Şimdi Ara

Tavsiye Edilebilecek Oto Bakım Ürünleri (3 ürün mevcut) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
17
Favori
31.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: connectgücü

quote:

Orijinalden alıntı: cgh0gy-

Bu araba temizleme işi hastalık galiba , hiç oturup da sagını solunu silmedim arabanın . Aksine bir arkadaşım var haftada 3-4 gün iç dış temizler hiç üşenmeden . Gayet güzel konu olmuş hazır bu kadar bilen adam bulmuşken bende bir soru sorayım . 07 focus trend var döşemeler çok kötü durumda (çocuk maması felan döküldü) ne ile ve nasıl silmem gerekir geçirmek için .

kosla oxi

Teşekkürler hocam yarın deneyeceğim umarım temizlenir .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• elimdeki wax bitince fk1000p alacagım bende, yalnız motor için kullandıgınız Arexons sprey dikkatimi çekti güzel iş çıkartmış. firmanın ismini duymadıgım için pek güvenemedim uzun sürede elektirk kablolarında yada soketlerde problem çıkarabilirler.. içerisindeki yag kir sökücü özelligi bazı aksamları aşındırıp korozyona uğratabilir gibi geliyor bana. yinede kullanmadıgımı belirteyim ürünü kötülemek istemem
  • selam arkadaşlar, arabamda yer yer kılcal çizikler, ve bazı lEkeler var, bir iki ufak yerde boyada matlaşma... şerefsizin biri zaten sağ tarafı boydan boya çizmişti geçen sene, pasta cila ile falan gitmedi... bugünde inşaattan sıçrayan kireç bi kaç parça da olsa arabaya yapışmış, biraz önce sirkeli su ile silip duruladım, gitti gibi... boya için koruma amaçlı ya da parlatma amaçlı tavsiye edebileceğiniz birşeyler var mıdır, hani pasta cila çek, şu ürünü kullan gibi... şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oflazca

Mutlaka bu ürünler olmasına gerek yok. Hatta ben şahsen marketlerde satılan Arexons, Carpex, vs markaları tercih etmiyorum.
    Fiyat performans markası olarak Atas ürünlerini genel olarak tavsiye edebilirim; bu ürünlerin her biri ortalama 10 TL civarında.
    Atas oto bakım diye aratın google'da, satılan yerler çıkıyor.

fiyatına göre süper iş çıkartıyor, temizleme vs. işlerine meraklı iseniz atas ürünlerini mutlaka deneyin.
  • Lastik parlatmada carpex foam hem uygun hem de kalici bir parlaklik sagliyor,kaucuk paspaslarda da kullaniyorum boylece kaucuk simsiyah oluyor ve toz tutmuyor uzun bir sure.
  • Elinize saglık gayet basarılı bir uygulama olmus.Ama sizin marifetiniz urunlerin marifetinden daha cok olsa gerek.Cunku kullandiginiz markalar o kadarda iyi markalar degiller.1.sinif urunler kullansaydiniz kim bilir nasil olacakti ;) tekrar tebrikler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk ürünün ikinci kutusunu kullanmaktayım
    çok başarılı bir ürün bende tavsiye ederim.
  • AREXONS ürünlerini arada bir kullanıyorum, memnunum..

En son dün arexons ince pasta aldım.. Çizikli birkaç bölgede kullandım.. Güzel oldu..

Tavsiye Edilebilecek Oto Bakım Ürünleri (3 ürün mevcut)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar münübüsün içi krem rengi kadife döşeme ve toz yüzünden siyahlaşmaya başladı.nasıl ve neyle temizlemem lazım.kadife olduğu için bezle sürtersem deforme olurmu.kosla yada köpüklü ürünler felan mı kullansam.tavsiyelerinizi bekliyorum aradaşlar
  • http://www.tekzen.com.tr/newsite/prd-609693001-sonax_cilali_sampuan_500ml.aspx

Eski şampuanım bitti, bir de bunu deneyelim dedim. Gerçekten çok iyi. Su durmuyor araçta. Çok çeşit cilalı şampuan kullandım ama böylesiyle ilk defa karşılaştım. İlk durulamadan itibaren fark hissediliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JasoNBuraK -- 25 Temmuz 2012; 10:44:57 >

• arkadaşım ben araştırdım 2 gün önce autoglym aldım bendede bej döşeme var çocukda çikolata lekesi yapmış
    lekeleri çıkartıyor lt fiyatı 21 lira oto boyacılarda bulabilirsin ha birde meguiars ürünü var oda lt fiyatı 30 lira oda güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

hocam yanlış anlamayında o arada bir yerde carpex gördüm.. aracımda son kullanacağım marka sanırım odur, aşırı derecede antipatim var..

meguiar's kullanmaya özen gösteriyorum

NOT: bugün annemi şu bez ile cam silerken gördüm ya daha da bişey yazamam.. o kadar para verdin bakalım nasılmış dedi bir de

