Şimdi Ara

Tchibo Cafissimo Kapsül Paketleri Size Özel %30 İndirimli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
3.670
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün gelen maile istinaden yazıyorum,

Avantajlı Paket kapsüllerden 1 kutu aldığınızda, istediğiniz 2. Avantajlı paket %30 indirimli!*

*Kampanya tüm Avantajlı Paket kapsüllerde geçerlidir. %30 indirim, 2 adet Avantajlı Paket kapsül alışveriş sepetine eklendiğinde, otomatik olarak uygulanacaktır.

avantajix ve nuvo da kullanılırsa kapsülün tanesi ortalama 59 kuruşa denk gelir (bazıları daha pahalı olduğu için)

size özel dediği için maile gelen linki veriyorum bu şekilde herkes kullanabilir diye düşünüyorum eğer olmuyorsa konuyu silebiliriz. Benim gibi yeni makine alıp kapsül indirimi bekleyenler için fırsat olarak düşünüyorum.

maildeki sepeti indirimli yapan link:http://bulten.tchibo.com.tr/go/0/1BNSP7PL-1BE9PFOJ-1BE943W9-19VC6CF.html

Tchibo Cafissimo Kapsül Paketleri Size Özel %30 İndirimli

• Link ile indirim olnuyor galiba :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Link ile indirim olnuyor galiba :(

Pardon oluyornuş ;)

• %15 indirim demek daha doğru. 2 paket alıyorsunuz ve 1 pakete %30 indirim oluyor.
  • Doğum günüm için %15 lik bir çek gelmiş tchibo'dan. Bugüne kadar hiç alışveriş yapmadım, yapmayı da düşünmüyorum.

*%15 indirim kodu, Tchibo.com.tr'den yapacağınız tek bir siparişte ve 15 gün boyunca geçerlidir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. ifadesi var işinize yarar mı bilmem. Lazım olan varsa, dm den verebilirim kodu. Gerçekten birşeyler alacak biri olursa, en azından işe yarasın. Alıp satacak olursanız, buradan direk yazarım bir sonraki mesajda.

Saygılarımla.

Edit: 1 dk önce bir arkadaşa teslim ettim kodu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alkapto1 -- 9 Temmuz 2015; 11:18:38 >
  • Sadece avantaj paketlerinde oluyor
    tekli paketlerde olmuyor
    ürünleri denemeyenler için 80 kapsül handikap
    tekli kapsül kamyanlaı için bekleyelim
    birde eğer önceki gibi 1 e 1 değil de % 30 yaparlarsa hiç bi anlamı kalmayacak :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: alkapto1

Doğum günüm için %15 lik bir çek gelmiş tchibo'dan. Bugüne kadar hiç alışveriş yapmadım, yapmayı da düşünmüyorum.

*%15 indirim kodu, Tchibo.com.tr'den yapacağınız tek bir siparişte ve 15 gün boyunca geçerlidir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. ifadesi var işinize yarar mı bilmem. Lazım olan varsa, dm den verebilirim kodu. Gerçekten birşeyler alacak biri olursa, en azından işe yarasın. Alıp satacak olursanız, buradan direk yazarım bir sonraki mesajda.

Saygılarımla.

Edit: 1 dk önce bir arkadaşa teslim ettim kodu.

Buradaki indirimle birleşiyor muydu?
  • Ben almadan önce 1+1 oluyordu sürekli,bayadır yapmadılar.Sadece idarelik alıyorum şu sıralar.
  • yagmursuz kullanıcısına yanıt
    Aynı mesaj bana da geldi.. ama kelime oyunu var. %15 indirim demek gerekiyor, %30 değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alkapto1 kullanıcısına yanıt
    Kodu saolsun arkadas bana yolladi ve 2 indirim birlesiyor. 72 tl olan kahveden 2 tane alinca 108 tl yapiyor. Isteyen varsa benim hesaptan alabilirim (ozellikle karsiyakada olanlar varsa) sonra kargolarim yada elden teslim ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana hep son kullanma tarihi yaklaşmış kapsül gönderiyorlar. Biktim bunların elinden.

