Şimdi Ara

Taze Kahve | Espresso & Filtre - %45 İndirim Sona Erdi, dh45 kodu %25 İndirimli Olarak Devam Ediyor (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
10
Favori
45.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 paket siparişimi verdim ben de denemek için, moka pot seçeneği yoktu sipariş notuna yazdım umarım görürsünüz
  • joyhb kullanıcısına yanıt
    Hocam paketi açtıktan sonra ağızını kapatıp vakumun olduğu kısma elektrikli süpürgeyi dayasak bayatlamasını geciktirebilir miyiz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tadim paketi 5x100 gram fakat indirim kodu gecersiz.

Daha önce sanki 1kg lik deneme paketiniz vardi otekrar gelecek mi?
    2 x 250 gram lik pakette alsaydik 500gram olacakti ve kod gecerli olacakti. Bu durum güncellenecek mi?

Ve eksi olmayan (aside orani düsük yogun kahve aramoli) öneriniz var mi?
  • Siparişlerim bugün elime geçti. İlk olarak tanzania denedim. V60'ta güzel bir sonuç aldm. Asidite yüksek düşük gövdeli aromatik bir kahve. Akşama aeropress ve mokapotta da deneyeceğim. Olumsuz drumlar okursa yazarım.

Paketi her açtığımızda bayatlama olayı hızlandığı için ben kahveleri bir kaç pakete bölüyorum. 2 günde bir paket bitiyor ama heri kalan günlere diğer paketler açılmadığı için tazeliğini korumuş oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Seref yoksunu mng kargo paketimi dun geceden beri marmara bolgesimde bekletiyor

• #15117 nolu siparişi pazartesi sabah verdim hala yollanmadı. Haftasonu şehir dışına çıkacağım uzun bir süre yokum kahvesiz kaldık anlaşılan. Yarın kargolanmayacaksa iptal edin lütfen siparişimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCetintas

#15117 nolu siparişi pazartesi sabah verdim hala yollanmadı. Haftasonu şehir dışına çıkacağım uzun bir süre yokum kahvesiz kaldık anlaşılan. Yarın kargolanmayacaksa iptal edin lütfen siparişimi.
    Hocam yoğunluk sebebiyle biraz geriden geliyoruz, siparişinizin hazırlanıp kargolanması yarının programında yer almakta. Akşam saatlerinde takip numaranız paylaşılacaktır. Yine de bir şikayetiniz var ise veya iptali konusunda iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımla, Keyifli forumlar
  • egurme kullanıcısına yanıt
    Dün 15:10 civarı hem özel mesajdan, hem websitenizdeki iletişim adresinden (cep no) yazdım size. İkisi de cevaplanmadı. Ödeme ile ilgili problemimi belirtmiştim.

düzenleme: geri dönüş yaptılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 18 Temmuz 2019; 11:30:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

Dün 15:10 civarı hem özel mesajdan, hem websitenizdeki iletişim adresinden (cep no) yazdım size. İkisi de cevaplanmadı. Ödeme ile ilgili problemimi belirtmiştim.

düzenleme: geri dönüş yaptılar.
    Hocam dönüş yaptım, cevaplanması gereken çok fazla mesaj oluyor. Siparişlerin sırası geldikçe geriden dönüş yapıyorum. Whatsapp üzerinden cevap verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahsi Hindi Sürprizi

Tadim paketi 5x100 gram fakat indirim kodu gecersiz.

Daha önce sanki 1kg lik deneme paketiniz vardi otekrar gelecek mi?
    2 x 250 gram lik pakette alsaydik 500gram olacakti ve kod gecerli olacakti. Bu durum güncellenecek mi?

Ve eksi olmayan (aside orani düsük yogun kahve aramoli) öneriniz var mi?
    Hocama katılıyorum, ilk defa deneyecekler için deneme paketlerinde de kod geçerli olmalı diye düşünüyorum

• Verdiğim siparişlerde denemek için uganda aa sipariş vermiştim, çok beğendim. Tekrar sipariş vermek istedim sitede gözükmüyor sanırım bitti. Tekrar stoklarda görür müyüz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese selamlar, kargoların neredeyse tamamı teslim edildi. Sadece 15-16-17'si tarihli toplamda 8 sipariş (içerisinde yöresel tadım paketi bulunan) henüz kargolanmadı. Tadım paketlerinin ciddi bir işçiliği var daha önceki kampanyalarda da olduğu gibi bunların hazırlanmasını 250 gramlık paketlerin tesliminden sonrasına bırakmak durumunda kaldık.

Bugün yarın ve cumartesi gelecek tüm siparişler de Pazartesi kargoya verilecektir. Siparişinizi oluştururken bu detayı dikkate alırsanız sevinirim.

Herkese keyifli forumlar / keyifli alışverişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egurme

Herkese selamlar, kargoların neredeyse tamamı teslim edildi. Sadece 15-16-17'si tarihli toplamda 8 sipariş (içerisinde yöresel tadım paketi bulunan) henüz kargolanmadı. Tadım paketlerinin ciddi bir işçiliği var daha önceki kampanyalarda da olduğu gibi bunların hazırlanmasını 250 gramlık paketlerin tesliminden sonrasına bırakmak durumunda kaldık.

