Şimdi Ara

Tatil Arkadaşı Arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ramazandan sonra tatile çıkmayı planlıyorum fakat tek başıma zewkli olmayacağı için tatil arkadaşı aramaktayım. Ramazandan sonra tatile çıkmayı planlayan varsa konuşalım uyuşabilirsek beraber gideriz. Planım Antalya kemer dir fakat belli bir yer kafamda tam olarak yok ramazan sonrasına kadar planı hazırlar çıkarız yola.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alprn-yldrm -- 2 Ağustos 2013; 20:05:41 >

• aynen bende düşünüyorum. fakat benim düşüncem bir daha farklı. ben her gün yeni yerler görmek düşüncesindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozoz57

aynen bende düşünüyorum. fakat benim düşüncem bir daha farklı. ben her gün yeni yerler görmek düşüncesindeyim.

Her gün yeni yerlere gitmek için araç lazım. Birde Kültür turu tarzımı düşünüyorsun
  • araba yok maalesef. Doğru tahmin ettin kültür turu tarzı.
  • Ben kültür turu tarzında değilde eğlence tarzı yol arkadaşı arıyorum
  • Tatil planı olan yok galiba
  • Konu güncel olsun.Var mı tatil arkadaşı arayan ?
  • bizde iki arkadas dusunuyoruz,

parti oteli neresi var ? zatn bilinenler orange
    adam and eve disinda parti oteli tavsiyesi, rus dusurecez
  • olimpos kemer arası baya yakın. kemer felaket sıcaktı. boğucu. kemerde konaklama pek uygun da olmayabilir ayrıca.
  • Tatil arkadaşı arayışı içinde olan varsa ulaşabilir detaylı konuşalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2019 ocak - Şubat ayında avrupada bir ülkeye gitmek için yol arkadaşı aranır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karadeniz kıyısı Burgaz-Varna üstünden Romanya , Moldovya, Ukrayna gezisi meraklısı var mı? Dizel araç ile.. Yeşil pasaportu veya vizesi olanlar.
  • bu hafta sonunda çanakkale yapmak isteyen varmı. hava da güzel bakın yağmurlu görünüyor mis gibi, serin olur.. cumartesi sabah pazar aksama kadar 2 gün yeterli.
  • 6 temmuzda Ankaradan arabayla fethiye veya kaş a gitmeyi düşünüyoruz. 2 kişiyiz yok paramıza ortak olacak arkadaslar haber verebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Covboy0606 -- 27 Haziran 2018; 15:49:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.