Şimdi Ara

TATA marina nasıldır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
63
Cevap
0
Favori
58.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-Z-M -- 18 Mart 2008; 12:16:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K-Z-M

.
    .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXcom_Zkko -- 22 Ekim 2008; 15:06:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXcom_Zkko

.....

Alıntıları Göster
    bu kadar yazılandan sonra aslında gerek yok ya neyse
    ben de yazacağım
    motorunun çok çabuk öldüğünü okudum...(yaklaşık 90 bin km....)
    kaportasının hemen döküldüğünü
    ayrıca marina değilde indicasına bakmıştım...işçilik berbattı...malzeme desen gene öyle...
    ben şahsen 21bin tataya vermem...
    ikinci elde aradan 1 yıl geçtiğinde 15 bine satabilecekmisin....
    bence çok zor
    fikir sormuşsun diye yazdım...
    bence uzak durun derim

• quote:

Orijinalden alıntı: samurayjack

bu kadar yazılandan sonra aslında gerek yok ya neyse
    ben de yazacağım
    motorunun çok çabuk öldüğünü okudum...(yaklaşık 90 bin km....)
    kaportasının hemen döküldüğünü
    ayrıca marina değilde indicasına bakmıştım...işçilik berbattı...malzeme desen gene öyle...
    ben şahsen 21bin tataya vermem...
    ikinci elde aradan 1 yıl geçtiğinde 15 bine satabilecekmisin....
    bence çok zor
    fikir sormuşsun diye yazdım...
    bence uzak durun derim

Alıntıları Göster
    ikinci el olarak düşünülebilir 9-13 bin arası donanımı fena değil hem 1-2 yaşında hemde dizel

• quote:

Orijinalden alıntı: brujeria

ikinci el olarak düşünülebilir 9-13 bin arası donanımı fena değil hem 1-2 yaşında hemde dizel

Alıntıları Göster
    bence alabilirsin yıllardır piyasada guvenilir marka
  • quote:

Orijinalden alıntı: vkgz

bence alabilirsin yıllardır piyasada guvenilir marka

Alıntıları Göster
    tata alırsan edersin HATA
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

tata alırsan edersin HATA

Alıntıları Göster
    bence tata alacağına suzuki swiftlere bakmanı tavsiye ederimwww.suzuki.com.tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangershark

bence tata alacağına suzuki swiftlere bakmanı tavsiye ederimwww.suzuki.com.tr

Alıntıları Göster
    HOrrrt
  • quote:

Orijinalden alıntı: oneMoreCupofCoffee

HOrrrt

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: oneMoreaCupofCoffee

HOrrrt

geç olmamışmı biraz? excom arkdaş çoktan hortlatmış konuyu..

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar1646

quote:

HOrrrt

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: serdar1646

quote:

HOrrrt

onu anımsatmak istedim zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: oneMoreCupofCoffee

quote:

Orjinalden alıntı: serdar1646

quote:

HOrrrt

onu anımsatmak istedim zaten

Alıntıları Göster
    tata mı?? sikayetvar.com dan tatayı bi arattırın fikrinizin anında değişeceğnden emin olabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoupeman -- 21 Aralık 2008; 18:32:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: scoupeman

tata mı?? sikayetvar.com dan tatayı bi arattırın fikrinizin anında değişeceğnden emin olabilirsiniz..

Alıntıları Göster
    Bazı arkadaşlar tatanın arkasında kimler var şeklinde yazmış.Ben de dacıanın arkasında renault olmasına rağmen tatanın arkaya ihtiyacı olmadığını düşünüyorum.araçlarının kalitesi tartışılır ancak ilerisi için en büyük gelişmeler ve servis ağı tatada olacaktır.Unutmayın ki dünyanın en büyük şirketlerinden hintli üretici bünyesinde general motorsdan birçok markaya sahip ve son zamanda land rover ve hatırlayamadığım bir büyük markayı daha bünyesine kattı.İster istemez bu markalarla birlikte kalite de beraberinde gelmek zorunda ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: XPerience

