Şimdi Ara

TCDD tren similatörü (157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.298
Cevap
2
Favori
467.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu işi zevk için keyif için yapıyorsan yani Microsoftun oyununda TCDD trenleri Türkiye yollarıda olsun diye çizimini yapıp uğraşıp oynuyorsan, millete de dağıt da bizlerde oynayalım.

Yok ben para kazanmak için bu kadar uğraşıyorum diyorsan da o zaman iş değişir. Bu Microsoftun işidir, yada başka yazılım firmalarının. Adamların iş yerleri vardır, dükkan kiralarını verirler, muhasebecileri vardır, vergilerini verirler ederler.

Ama sen evinde oturduğun yerden kafana göre fiyat biç, para kazan. Yanlış iş
  • Bence microsoft train artık demode oldu diğer oyunlar daha iyi railworks var o gayet iyi fakat tcdd nin trenini sürmek çok zevkliye benziyor ama şuanda forumda okadar çok mesaj yazılmış ki en başta okumuya başlasam :) kafam allak bullak oynuyor bu oyunu nasıl bulacaz ne yapacaz ne kadar ücret ödeyecez yada kimle irtibat kuracaz veya bedavaya dağıtılan patch varmı aklımı kurcaladı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucan_kus

Bence microsoft train artık demode oldu diğer oyunlar daha iyi railworks var o gayet iyi fakat tcdd nin trenini sürmek çok zevkliye benziyor ama şuanda forumda okadar çok mesaj yazılmış ki en başta okumuya başlasam :) kafam allak bullak oynuyor bu oyunu nasıl bulacaz ne yapacaz ne kadar ücret ödeyecez yada kimle irtibat kuracaz veya bedavaya dağıtılan patch varmı aklımı kurcaladı :)

http://www.trenlerindunyasi.com forumumuzun adresi. Burada oyunla ve trenlerle ilgili merak ettiğiniz herşeyi bulabilirsiniz.

• yeniden üyelik kaydı yaptım site üzerinden açılmadı hala...(eski kullanıcıyım..)
    ama siteyi görüntülemek için dahi üyelik istenmesi bence gereksiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkish Trains

quote:

Orijinalden alıntı: ucan_kus

Bence microsoft train artık demode oldu diğer oyunlar daha iyi railworks var o gayet iyi fakat tcdd nin trenini sürmek çok zevkliye benziyor ama şuanda forumda okadar çok mesaj yazılmış ki en başta okumuya başlasam :) kafam allak bullak oynuyor bu oyunu nasıl bulacaz ne yapacaz ne kadar ücret ödeyecez yada kimle irtibat kuracaz veya bedavaya dağıtılan patch varmı aklımı kurcaladı :)

http://www.trenlerindunyasi.com forumumuzun adresi. Burada oyunla ve trenlerle ilgili merak ettiğiniz herşeyi bulabilirsiniz.

çook teşekkür ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: toz-koparan

yeniden üyelik kaydı yaptım site üzerinden açılmadı hala...(eski kullanıcıyım..)
    ama siteyi görüntülemek için dahi üyelik istenmesi bence gereksiz...

Üye ismi nedir? Bir kontrol edeyim...
  • Ben de kaç ay öncesinden kaydolmaya çalışmıştım ama email adresime doğrulama mesajı gelmedi. Ondan sonraki birkaç gün içinde de sayfaya erişim engellenmiş gibi bir havaya büründü, hiç uğraşmadım. Arkadaşın dediği gibi anasayfaya girmek için bile üyelik istemesi çok saçma.
  • Şafak Hocam pm bakarmısınız...
  • abi şafak abi ye bayadır ulaşamıyorum ya bir bileniniz var mı
  • Bana neden ulaşamıyorsunuz? Benim mail adreslerim ve sahibi olduğum forumum her zaman aktif. Dilediğiniz zaman bana buradan da, mail vb. yollardan da ulaşabilirsiniz. Sık aralarla düzenli olarak tüm adresleri kontrol ediyorum.
  • ya şafak abi ben asım . tanımanı ümit ediyorum.ben siteye üyeyim ama hiç bişey yok sitede bana göre tabiki .bir tek forum kuralları var ve bunu bile okuyamıyorum.yetkiniz yok diyo.bende yeniden üye oldum. e-mailime de gelmedi sen kabul edersen aktivasyonu kullanu-ıcı adım: makinistim26 .
  • peki bu microsoft train simulatoru turkıye harıtasında oynayabılıyor muyuz???boyle bı yama mevcut mu??
  • zaten vol 4 türkiyem hattı.yani tüm türkiyeen bazı yerler var.hemde aynısı.mesela eskişehir aynı full.
  • buda benım mınyatür simülatör lokom 22000 24000 ve 33000 vol.5:)

• 22003

• 330033
  • 33033

• 33033
  • usta bunları sen mi yaptın
  • naçizane evet ben yaptım

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.