Sen yine iyisin hocam.ben sonaxtan aldigim cizik giderici guclu cam cilasini evde ki temizlikci camlari temizlemek icin kullanmis aksam eve geldim kutu copte duruyordu o kadar da para vermistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arabayi temizlemek icin bu kadar vakit ayirabilenlere imreniyorum, iki uc haftada bir yikamaya goturmeye vaktim olmuyor bazen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

http://www.tekzen.com.tr/newsite/prd-609693001-sonax_cilali_sampuan_500ml.aspx

Eski şampuanım bitti, bir de bunu deneyelim dedim. Gerçekten çok iyi. Su durmuyor araçta. Çok çeşit cilalı şampuan kullandım ama böylesiyle ilk defa karşılaştım. İlk durulamadan itibaren fark hissediliyor..

meguiars şampuan denediniz mi?

• Gereksiz alıntı yapmasaydınız daha iyi olurdu, sayfa kirleniyor. Meguiars da iyidir, en iyisi bu demedim zaten. Ama yapı marketlerde satılanlar arasında en iyi şampuan budur diyebilirim. Meguiars ürünleri buralarda pek bulunmuyor, bir tane Meguiars bayisi var verdiği fiyatlar akıllara zarar. Water Magnet'e 40 mı 45 mi ne dediler siz düşünün. Göz göre göre kazık yemeyi sevmem..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JasoNBuraK -- 25 Temmuz 2012; 11:53:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yek_ka

Gayet güzel bir yazı olmuş tebrikler. Benim sormak istediğim konu şu. Motor temizleme için bir ürün sipariş ettim. Genelde mor renkte oluyorlar sanırım neyse rengi önemli değil zaten sormak istediğim konu şu. Bizim araç da sizinki gibi dizel Astra H CDTI, ön tarafta bulunan akü veya beyin diye tabir edilen parçalar olabiliyor. Sizin aracınızda böyle bir şey var mı eğer varsa nasıl bir farklılık gösterir mi teşekkürler.
  • quote:

Gereksiz alıntı yapmasaydınız daha iyi olurdu, sayfa kirleniyor. Meguiars da iyidir, en iyisi bu demedim zaten. Ama yapı marketlerde satılanlar arasında en iyi şampuan budur diyebilirim. Meguiars ürünleri buralarda pek bulunmuyor, bir tane Meguiars bayisi var verdiği fiyatlar akıllara zarar. Water Magnet'e 40 mı 45 mi ne dediler siz düşünün. Göz göre göre kazık yemeyi sevmem..

water magnet ve ultimate quik detailer ı 60 lira gibi bir fiyata almıştım.. ikisinden de son derece memnunum, size kendi çektiğim bir videoyu göstereyim

• quote:

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

quote:

Gereksiz alıntı yapmasaydınız daha iyi olurdu, sayfa kirleniyor. Meguiars da iyidir, en iyisi bu demedim zaten. Ama yapı marketlerde satılanlar arasında en iyi şampuan budur diyebilirim. Meguiars ürünleri buralarda pek bulunmuyor, bir tane Meguiars bayisi var verdiği fiyatlar akıllara zarar. Water Magnet'e 40 mı 45 mi ne dediler siz düşünün. Göz göre göre kazık yemeyi sevmem..

water magnet ve ultimate quik detailer ı 60 lira gibi bir fiyata almıştım.. ikisinden de son derece memnunum, size kendi çektiğim bir videoyu göstereyim

http://www.youtube.com/watch?v=tZPpXqSBEzM

Ürünlere lafım yok, Meguiars'ın kötü bir ürünü yok zaten. Gayet güzel iş çıkarmış. Ama işte burada fiyat verirken fuhuş yapıyorlar o yüzden uzak duruyorum..

• deri temizleyiciyi bende kullanıyorum, özellikle konsolun üstündeki ve kapıdaki deri kısımlarda çok iyi

edit : benim aldığımda da 22 tl civarındaydı şimdi 18 tl , fiyatında biraz düşüş oldu yani .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 25 Temmuz 2012; 18:16:02 >
  • Ben de camlar ve kaporta için "Atas Hydrorep" kullanıyorum.

Erdem Boya adlı firmadan, internet üzerinden "konsantre" ürün sipariş ediyorum... 30 lira... 1 litre ürüne, 3 litre su katılıyor. Ben 1'e 2 yapıyorum. Böylece 30 liraya 3 litre yağmur kaydırıcı ve temizleyici elde etmiş oluyorum. Oldukça kaliteli bir ürün, uzun süre yağmur kaydırıcı özelliğini koruyor. Kaportayı da parlatıyor ve koruyor, örneğin kuş pislikleri çok kolay çıkıyor... Islak araca uygulanmadığı için de yıkama sonrası yıkamacıda uygulamak, yıkamacı ile yüz göz olmak zorunda değilsiniz. Yıkattıktan sonra gölge bir alanda uygulayabilirsiniz. Ben pek vakit bulamadığım için daha çok camlar için kullanıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 25 Temmuz 2012; 15:37:23 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.