Şimdi Ara

Tavsiyelerinize ihtiyacım var ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bıktım 4yıldır pc yoktu laptop aldım ama cidden eziyetmiş sandalyede oturup oyun oynamak onu anladım

bende rahat rahat oturarak yatarak oyun oynamak istiyorum ama konsol işinden pek anlamıyorum bana ne önerirsiniz ps3 mü 4 mü 0 ım oyun felan yok bende ps için

birde tv nin dibine girmeden oynucaz ya grafikleri oyunun sırıtırmı yoksa göze hoş mu gelir

gta5 oynanmak istiyorum işde dövüş oyunu araba yarışı vb işde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eskilerden Biri -- 17 Eylül 2020; 17:3:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ps4 al. Cogu kaliteli 1.parti olsun 3.parti olsun kutulu oyunlarinin fiyatlarida 50 150 tl arasi. Takas yoluyla rahatlikla degistirebilirsin. Yalniz yeni kutulu oyunlar biraz tuzlu. Yok ben dijital alip kardeslik yaparim diyorsan yenileride ucuza oynarsin. Ama dijital işi biraz riskli. Dijital alim satma işlerinde abilerin sana yol gosterecektir.

Oturarak yatarak sicarak her turlu pozisyonda oynarsin. espiri yaptim alinma hemen olurmu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 17 Eylül 2020; 17:27:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eskilerden Biri

Bu mesaj silindi.
    Ps4 kirildi yalniz o isleri fazla bilmiyorum. Bildigim sadece versiyondan dolayi last of us 2 olsun yeni bazi oyunlar yok heralde. Ps3 iyidir gta5 gta4 vs oynarsin. Netin olmasina gerek yok.

Daha ayrintili bilgileri satin alacagin yer neresi olursa olsun sana yardimci olurlar.
  • Kopya oyun konusmak forumda normalde yasak. Diger arkadaslar sana daha ayrintili yardimci olursa bilemem. Ben sana anlattigim kadar biliyorum.

Ps3 gta5 tabiki siritir eger daha iyisini gorduysen. Yok daha once gormediysen ilk defa ps3 te oynayacaksan hayran bile kalirsin nasil yapmislar ps3 e bu oyunu diye. Ok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.