Bugün yarın ve cumartesi gelecek tüm siparişler de Pazartesi kargoya verilecektir. Siparişinizi oluştururken bu detayı dikkate alırsanız sevinirim.

Herkese keyifli forumlar / keyifli alışverişler.
    Tekrardan selamlar.

Bu gönderide bahsettiğim 15-16-17'tarihli tadım paketi içerikli siparişler de bu akşam itibariyle tamamlandı ve yarın sabah kargoya teslim edilecektir.

18-19-20-21 tarihli tüm siparişler 22.07 Pazartesi günü kargoya teslim edilecektir.

• Kahveler güzel, fiyatlarda güzel. İki siparişim oldu fakat kargo yüzünden tekrar sipariş vermeyi düşünmüyorum. Bugün siparişin 9. Günü ve hala kahvem gelmedi. İlk siparişimde de benzer süre bekledim. Sadece kargoyla ilgili bir sorunda değil. Sizin kargoya teslim sürenizde uzun. Kendinizce haklı sebepleriniz olduğuna eminim fakat bir müşteri olarak belirtmem gerekiyor, bu kadar beklememek için tekrar sipariş vermeyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: soad_sefa

Kahveler güzel, fiyatlarda güzel. İki siparişim oldu fakat kargo yüzünden tekrar sipariş vermeyi düşünmüyorum. Bugün siparişin 9. Günü ve hala kahvem gelmedi. İlk siparişimde de benzer süre bekledim. Sadece kargoyla ilgili bir sorunda değil. Sizin kargoya teslim sürenizde uzun. Kendinizce haklı sebepleriniz olduğuna eminim fakat bir müşteri olarak belirtmem gerekiyor, bu kadar beklememek için tekrar sipariş vermeyeceğim.
    Selamlar, olumlu olumsuz eleştirileriniz için teşekkür ederiz.

Öncelikle evet kargo ciddi bir sorun daha önce hangi firma ile çalıştıysak bunun önüne geçemedik. Aynı anda 2 firma ile çalışıp ikisinden de rekabetçi fiyat alabilecek kadar da gönderim hacmimiz yok maalesef.

*Bu konuda çözümü şu şekilde sağlamaya çalışıyoruz. Mng ile sorunlu bölgelere sipariş isteyen müşterilerimizin bazıları not kısmına bu durumu belirtiyor biz de kargo paketlerinin üstüne ayrıca büyük bir not düşüyoruz. (bölgede dağıtımlarla ilgili sorun yaşadığımızı ve mevcut siparişin zamanında teslimini rica ettiğimizi belirten) sonrasında da bu siparişi ayrıca kendi notlarımıza alıp takibini yapıyoruz.

Bizim kargoya veriş sürecimiz ile ilgili ise; kampanyanın ilk günleri oldukça yoğun oluyor. Kampanyayı duyururken site ana sayfasından yönlendirme yaptığımız "kampanya detayları" sayfasında kargoların yaklaşık kaç günde gönderileceği ile ilgili bilgi paylaşıyoruz.
    *Bu kampanyada 11-12-13-14 / Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar gelen siparişlerin 15'i Pazartesi toplu gönderileceğini belirtmiştik. Pazartesi 15 Temmuz sebebi ile tatil olduğu için gönderiler maalesef Salı gününe sarktı ve akşamında da takip numaralarını sistemde paylaştık.

Anlayışınız için teşekkür ederim, saygılarımla. Keyifli forumlar.

• Bu gün ve yarın gelecek siparişler Pazartesi, Pazartesi ve Salı gelecek siparişler ise Çarşamba günü kargoya verilecek şekilde programa alınacaktır.

Keyifli Alışverişler
  • Ben de 5 x 250 gr sipariş vermiştim 16 Temmuz'da. 18 Temmuz'da elime ulaştı, memnun kaldım.

Firmaya teşekkür ederim.

• egurme kullanıcısına yanıt
    Hocam 9 çeşitten 2 tanesini denedim sadece. Çekirdek olarak alıp çektiğim için tazelik konusunda bir sıkıntı yaşamadım. Cold Drip kahve oldukça iyi, kokusu mükemmel. Dediğim gibi hevesliyim ama yorum yapacak kadar bilgim yok. Ben alışverişten memnun kaldım, kahvelerim bittiğinde kampanya olursa tekrardan sipariş geçeceğim.
  • Firma oldukca musteri dostu , kahveleri de mukemmel
    Mng benim siparislerimi kaybetti . E gurme yetkilisi hic ugrastirmadan ucretimi iade etti
    Baska bir bir kargo firmasi ile calisirlarsa uzun yillar alisveris yaparim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joof -- 21 Temmuz 2019; 4:10:21 >
  • Herkese iyi haftalar!

Kampanyanın ilk günlerinde oluşan ani yoğunluğu atlattık şu an gönderimler düzene girdi ve an itibariyle verilen tüm siparişler hazırlanmış bulunmaktadır. 19-20-21 tarihli siparişler yarın kargoya teslim edilecektir.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.