Bazı arkadaşlar tatanın arkasında kimler var şeklinde yazmış.Ben de dacıanın arkasında renault olmasına rağmen tatanın arkaya ihtiyacı olmadığını düşünüyorum.araçlarının kalitesi tartışılır ancak ilerisi için en büyük gelişmeler ve servis ağı tatada olacaktır.Unutmayın ki dünyanın en büyük şirketlerinden hintli üretici bünyesinde general motorsdan birçok markaya sahip ve son zamanda land rover ve hatırlayamadığım bir büyük markayı daha bünyesine kattı.İster istemez bu markalarla birlikte kalite de beraberinde gelmek zorunda ne dersiniz?

Alıntıları Göster
    aya güvenmiyorum açıkçası ben

• quote:

Orijinalden alıntı: ulas1907

aya güvenmiyorum açıkçası ben

Alıntıları Göster
    ne varsa tata da var kimseyi dinlemeyin bence alin bu arbayi hem yakittan hem fiyattan kazanirsin yedek parcasi servis agi artik çok geniş arabada ne ararsan var neden daha fazla odeyimki para ve piyasasaida oluşuyor arkadaşlar kullaniyor ve çok memnunlar bende kısmetse bir kac gune kadar alicam bir tata sonra direk mardine :)tavsiywe derim sana bu arabayi oncelikle binmek için aliyorsun satmak için dil satmay karar verdiginde en gec 1.,5 2 ayda sataersin benim butceme uygun oldugu için 2008 model hatasiz kazasiz boyasiz 50000km alicam alan arkadaşalrim çok memnun 14 bine alicam 14 bine bole bir araba alabilirmyiz başka model ?tşk

• quote:

Orijinalden alıntı: garip28

ne varsa tata da var kimseyi dinlemeyin bence alin bu arbayi hem yakittan hem fiyattan kazanirsin yedek parcasi servis agi artik çok geniş arabada ne ararsan var neden daha fazla odeyimki para ve piyasasaida oluşuyor arkadaşlar kullaniyor ve çok memnunlar bende kısmetse bir kac gune kadar alicam bir tata sonra direk mardine :)tavsiywe derim sana bu arabayi oncelikle binmek için aliyorsun satmak için dil satmay karar verdiginde en gec 1.,5 2 ayda sataersin benim butceme uygun oldugu için 2008 model hatasiz kazasiz boyasiz 50000km alicam alan arkadaşalrim çok memnun 14 bine alicam 14 bine bole bir araba alabilirmyiz başka model ?tşk

Alıntıları Göster
    tat almak sokağa para atmak inceledim aracı 4 teker teneke o kadar. Ben tavsiye etmem

• Arkadaşlar burada yorum yazanların çoğunluğu çok eski. Yıl olmuş 2013. Aracı kullanmamış, sağdan soldan duydukları ile yorum yazanlar var. Bizim vatandaşımızın hastalığıdır zaten bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluruz, yani ahkam keseriz. şimdi ben bir tata marina kullanıcısıyım.
    1- Servis ağı özellikle büyük şehirler için yeterli ve 10 binde bir bakıma giriyor vede 10 binbakım fiyatı 2013 için 200 TL.
    2- Teneke diyenler olmuş, bu adamlar zaten size tank satıyoruz diyerek yola çıkmamışlar ki, kaportası makul, ülkemizde satılan muadili arabalardan kötü değil.
    3- motoru bitiyor demişler kim bu araçla 90 bin km yapmış? yapsın ondan sonra yazsın, yok öyle bir şey motor ömrü tatminkar. en az 150-200 bin km gider birde motor ömrü bakım ve kullanma ile alakalı, sonuçta araçta dizel makine var ona göre kullanacaksın.
    4-ikinci eline gelince alın bakalım 35 bin TL'ye bir sıfır araç sonra haftasında çekin bir galeriye yada pazara bakalım kaç para veriyorlar. en az 5 bin TL silersiniz. sonuçta günümüzde her aracın ikinci eli kaybettiriyor.
    5-az yaksın bakım maliyetleri düşük olsun, donanımlı olusun diyorsan, tata marina iyidir. kimseyi dinleme,
    6- Kanımca burada yorum yazanların çoğunluğu tata marinayı 1 km dahi kullanmamış, ben 2009 tata marina sahibiyim, ve aracımdan memnunum. 50000- km oldu, düzenli bakımını aksatmadım, şimdiye kadar bakım hariç bir masrafım olmadı. Kaldı ki bu fiyata bu donanımda bu yakıt sarfiyatı ile başka bi araç getirin onu alalım, yaptılarda yada sattılarda bizmi almadık.
    İÇİNİZE SİNECEK BİR ARAÇTIR HİÇ KORKMAYIN, OLMADI İKİNCİ EL ALMIŞSANIZ EN AZINDAN ALDIĞINIZ FİYATIN ÇOK AZINA ELİNDEN ÇIKARIRSIN KARDEŞİM

