Şimdi Ara

Taze Kahve | Espresso & Filtre - %45 İndirim Sona Erdi, dh45 kodu %25 İndirimli Olarak Devam Ediyor (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
10
Favori
45.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam şu MNG'den kurtulsak çok iyi olacak. Emin ol sipariş sayın artar.
  • Merhaba,
    Yurtdışında yaşıyorum. Bayramda gelip döneceğim. Bulunduğum ülkede de kahve fiyatları Türkiye den 3-4 kat pahalı. Şimdiden alırsam 1 ay sonraya bayatlamasını istemiyorum. O yüzden şimdi alsam indirimdeyken, bayram öncesi taze olarak teslimat yapma şansınız var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaZAaRa

Merhaba,
    Yurtdışında yaşıyorum. Bayramda gelip döneceğim. Bulunduğum ülkede de kahve fiyatları Türkiye den 3-4 kat pahalı. Şimdiden alırsam 1 ay sonraya bayatlamasını istemiyorum. O yüzden şimdi alsam indirimdeyken, bayram öncesi taze olarak teslimat yapma şansınız var mıdır?
    Merhaba, evet böyle bir uygulamamız var yalnız kahvenin gelmesini istediğiniz günden 4-5 gün öncesinde bizle mail ya da telefon yoluyla iletişime geçmenizi istiyoruz. Keyifli Alışverişler. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8E31AFE1A

Hocam şu MNG'den kurtulsak çok iyi olacak. Emin ol sipariş sayın artar.
    Hocam selamlar;

Kahve çeşitliliğimizi özel bir seri katmak için çalışmalarımız sürüyor. Bu aşama gerçekleştikten sonra toplam gönderim hacmimizin artacağını planlıyoruz. Bu durumda alternatif bir firma ile de anlaşma imzalayıp gönderilerde 2 kargo seçeneği sunmamız mümkün olacaktır.

Kargo sebebiyle ciddi bir müşteri kaçırdığımızın farkındayız, yine de her gönderinin takibini yapın sizleri mağdur etmemek için süreçle ilgileniyoruz.

Mng ile sorun yaşayan müşterilermiz sipariş oluşturmak isterlerse, müşteri notu kısmına mng ile sorun yaşadıklarını yazmalarını rica ediyoruz. Bu durumda biz de kargo paketlerinin üzerine "bölgede dağıtımlarla ilgili sorun yaşıyoruz, lütfen zamanında teslim etmeye dikkat edelim" şeklinde not düşüp alıcıya teslim edilinceye kadar ayrıca takip ediyoruz.

• egurme kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Delonghi Esam 2600 bir kahve makinem var. Hangi çekirdek kahveyi önerirsiniz? Spor öncesi enerji için, yemeklerden sonra keyif için kahve içiyorum genelde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunner92fb

Merhaba hocam. Delonghi Esam 2600 bir kahve makinem var. Hangi çekirdek kahveyi önerirsiniz? Spor öncesi enerji için, yemeklerden sonra keyif için kahve içiyorum genelde.
    Hocam selamlar; Spor öncesine enerji için Soft Cream Blend, yemek sonrasına keyif için Balanced Blend derim. Afiyet olsun, Keyifli Alışverişler.
    Belirttiğim Makine için uygun mudur söyledikleriniz hocam?

• Firmadan sanıyorumki ilk Dh indirimleri zamanında alışverişim olmuştu, 3 4 sene olmuştur belki. Altın rengi paketlerde yollanıyordu kahveler, Kargo çok uzamıştı. Ancak şuan indirimli dediği fiyatların normal fiyat olduğunu düşünüyorum, indirimsiz halinin ise pek satış yapamayacağı kanaatindeyim. Birkaç gün önce kahvelerine baktım ancak bu haliyle dahi cazip olmadığını düşündüğüm için tercihimi başka yerden yana kullandım. Sanalbaharat tan daha uygun a aldım kahvemi, ındirim vs de yapmıyorlar, herzaman fiyat uygun oluyor. E-gurme sitesi ilerleyen zamanlarda daha rekabetçi olur belki, yoksa herhangi bir şikayetim yok. Herkese iyi içimler olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Belirttiğim Makine için uygun mudur söyledikleriniz hocam?
    Hocam bu kahveleri belirttiğiniz makinede kullanabilirsiniz, ancak makine markasına ve modeline özel öneri vermem pek mümkün değil daha çok spor öncesi ve yemek sonrası kriterlerinize göre şahsi öneri vermeye çalıştım. Ama genel olarak full otomatik espresso makinelerinin artılarını-eksilerini göz önünde bulundurunca F/P olarak önerdiğim iki kahvenin ideal seçim olduğunu düşünüyorum.

