Şimdi Ara

Togg taşıt kredisi sınırları değişti: 48 ay vade imkanı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
3.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 48 ayda bu arabaya verilecek parayla adam yurtdışına yerleşir, çok seviyorsa togg ayarında bi de pilli araba alır, kalanıylada 4 senelik kirası artı evinin eşyasını da alır, üstüne cebine de market parası kalır, 125 bin dolar az paramı? Yurt dışında yaşayanlar bilir, 125 bin doları bi arada göremeyen insan çoktur, biriktirmek zordur. Bunu bu fiyata satanlar başka dünyada yaşıyor herhalde!

Şuna yapılan yatırımla, 1 lt turbo benzinli, 6 ileri vites, B veya C platformunda,ağırlığ 1000 kg civarı, 100bg gücünde, minimum extralı, fiyatı 700-800 bin bandında, hatcback ve Sedan yapsalardı, hem burada, hem yurt dışında yok satarlardı, memleketin buna ihtiyacı vardı. Hiç mi pazar araştırnası yapmıyorlar, ne istiyorsunuz diye millete sormuyorlarmı, anlamadım!

Togg taşıt kredisi sınırları değişti: 48 ay vade imkanı!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kredi oranlarını ödeyecek adam zaten gidip kredi çekmez, aklımızla oynuyorlar resmen, önce evi aldılar elimizden şimdi arabaları alıyorlar. Sırada motorlar var.

• idrisezman kullanıcısına yanıt

Bedava dagitan yer yok ancak bu faizlerle 3 tane bankaya almaya niyetliyse buyursun alsin.

• en1gma kullanıcısına yanıt

Kenarda ciddi birikiminiz yoksa faize vereceginiz para kazancinizi ezer.

• Gene alamıyorum nasıl olacak .D

• Araba değil bisiklet bile iyisini zor alır asgari ücretli.Cok şaka rakamlar bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vergiden araba fiyatları öyle bir şişti ki ucuz olması gereken araçlar bile ev parasına satılıyor.

80.000tl taksitle kim alacak orası da ayrı konu. Milletvekillerine özel olmuş biraz.

• bu faizle zor yani biz arabayı satıpta aldık yeni bir tane fakat nakit aldık ben motor almak istiyorum mesela motor 260k bir faiz koyuyorlar 450 bin geri ödeme enayi gibi hissedip almadım alsam öderim aslında aması enayi gibi hissettiriyor insanı

• Sarper Yasin Mutlubay kullanıcısına yanıt

700 bin TL paranın kredi çekimi ve vade hesabını bir yap bakalım kim kimi eziyor

• Onu bunu birakin, bu kampanya yeni zamin habercisidir. Fiyati yukseltecekler demek ki ayar çekiyorlar.

• 1.6m çekip ne kadar ödüyoruz rakamlar belli mi

• alemci83 A kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum, şuanki fiyatlardan 200K aşağı olsa yeter

çünkü full versiyon 1823 ancak alım yaptığın an üzerine iki paket ekliyor ,ses sistemi ve cam tavan da 60K 1923 oluyor

yani en full versiyon 1923 yerine 1723 olsa satışlar çok artar tereddütlü insanları bile çeker

Mesela 1600 e allure 408 almak yerine düşünmeden togg full alınır

tamam dediklerini tutturdular C suv içten yanmalı fiyatına elektrikli vericez dediler evet başardılar 3008 ile aynı fiyat üstelik en full togg ,3008 den hatta 408 den ucuz versiyonları da var

tamam tesladan da ucuz

ama son zamanda elektrikliye karşı sempati tüm markalarda azaldı ,togg un artık zam yerine indirim yapması en azından fiyatı daha 3-4 ay sabit tutması gerek

• BabyYoda B kullanıcısına yanıt
    Belli tabii, toplamda 4 milyon tl, yani 125.000 dolar a maloluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Togg fazla siyasileştirildi ama bu kadarı da fazla. Yani ne yapılsın ülkenin ilk kez araba firması olmuş, tabii ki reklamı da olacak, CB de reklamını yapacak. Adam yürüse ama siyasete alet ediyor diyorsunuz. Ülkeyi sizin istediğiniz adam yönetmiyor diye hiçbir şey yapılmasın mı? Zaten 3-5 seneye gider yerine başkası gelir.

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt

Adamın her kelimesi her cümlesi yalan dolan hacı :)

Togg taşıt kredisi sınırları değişti: 48 ay vade imkanı!
    Togg taşıt kredisi sınırları değişti: 48 ay vade imkanı!A Haber (@ahaber) on Xtwitter
    Başkan Erdoğan: #Togg fabrikasında her 3 dakikada 1 araç üretiliyor
    https://twitter.com/ahaber/status/1650495354662539269
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.