D

Çavuş
14 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 72 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Evet beyler şu hayatta en çok ihtiyaç duyulan şeye kendimi mahrum bırakmış durumdayım: başarıya. Nedeni de gayretsizlik. Ders çalışma konusunda acayip bir boşvermişliğim var. Bu gayretsizliğin sebebini bir türlü bulamıyorum. Eğer işin sonunda maddi bir şey kazanmayacaksam o işe girişmiyorum. Ama hayatta kazanılan şeylerin yolun sonunda değil yolda kazanıldığını da ayrıca biliyorum. Kısacası bu konu kafamı bulandırıyor. Biraz dağınık kafam şu aralar.

Bir fikir verin de uyuyayım.
Yaratıcı önerilerinizi bekliyorum.
Beyler böyle bir berber tanıdığınız varsa bana bir söyleyin. Saçımı ucuzcu berberlere kestirmek istemiyorum. Anadolu veya Avrupa yakası farketmez. İstanbula dönünce saçımı hafif kısaltmam lazım.
Arkadaşlar iyi akşamlar. Şimdi ben Kilisteyim ve eve Suriyeli bir aile akşam oturmasına gelecek. Ailenin babası 5 yıl önce rejime karşı çarpışırken kolunu kaybetmiş. Biz de evde Kilis tava yaptık ama annem tutturdu Şam tatlısı yapacağım diye ve yaptı. Evde 'tatlı' krizi çıkmasın diye ne yapmam lazım? Teşekkürler.
Şimdiden hayırlı cumalar beyler. Eskiden hep liselilerin uyuduğu saatlerde böyle konular açılıp sohbet edilirdi. Millet reel dertlerden bahsederdi. Şimdi biz üni 2 olduk ama sohbet edecek adam yok . Nerde o eski konular
Ne zaman saçınız öne düşse onun kokusunu alırsınız. Bu da bastırılamaz bir kalp ağrısına yol açar.

Katılıyor musunuz beyler?
Evet ateistler bunu da açıklayın

Bu bug birtek ben de mi var beyler? Kendimi artılamaya çalıştıkça eksiliyorum. Bakınız:

-Kadınlara güvenilmez çünkü kadınlardır.

Sizin de düşüncelerinizi alalım beyler.
Merhaba beyler. Geçen akşam evde teleskopla uzayın derinliklerine dalıyordum. Ama tabi hiç bi b*k göremiyordum çünkü lanet olası evin ve mahallenin ışıkları ışık kirliliği yapıyordu. Her neyse odamın ışıklarını kapattım aya odaklanmaya başladım. Bilen bilir teleskopla çıplak gözle aya bakarken ay gözünüzü alır ve acıtır. Her neyse artık aya bakmaktan gözlerim ağrımıştı ve gözümü dinlendirmek için bi adım geriye attım ve teleskopun diğer tarafında tanımlayamadığım bir varlık gördüm. Sadece gözleri ve kaşları parlıyordu. Kaşları bir kıl kadar inceydi ve fosforlu beyaz gibiydi ama gözleri.. ay gibiydi. Koskocaman ve sade bir beyazlık. Çok güzel parlıyordu gözleri lakin ağzı, burnu, saçı yani yüzünün geri kalanı ve vücudu gözükmüyordu. 1 dk boyunca bakıştık. Sanırım yaşadığım şoku atlatmamı bekledi ve gözlerini açıp kapadı(Ya da bana öyle yapmış gibi geldi). Sonra birden gözlerim onun gözlerine kilitlendi. Gözlerimi hareket ettiremiyordum. Ama kısıtlı bi şekilde hareket edebiliyordum. Sadece onun gözlerinin ve benim gözlerimin temas etmesi gerekiyordu hareket edebilmem için. Bu yüzden kaçamıyordum. Ve aniden şimşek hızında benimle konuşmaya başladı. Nasıl insanlar sesle, böcekler anten ile haberleşiyorsa bizde gözden göze iletişim kuruyorduk. Bana o an anlamsız gelen sözler 1 sn içinde mantıklı oldu ve sözleri beynimde hakikat olarak çalkalanmaya başladım. Ve bayıldım. Ayıldığımda olduğu yerdeydi ve benim ayağa kalkmamı bekledi tekrardan iletişim kurabilmek için. İletişim kanalı yeniden sağlandığında benden 2 şey istedi:Kendisinin sağ gözünü ama sadece sağ gözünü çekmemi istedi ve bende sağ gözüne zoom yaptım ve odaklanmaya çalıştım ama kameranın telefonu uyduruk olduğundan odakta sorun yaşadım. Fotoğrafı çektikten sonra sıra 2. isteği öğrenmek için gözleri birleştirmemiz gerekti. 2. isteği de öğrendim. Ve yine bayıldım. Fotoğrafı aşağıda paylaşıyorum.

Lakin 2. isteği öğrenmeme rağmen çözümleyemedim ve kalktığımda hemen bi kağıda yazdım. Umarım aşağıdaki cümleyi ya da şifreyi çözebilirsiniz:

"Nes adarub alpokselet ayazu nusroyıkab. Tellim adıraşıd ınıtayah royışay. Koç midnermi netkeçreg.

Religves,
İnabez"
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 369
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 6.392 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 282 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.