Şimdi Ara

TAYLAND BİLİNMEYEN YÖNLERİ, SORULARINIZ, MERAK ETTİKLERİNİZ BU BAŞLIKTA TOPLANIYOR (726. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.223
Cevap
276
Favori
813.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 724725726727728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ocak 2019 da gitmeyi düşünüyoruz 15 gün kadar şimdiden bilet alsak mı diye bakıyoruz ama bilet fiyatları aşağıda yazdıgım şekilde çıkıyor daha önceden giden tecrubeli arkadaşlardan yardım alabilirmiyim fiyatlar düşermi beklemekte fayda olurmu daha 8 ay var bu zamana kadar firmalar kampanya yaparmı?

thy 3742
    emirates 3578
    qatar 3738 sitesinde 992$
    etihad 3432
    omanair 2416 nasıl bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fullmudur

Ocak 2019 da gitmeyi düşünüyoruz 15 gün kadar şimdiden bilet alsak mı diye bakıyoruz ama bilet fiyatları aşağıda yazdıgım şekilde çıkıyor daha önceden giden tecrubeli arkadaşlardan yardım alabilirmiyim fiyatlar düşermi beklemekte fayda olurmu daha 8 ay var bu zamana kadar firmalar kampanya yaparmı?

thy 3742
    emirates 3578
    qatar 3738 sitesinde 992$
    etihad 3432
    omanair 2416 nasıl bilen varmı

selamlar
    beklemeyi göze alırsanız tercih thy ise thy bu fiyatların üstüne çıkar....

emirates indirimli kampanya yapar 2800 tl civarlarına alırsınız
    katar kampanya yapar 2200tl ve üstü alırsınız
    etihad 2200 tl üstü..
    diye düşünün derim..
  • serkanertekin kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
    zaman var nasıl olsa bekleyeceğim en kötü bu rakamlara zaten alınıyor(dolar fazla yükselmez ise ) belki thy yukarıda sizin de görselini attıgınız gibi bir rakam cıkarır diye bekleyeceğim.
  • FindikEzmesi F kullanıcısına yanıt
    Son 5 yıllık $ kuru

01.01.2013 1.75
    01.01.2014 2.26
    01.01.2015 2.44
    01.01.2016 2.95
    01.01.2017 3.77
    01.01.2018 3.75
    06.04.2018 4.05
  • quote:

teşekkür ederim
    zaman var nasıl olsa bekleyeceğim en kötü bu rakamlara zaten alınıyor(dolar fazla yükselmez ise ) belki thy yukarıda sizin de görselini attıgınız gibi bir rakam cıkarır diye bekleyeceğim.
    merhabalar
    büyün şirketlerden bekleyin thy den beklemeyin derim size...
    Thy disinda Hangi havayollari ile uygun ve guvenli ve sorunsuz olur bir cok hava yolu var skyscanner dan bakinca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Ani bir kararla yarın Bangkok a gitmeye karar verdim 1 hafta kalacagım.

Maeklong Railway Market and Damnoen Saduak Floating Market turuna katılan varmı ? Nerden ayarlarım ?
  • WINTERS kullanıcısına yanıt
    Ikisini de tawsiye etmem floating marketlerin hemen hemen hepsi turist kandirmacasindan baska bir sey degil

• İnsanlar 1 hafta gibi kısa süreliğine neden giderler ki...Hem maliyet yüksek, hem de yol uzun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunçmes

İnsanlar 1 hafta gibi kısa süreliğine neden giderler ki...Hem maliyet yüksek, hem de yol uzun...
    Merhaba tunc kardesım :) Hocam benım uçak bileti konusunda sıkıntım yok.Thy calısanı oldugum ıcın bedavadan bıraz pahalıya bılet alabılıyorum ve oncedende almama gerek yok ucak kalkmadan 1 saat oncede alsamda oluyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WINTERS -- 7 Nisan 2018; 22:52:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ak11

Ikisini de tawsiye etmem floating marketlerin hemen hemen hepsi turist kandirmacasindan baska bir sey degil
    Tesekkur ederım ak11 bey ama ınsan gormeyınce merak edıyo.Icımde kalmaktansa pısman olmak daha mantıklı diye düşünüyorum :)
    Ulasirsaniz bana ozelden yardimci olurum bireysel de gidebilursiniz turizm acentalarinin yaptigi turlar war iyle de alip gidebilursiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ak11

Ulasirsaniz bana ozelden yardimci olurum bireysel de gidebilursiniz turizm acentalarinin yaptigi turlar war iyle de alip gidebilursiniz
    Merhabalar
    Arda bey;
    Bildiğiniz ya da yapabileceğiniz birşey varsa özelden yardımcı olmayın buradan olun ki bilmeyen arkadaşlar yararlansın derim.
    Selamlar..
  • quote:

Thy disinda Hangi havayollari ile uygun ve guvenli ve sorunsuz olur bir cok hava yolu var skyscanner dan bakinca
    Thy
    Katar
    Kuveyt air
    emirates
    aeroflot
    singapur air vs gibi firmalar sorunsuzdur..
    Gerçektende siz bilet almaya karar verdiğinizde burada şu firmada şu bilet bu kadar söyleyin bizler fikir verelim.. :)
    Selamlar..
    Kisisel bilgi soracagimdan otel ismi lokasyon nerde kalicak yalininda neresi war neresi yok laf kalabaligi olmasindan dolayi osekilde dedim

Hangi bolgede nerde kaliyorsunuz ?

• fiyat cok iyi ama gunluk mu tamami anlamadim ok uygun gibi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dublex06 -- 9 Nisan 2018; 11:20:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dublex06

fiyat cok iyi ama gunluk mu tamami anlamadim ok uygun gibi geldi
    fiyat derken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

fiyat derken?

Alıntıları Göster
    resim atamadım yuklerken sorun çıkıyor yuklemıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dublex06 -- 9 Nisan 2018; 15:55:5 >
  • Qatar ve THY'de Phuket için kampanyalar başladı. Qatar'da 1600-1700 TL aralığında, THY'de ise 2100-2200 TL aralığında bilet bulmak mümkün.
  • 
Sayfa: önceki 724725726727728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.