• quote:

Orijinalden alıntı: eylülnisaeyvaz

tat almak sokağa para atmak inceledim aracı 4 teker teneke o kadar. Ben tavsiye etmem

Alıntıları Göster
    Konu bildiğin hortlamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basketbol6

Konu bildiğin hortlamış.

Alıntıları Göster
    2007 model Marina Comfot TDI modeliyle, hor kullanılmış şekilde 150.000km devirmiş ve gram yağ yakmıyor haldeyken aracı nakit ihtiyacı dolayısıyla satmış biri olarak; motor bitiyor lafını ciddiye almayın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXcom_Zkko

2007 model Marina Comfot TDI modeliyle, hor kullanılmış şekilde 150.000km devirmiş ve gram yağ yakmıyor haldeyken aracı nakit ihtiyacı dolayısıyla satmış biri olarak; motor bitiyor lafını ciddiye almayın derim.

Alıntıları Göster
    bende 2010 model marina tdi kullanıcısıyım ilk sahibinden 17000 km de aldım alalı 1 yılı geçti şu an 26000 km normal servis bakımı hariç ekstra bi masraf çıkarmadı çok şükür. eğer arabanıza bakarsanız o da size bakar. araç hakkında soru sormak isteyen ulaşabilir ;)

• bende bu aracı almadan once okadar cok arastırdım kı hep kafam karıstı.en sonunda cın arabasından gene ıyıdır deedım ve 2008 model 87000 de makyajlı kasa bır tata marına aldım malesef bana bu aracı satatn herıf sahtekar oldugu ıcın bır surude masraf etmek zorunda kaldım.bır yıldır kullanıyorum aracın şeklı cok guzel herkez begenıyor.tavanın yuksek olması ekstra ferahlık kazandırıyor.iç malzemesı kalıtesız değil arac ıcı duğmelerının ergonoımısı gayet guzel.uzun yolda surate pek gelmıyecek bır arac.yuksek oldugu ıcın....yolda soforu yormuyor.yakıt uzun yolda cok ıyı ama sehır ıcın agır kasa dusuk motor dıger dızellere gore yanı crdi ilere gore sarfıayt yuksek.tıpık sorun oalrak akıslerı ve motor kulakları.kullanıcaya gore sorun cıkarabılıyor.sert kullanıma uygun bır arac oldugunu sanmıyorum.ankarada ıyıaksu yetkılı serfısıne gidiyorum bakım ve parcaların bazıları uygun yanlız bazı parcalar ates pahası.dısarıda dahada ucuza bulunabılıyor.genel olarak tata kullanıcısı olarak sakın ve tıtız sureceksenız bu fıyata daha ıyı bır arac bulunamaz.gene alsam tata alırım verdıgınız paraya gore sızı gayet mutlu edecek bır arac sadece aracın mekanık kısmı temız olsun alırken

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.