Afiyet olsun / Keyifli alışverişler.
    Tamamdır, teşekkür ettim.

• Bu gün gelen siparişlerin büyük bir kısmını kargo şubesi kapanmadan yetiştirmek için uğraşıyoruz.
    Bu etabı duyuralı 11 gün oldu ama bu gün gelen yoğunluk ilk 3 günün ortalaması gibi .
    İlginize teşekkür ederiz. Umarım herkes kahvelerden memnun kalır.
    Keyifli Forumlar.
  • quote:

Tamamdır, teşekkür ettim.
    Rica ederim, umarım beğenirsiniz. Afiyet olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miyovsdinie

Hocam 9 çeşitten 2 tanesini denedim sadece. Çekirdek olarak alıp çektiğim için tazelik konusunda bir sıkıntı yaşamadım. Cold Drip kahve oldukça iyi, kokusu mükemmel. Dediğim gibi hevesliyim ama yorum yapacak kadar bilgim yok. Ben alışverişten memnun kaldım, kahvelerim bittiğinde kampanya olursa tekrardan sipariş geçeceğim.
    Olumlu yorumlarınız için teşekkür ederiz, afiyet olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturalborneater

Ben de 5 x 250 gr sipariş vermiştim 16 Temmuz'da. 18 Temmuz'da elime ulaştı, memnun kaldım.

Firmaya teşekkür ederim.
    Olumlu yorumlarınız için teşekkür ederiz, afiyet olsun.
  • Teslim edilen tüm kargoların takip numarası sisteme girilmiştir. Keyifli forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: linkorn

Verdiğim siparişlerde denemek için uganda aa sipariş vermiştim, çok beğendim. Tekrar sipariş vermek istedim sitede gözükmüyor sanırım bitti. Tekrar stoklarda görür müyüz?
    Hocam selamlar, bu ürün tekrardan Ekim ayında stokta olacaktır. Olumlu yorumlarınız için teşekkür ederiz.
  • Merhaba hocam sipariş no #15172 bir kahvem eksik geldi bilginize.

Guatemala Huehuetenango Yöresel Kahve
    Ürün Kodu: 2002002
    Seçenekler: Yöresel Kahve Sipariş Miktarı: 250 Gram ; Kavrulma Tercihi: Dark (2. Crack veya Hemen Öncesi); Kahve Öğütülüş Biçimi: Filtre (Makine);
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elturcoloko

Merhaba hocam sipariş no #15172 bir kahvem eksik geldi bilginize.

Guatemala Huehuetenango Yöresel Kahve
    Ürün Kodu: 2002002
    Seçenekler: Yöresel Kahve Sipariş Miktarı: 250 Gram ; Kavrulma Tercihi: Dark (2. Crack veya Hemen Öncesi); Kahve Öğütülüş Biçimi: Filtre (Makine);
    Hocam kusura bakmayın, bu gün işleme alıyorum yarın kargoya teslim edeceğim eksik ürünü.

İyi günler dilerim / Saygılarımla.
  • Dün 15:30'dan sonra ve bu gün 17:30'a kadar gelmiş olan tüm siparişler hazırlandı. Yarın kargoya teslim edilecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: linkorn

Siparişlerim bugün elime geçti. İlk olarak tanzania denedim. V60'ta güzel bir sonuç aldm. Asidite yüksek düşük gövdeli aromatik bir kahve. Akşama aeropress ve mokapotta da deneyeceğim. Olumsuz drumlar okursa yazarım.

Paketi her açtığımızda bayatlama olayı hızlandığı için ben kahveleri bir kaç pakete bölüyorum. 2 günde bir paket bitiyor ama heri kalan günlere diğer paketler açılmadığı için tazeliğini korumuş oluyor.
    Yorumlarınız için çok teşekkür ederiz, afiyet olsun. Keyifli forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.