Şimdi Ara

TBTNET TELEKOM - ANA KONU - KESINTISIZ INTERNET (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.491
Cevap
46
Favori
154.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar tbtnet zam yapacak mı diğer issler yavaş yavaş zam yapmaya başladı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aha iki gün gecmemis iptal etme faturasi kesmişler

Sizin vereceginiz interneti halenn de gecen arkadaşlara şaşarim böyle firma olmaz olsun

5 kuruş fazla olsun temiz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH kampanyası devam ediyor mu.

• @TBTNET merhaba PM attım online olmanıza rağmen cevap vermediniz. Sanırım operatör değiştirme esnasında yanlış bir karar veriyorum.

• xkanax X kullanıcısına yanıt
    Haziran sonu bitiyor.1 yıl sabit fiyat garantisi veriyorlar.

• Geçiş yapmayı düşünüyordum fakat bu müşteri yorumları ile hayatta geçiş yapmam. 20 lira fazla verir rahatıma bakarım. Yıl olmuş 2021, hâlâ daha interneti doğru düzgün veremeyen firmalar var.

• alt yapına güveniyorsan tbt net üzmez, aynı kaliteyi veriyor, 20 tl az veriyoru kafam rahat, böyle rekabetçi yeni firmalara şans tanımak gerek ki ayakta durabilsinler, 100 mbit 75 tl, başka hiç bir yerde yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: ICE_BLUEE

alt yapına güveniyorsan tbt net üzmez, aynı kaliteyi veriyor, 20 tl az veriyoru kafam rahat, böyle rekabetçi yeni firmalara şans tanımak gerek ki ayakta durabilsinler, 100 mbit 75 tl, başka hiç bir yerde yok..

5 aydır konuyu takip ediyorum ve 3 ay tbt net te kaldım kimseye önerme herkes kendi iradesi ile hareket etsin Kimsenin vebalini almaa

herhalde tbtnet ile anlaşman var akşam saatlerinde bir hıztesti atabilirmisin kardeşim

Aksamlari 5 mbs geldiginde inan benim sevinci mi görmen lazım

Herkes yorumları okur geçiş yapar sadece biz kullanicilar deneyimlerimizi paylaşırız

Şuan netspeed iki haftadır kullanmaktayim en yoğun saatlerde 24 mbs altına düşmemektedir

Halen de söylüyorum tbt net geçtiğinizde iki kere daha düşünün derim

• Takipte kalalım, buraları.

• enemy84 kullanıcısına yanıt
    Ben 35mbps kullanicisiyim.Dediginiz gibi bir hız düşümü almıyorum 31-32Mbps tarafıma ulaşıyor..Altyapiniz da bir problem olmasın? Hangi saat aralığında istiyorsanız atayım isterseniz.Sonucta herkes f/p odaklı bir iss kullanmak istiyor.Tabiki eğer altyapıda bağlantıda sorun varsa cozum uretebirlermi emin değilim,güven de vermiyor.

• 100 megabit pakete gelmek istedim fakat daha önce 35 lik kullanıp kapattığım için gelemedim.6 ay şartı varmış.Netgalaksi gördüm x2 hız kampanyası değişik paketler var benim gibi altyapısına güvenen arkadaşlar netgalaksiyi düşünebilir.

• an itibariyle tbtnet e geçiş yaptım gibirnetten. gibirde pek sıkıntı yaşamadığım için sorun yaşamam diye düşündüm fiber bağlantıda. hız testinden 93 mbit aldım, 7 küsür upload. gibir dede aynıydı. buradaki yorumlar biraz tedirgin ediyor tabi, umarım sorun yaşamam.

• ben de başvuru evraklarını bugün gönderdim bakalım. mevcutta turknet yapadayım. bu durumda geçiş olmuyormuş. yeni abonelik gibi işleme alınıyormuş. 1 ay bedavadan faydalanamıyorum bu nedenle. dedim yapın bir güzellik. turknet faturası falan atayım ama yapamayız dediler. olsun yine de 100 lira vermek yerine 75 lira vermek daha iyi olacak. forumdaki destek ekibinden arkadaş bayağdır aktif de değil gerçi. bakalım umarım sorunlar yaşamayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: bumesrems

Ben 35mbps kullanicisiyim.Dediginiz gibi bir hız düşümü almıyorum 31-32Mbps tarafıma ulaşıyor..Altyapiniz da bir problem olmasın? Hangi saat aralığında istiyorsanız atayım isterseniz.Sonucta herkes f/p odaklı bir iss kullanmak istiyor.Tabiki eğer altyapıda bağlantıda sorun varsa cozum uretebirlermi emin değilim,güven de vermiyor.

Ben size tbt net nasil beni mağdur ettiginin hız

testlerimin resmini size atabilirim

Amman nazar gelmeyin ondan sonra benden bilirsiniz  

Resimleri atar mısın

• peykani kullanıcısına yanıt

Bende Gıbır dayım, geçmeyi düşünüyorum ama olumsuz yorumlar çok fazla.

Hangi ildesiniz ve yoğun saatlerde test yapabilir misiniz sık sık, bir kaç gün kullanın da bende ona göre hareket edeyim.

• 01Mrt 0 kullanıcısına yanıt

trabzondayım. gibirde bir iki sorun yaşadım ama yardımcı olmuşlardı. bu firmayı göreceğiz bakalım. şu an yine test ettim aynı 91 dl 7 ul hız alıyorum. tabi fiberin etkisi bu. önemli olan kesinti ve problem yaşayınca en kısa sürede yardım alabilmek. örneğin 4 kere sormama rağmen modem değişecek biz size yenisini göndereceğiz dediler ama direk geçiş oldu. tam bilgi sahibi değiller anladığım kadarıyla

Paylaşırsanız tabiki diğer kullanıcıların da yararına olur.Sizin bir probleminiz var ki dile getiriyorsunuz ve getirmekte de haklısınız.Ben tbtnet in teknik ekibinin bilgili ve donanımlı olduğunu düşünmüyorum zaten.Ama aldığım değeri almadım diyemem kesilirse kesildi şu kadar gelmedi de derim.Rahatsiz edici boyuta ulaşırsa başka bir iss ye geçiş yaparım.Babamin iss si değil sonuçta para veriyoruz.

ben kimseye önermiyorum, deneyimlerimi yazıyorum, firmayla ne ortaklığım olucak saçmalamışsınız, alt yapına güveniyorsan diye belirttim zaten, türknet şe, örisle ne kullandıysam hız ping, aynısını tbtnet.net veriyor bana, akşam yoğunlukta dahil.. rekabet iydir kullanıcıya yarar, ayrıca hiç bir ss herkesi memnun edemez tt netde bile şikayet dolu, öncelikle alt yapın iyi olucak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICE_BLUEE -- 17 Haziran 2021; 2:40:6 >
  • Birşey soracağım az önce aradığımda upload 100 mbps pakette 3 dendi bu çok az değilmi şuan kullananlar kaç mbps alıyor upload acaba @TBTNET

@ICE_BLUEE

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.