• 1 alana 1 bedava oda olmazsa 2 alana 1 bedava lazım bu cok tırt

• quote:

Orijinalden alıntı: cLk

Bana hep son kullanma tarihi yaklaşmış kapsül gönderiyorlar. Biktim bunların elinden.

evet bende mağazadan alınca 2016 tarihli kahve veriyorlar,, ama internetten verdiğim siparişler hep son kullanma tarihi 1-1,5 ay kalanlar.. Böyle toptan bi kapsül alımında sıkıntı olabilir
  • arkadaşlar konuyla alakası yok ama bu kapsüllerin dolumu için hangi kahveyi kullanıyorsunuz? klasik çekilmiş kahvelerden olur mu acaba? mehmet efendi misali
  • Ben Cafissimo aletini 100TL gelecek şekilde alan arkadaşlardan biriyim.

Bana kalırsa hem makinenin kahve kısmı hemde bu kapsüller, daha önce kahve içim tecrübesi olmayan arkadaşlar için güzel gelebilir.

bana kalırsa bu cafissimo classic ve kapsüllerinin kesinlikle ederi yok.

Kapsüllerin fiyatlarından felan şikayetçi değilim, gayet de ucuza alınabiliyor.

doldurmakla da olsa olsa %50 kar yapıyorsunuz ki kesinlikle değmez. sebebi ise Cafissimonun su basıncı köpük yapmak için kesinlikle yetersiz, sadece kendi kapsülleri ile bir miktar köpük yapıyor, oda tahminim kapsüllere ek madde koyarak.

Evde 3-4 tane çekirdek kahvem var hepsini ile tekrar dolum denedim , bir tanesi bile köpüklü espresso yapamadım, kepsinde köpüksüz düz , filtre kahve görünümünde kahveler çıktı.

kapsüllerinden daha iyi espresso görünümlü kahve çıkıyor ama oda tek shot dediğimiz sadece 7gr kahve barındırıyor, coffe latte yapayım desen sütlü kahve mi yoksa kahveli sütmü yaptın belirsiz.

Yani kahve miktarı bir bardak cafe latte yapmak için çok çok az, bol sütlü kahveli süt içiyorsunuz.

uzun lafın kısası, ben cafissimoyu ve onun kapsüllerini hiçkimseye önermem, hele hele 100TL nin üzeri bir rakama asla.

Cafissimo classic hakkında herşey çok kötü değil, çok güzel bir özelliği var, şayet bu konuda tecrübeli iseniz, harika süt köpürtme özelliği var. Çok samimi söylüyorum , bu aletin süt köpürtme gücü ile 4000-5000EUR lara satılan aletlerin süt köpürtme gücü arasında pek fark yok. harika bir buhar gücü var.

şayet benim gibi 100TL aldı iseniz , sadece süt köpürtme özelliği için bile evde tutulabilir ( tabiki yeriniz varsa )

Evde bir de uyduruk Delonghi Ec200CD Espresso makinesi var, zamanında esse den 100TL ye almıştım, bence fiyatına göre harika bir makina, özellikle duble hazneli kahve başlığı ile espresso yapmak harika. ( iyi sonuçlar için bol deneme şart).

Ama bu aletin handikapı, süt köpürtme özelliği rezalet, hiç denemeseniz daha iyi,

sizin anlıyacağınız Cafissimo classic ve Delonghi Ec200CD Espresso çok güzel bir ikili :-)) tabiki ikiside ucuza alındı ise

• quote:

Orijinalden alıntı: bugra1445

quote:

Orijinalden alıntı: cLk

Bana hep son kullanma tarihi yaklaşmış kapsül gönderiyorlar. Biktim bunların elinden.

evet bende mağazadan alınca 2016 tarihli kahve veriyorlar,, ama internetten verdiğim siparişler hep son kullanma tarihi 1-1,5 ay kalanlar.. Böyle toptan bi kapsül alımında sıkıntı olabilir

2 kutu bu yüzden çöpe gitti. Sistemi oturtmuslar.

• 1 alana 1 bedeva kahveleri göndermediler tchibo bitmiştir
  • %15 cok isime yarardi siteden dogum tarihiyle oynayayim dedim ancak oyle bir bölum bulamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nickimsonikimsi

%15 cok isime yarardi siteden dogum tarihiyle oynayayim dedim ancak oyle bir bölum bulamadim.

yenı uyelık acın...
  • cydonia kullanıcısına yanıt
    Saolun

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.