Şimdi Ara

Tariş 1915 naturel sızma zeytinyağı 2 litre 48 tl (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
5
Favori
15.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bı ara bu seride tağşiş var diye duyurulmuştu sanki. Almadan, kullanmadan önce bir incelemek lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Bı ara bu seride tağşiş var diye duyurulmuştu sanki. Almadan, kullanmadan önce bir incelemek lazim.
    Yudum olmasın hocam?
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Bence yanlışınız var. Tağşiş YUDUM markasinda cikti. O yüzden artik bu markayi almayı kestim. Ama Komili ve Hele hele Tariş'te boyle bir sey duymadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Meier45999 M kullanıcısına yanıt
    Yudum ve Carrefour tağşiş yağ satan bilindik firmalar.

• Goudelock kullanıcısına yanıt
    Plastikle neler alıyoruz.
  • Plastikte olmasından ziyade güneş ışığına maruz kalması sıkıntı.

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

tağşiş yudum markasındaydı.

bu markayı almayı düşünem gitsin n11 veya g.gidiyor dan veraolive alsın katkat daha iyidir

ayrıca burda bazı arkadaşların dediğine göre 110-120 liraya yağ olmaz maliyet kurtarmaz

onun için mi 110-120 liraya satılan avilo incirya dan genel anlamda herkes memnun.demek hep kazık yiyoruz

170-180 veya 200 liraya satılan butik yağlardan kaç kişi alabilir Allah aşkına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 28 Nisan 2020; 23:59:44 >
  • hiç tanımadığım birilerinden yağ alacağıma; köklü marka tarişten, kurumsal market migrostan yağ almak bana daha mantıklı geliyor.
    tariş, migros küçük esnaf değil, derdin sıkıntın olduğunda halledebilecek yerler.
    benim düşüncelerim bu şekilde yağ alırken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tariş'e de selam ve dua dalmış gibi geliyor! Yağma dörtbir yanda.

• Kaç kişisiniz hocam?

• carpenokte kullanıcısına yanıt
    Derken? Hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

hiç tanımadığım birilerinden yağ alacağıma; köklü marka tarişten, kurumsal market migrostan yağ almak bana daha mantıklı geliyor.
    tariş, migros küçük esnaf değil, derdin sıkıntın olduğunda halledebilecek yerler.
    benim düşüncelerim bu şekilde yağ alırken.
    Bende anlam veremiyorum birde öve öve bitiremiyorlar içinde ne olduğu bilinmeyen yağları.
    Koca firmalar sahtekarlık yapıyor ne olduğu bilinmeyen denetlenmeyen kişilerden yağ alıp çok memnunuz diyorlar.
    Evlerinde laboratuvarmı varda memnunlar nedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starborn -- 29 Nisan 2020; 16:28:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

tağşiş yudum markasındaydı.

bu markayı almayı düşünem gitsin n11 veya g.gidiyor dan veraolive alsın katkat daha iyidir

ayrıca burda bazı arkadaşların dediğine göre 110-120 liraya yağ olmaz maliyet kurtarmaz

onun için mi 110-120 liraya satılan avilo incirya dan genel anlamda herkes memnun.demek hep kazık yiyoruz

170-180 veya 200 liraya satılan butik yağlardan kaç kişi alabilir Allah aşkına

Alıntıları Göster
    200-250 liraya aldigimizda gercekten iyisi olduguna kesin kanaat getirebilsek herkes alir

• Yemeklik için komili naturel sızma 2lt 43 tl idi ondan aldım 2 tane 1 adet de tariş aldım salata için

• jujuuu kullanıcısına yanıt
    Kürşat Ayvalik Zeytinyağı
    Kürşat 5000 ml Teneke Erken Hasat Ayvalık Naturel Sızma Zeytinyağı
    https://kursat.com.tr/collections/naturel-sizma-zeytinyagi/products/5000-ml-teneke

Bütçeniz dahilindeyse alın derim.Yıllardir buradan aliyorum.Zeytinleride iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gyuksel82

https://kursat.com.tr/collections/naturel-sizma-zeytinyagi/products/5000-ml-teneke

Bütçeniz dahilindeyse alın derim.Yıllardir buradan aliyorum.Zeytinleride iyidir.
    tesekkur ederim, bunu da bir sonrakine denerim, nermin hanim ciftligi aldim, bir sonraki de forumdan birinin onerdigi adali efe firmasi, adamlar durust, 750 ml si 250 liraya dahi yaglari var. fiyatta da urunde de cok cesitleri var ve hile suphesi yaratmadi, kuzey ege bir de

taris bildigim bir firma, firsata gelince, aslinda 110 lira gibi bir seye geliyor 5 litresi, yani ucuz ama oyle aman aman ucuz degil, cunku taris in yagi erken hasat degil .. belki markadan dolayi 130-140 bandinda olacakken 110 a geliyor, is bankasi kampanyalarini gerceklestirmek icin hediye kart alip ona bakiye yuklemistim, biraz oradan harcansin diye 2 tane taris aldim yemeklik

• Ya arkadaşlar
    Fiyatinuygun dedim migros a gittim taaa
    Hatta karantinanin bitmesini bekledim.
    Bulunca 3 tane aldim.

Sorun yok

Evimin altinda kartal market var orda olacagi aklima gelmedi
    Bizim 48 tl ye aldigimiz ayni 2 litre sizma taria teneke 43 tl.
    2 tane de ordan alip ortalamayi dusurdum

• quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

tesekkur ederim, bunu da bir sonrakine denerim, nermin hanim ciftligi aldim, bir sonraki de forumdan birinin onerdigi adali efe firmasi, adamlar durust, 750 ml si 250 liraya dahi yaglari var. fiyatta da urunde de cok cesitleri var ve hile suphesi yaratmadi, kuzey ege bir de

taris bildigim bir firma, firsata gelince, aslinda 110 lira gibi bir seye geliyor 5 litresi, yani ucuz ama oyle aman aman ucuz degil, cunku taris in yagi erken hasat degil .. belki markadan dolayi 130-140 bandinda olacakken 110 a geliyor, is bankasi kampanyalarini gerceklestirmek icin hediye kart alip ona bakiye yuklemistim, biraz oradan harcansin diye 2 tane taris aldim yemeklik

Alıntıları Göster
    Nermin Hanım'a da iyi diyorlar, nasıldı?

• Uygun fiyat trendyolda olsa alırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: iskocya

Nermin Hanım'a da iyi diyorlar, nasıldı?

Alıntıları Göster
    Ben kivamli yag tercih ediyorum, yag iyi midir degil midir cok bana guvenilmez ama ince geldi . belki de makbulu budur . Ama renk koku filan erken hasatin tanimina uygun .

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.