Şimdi Ara

TARAYICI TABANLI MOBİL OYUN PROJESİ (JavaScriptci Aranıyor :)) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
3
Favori
2.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yarın görüşelim hocam şuan çok yorgunum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Tost

Zamanın da tek başıma bu sistemler ve bir çok daha sistemin olduğu bir oyun çıkarttım bundan 3-4 yıl önce 1 yılımı aldı tasarlamak çizimler dandikti kabul ediyorum 🙈 ancak bizim insanımız hile hurdayla uğraştığı için ve bir çok açık ortaya çıkarıldı, kapatmaya tek başıma yetişemedim, ve hiç bir gelir elde etmeden beta döneminde kapattım sunucuyu. Umarım sizin sonunuz böyle olmaz

tek başına baya zor olmuştur hocam. ekipte yer almak isterseniz yarın görüşelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Oyunun içerisinde çıkacak reklamlar hakkında kullanıcı adın ipucu veriyorsa olmasın.

Hocam ne yaptın sen..

-------------H

----------------------E

------------------------------A

-----------------------------------------D

--------------------------------------------------S

-----------------------------------------------------------------H

---------------------------------------------------------------------------OO

---------------------------------------------------------------------------------------T

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viagara Şelalesi

quote:

Orijinalden alıntı: brobiy

Kardeşim şu tarz oyun geliştirsen de düzgün bir oyunumuz var desek.

şu aşamada hayal hocam text base oyunun altından kalkarsak hedef yükseltiriz :)

Dikkat ediyorumda türklerin yapmış olduğu oyunların hepsi tetris tarzı grafiği olmayan basit oyunlar. Bu tür şeyleri yapmak çok mu zor gençlerimiz mühendislik okuyor kod yazmayı öğreniyor lakin bilgilerini harcadıkları şeylere bak. Şimdi bana diyecekler söylemesi kolay sen yap o zaman. Ben kendi alanımda en iyilerden biriyim her zaman da yenilikçi olmuşumdur, o yüzden boş laflar etmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Kardeşim şu tarz oyun geliştirsen de düzgün bir oyunumuz var desek.

şu aşamada hayal hocam text base oyunun altından kalkarsak hedef yükseltiriz :)

Dikkat ediyorumda türklerin yapmış olduğu oyunların hepsi tetris tarzı grafiği olmayan basit oyunlar. Bu tür şeyleri yapmak çok mu zor gençlerimiz mühendislik okuyor kod yazmayı öğreniyor lakin bilgilerini harcadıkları şeylere bak. Şimdi bana diyecekler söylemesi kolay sen yap o zaman. Ben kendi alanımda en iyilerden biriyim her zaman da yenilikçi olmuşumdur, o yüzden boş laflar etmeyin.

öncelikle bu projedeki arkadaşların hiçbirisinin mühendis olmadığını belirtmek isterim. bir tek ben mühendisim ben de çok farklı bir alanda mühendisim. tecrübemiz sıfır. hobi olarak yaptığımız şeyleri birleştiriyoruz hocam ve bir gelir beklentimiz yok. şimdi size sorarım bu şartlar altında ben ileri düzey modellemeciyi ve programcıyı nasıl bu projeye dahil edeyim? o adama da yazık gereksiz yorulacak çünkü seviyesi bizim çok üstümüzde olacak. bu ekiple gösterilen tarzda oyun yapmamız en azından şimdilik mümkün görünmüyor. biz küçükten başladık bunu beceremedikten sonra daha büyük projeye geçmenin anlamı yok. bu başarıyla tamamlansın sonrası için farklı projelerimiz olacak. umarım anlatabilmişimdir.

• brobiy kullanıcısına yanıt
    Belkide yapılan oyunları küçümsediğiniz için sektör oluşmuyor,bir şeyler gelişecek belki ama başlangıçta dalga konusu olabileceği için vazgeçiliyor.

Adam emek verip yapsa karşılığının olmayacağından en azından geçinebilecek kadar kazanamayacağından korkuyor.

Sen ne destek sundunda yapmadılar?
    Tüm suçu mühendislere atmak güzelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geranimo486 -- 2 Kasım 2017; 1:25:28 >
  • Yalan olmadı oyun inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: DeliaPo

Yalan olmadı oyun inşallah

iptal olmadı ama topallıyor. okuyanlar için sınav zamanı malum

• Ortadan alalım yerimizi

Bir de patlamış mısır lütfen

• kullanıcı etkileşim sorumlusu ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: arzemm

kullanıcı etkileşim sorumlusu ???

yanlış bir tabir kullanmış olabilirim kastettiğim işte kullanıcılardan geribildirim alacak şikayet ve tavsiyeleri değerlendirecek birisi.

• quote:

quote:

yanlış bir tabir kullanmış olabilirim kastettiğim işte kullanıcılardan geribildirim alacak şikayet ve tavsiyeleri değerlendirecek birisi.

ok ben mühendiz değilim
    ama bilgisayarlarla oyunlarla ilgliyim
    teknik bilgi gerekmiyosa görevi üstlenebilirim
  • quote:

quote:

quote:

ok ben mühendiz değilim

tamam hocam bir süreliğine beklemedeyiz sınavlar yüzünden sonrasında size ulaşırım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ok ben mühendiz değilim

tamam hocam bir süreliğine beklemedeyiz sınavlar yüzünden sonrasında size ulaşırım.

tamam hocam
    görüşürüz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.