsülün tanesi neredeyse 1 liraya geliyor

aleti bedavaya verseler kapsülden zaten geçiriyorlar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.