Şimdi Ara

taraftar hattı 5 gb internet 19 tl 8 gb internet 29 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.796
Cevap
5
Favori
128.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neden bütün kampanyaları yeni hat üzerinden yaparlar anlamıyorum.Bu kadar hattı ne yapacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

Neden bütün kampanyaları yeni hat üzerinden yaparlar anlamıyorum.Bu kadar hattı ne yapacağız.

bir bakıma müşteri sayısını arttırmak amaçları
  • quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

quote:

Neden bütün kampanyaları yeni hat üzerinden yaparlar anlamıyorum.Bu kadar hattı ne yapacağız.

bir bakıma müşteri sayısını arttırmak amaçları

Numara taşımayla olsa daha mantıklı olur.Kimse vergi ödemez.Bu durumda daha çok rağbet olur
  • saçmalığa bak fiyat oldu birden 2 katı. yok modem parası yok vergi :D resmen cazip gibi göseriliyo.
    ondansa aveanın 1 gblik 9 tl lik al daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: darkseed

quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

yeni hat ve modem almak zorunlumu ya bune saçmalık

Bencede saçmalık, sanki herkes jet modemle internete bağlanıyor. Mevcut hattımıza tanımlasınlar internet paketini kullanalım vergisi, püsürü işin işine girince kampanya cazip olmaktan çıkıyor.

+

hat var modem var ver taahhütü
    adam 7 tl modem parası
    5 tl de hat vergisi parası
    1.1 tl vergisi
    19 tl oluyor size 32 tl

+1

bencede fos çıktı 19 liralık 5 gb paket böylece aylık 32 liraya geliyor ne anladım bu işten daha...

üstelik şu 12 aylık taahhüt süresince 199 liralık o aşım faturasını tatmayacak abonede seçilmiş kişi olacaktır herhalde

vodafone kağnı hızında cepnete devam anlaşılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 19 Ekim 2011; 14:05:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: katr

quote:

5 gb internet ve modem ayda 19 tl diyor.Ben buradan ikisi birlikte 19 lira anlıyorum.Benim türkçem mi kıt , kampanyayı yapanların türkçesi mi kıt.Üzerine birde 7 lirada modem parası ekliyorlar

Evet zaten dahil bence de... Aşağıdaki ibare sadece bilgi maayetinde:
    "Paket dahilinde yer alan ve tahsilatına aracılık edilen aylık 7 TL değerindeki mobil modem bedellerine 12 ay boyunca hizmet faturası kapsamında yer verilecektir."
    7TL modem ücreti hizmet faturası olarak yer alacak şaşırma diyor. Muhtemelen 12TL internet bedeli, 7TL modem ücreti yazacaklar.. Ama vergiler 19TL'nin üzerinde gelir tabi

aylık 7 lira modem bedeli yansıyacak diyor benim anladığım yani 7*12=84 tl siz nasıl bunu 19 liranın içinde anladınız anlamadım açıkcada yazmış yukarıda

• quote:

Orijinalden alıntı: katr

quote:

5 gb internet ve modem ayda 19 tl diyor.Ben buradan ikisi birlikte 19 lira anlıyorum.Benim türkçem mi kıt , kampanyayı yapanların türkçesi mi kıt.Üzerine birde 7 lirada modem parası ekliyorlar

Evet zaten dahil bence de... Aşağıdaki ibare sadece bilgi maayetinde:
    "Paket dahilinde yer alan ve tahsilatına aracılık edilen aylık 7 TL değerindeki mobil modem bedellerine 12 ay boyunca hizmet faturası kapsamında yer verilecektir."
    7TL modem ücreti hizmet faturası olarak yer alacak şaşırma diyor. Muhtemelen 12TL internet bedeli, 7TL modem ücreti yazacaklar.. Ama vergiler 19TL'nin üzerinde gelir tabi

bu şekilde olursa cazip olur.. üzerine 5TL. vergi ilave olur sadece... 24 tl,ye gelir... aksi durumda 31tl. oluyor...

• alan ya da soran olupta bazı şeyler netleşirse diyerekten takip mesajım bulunsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeThauS

bu arada kademeli kullananan varmı aylık 9 tl dedikleri.. ilk alırken nasıl oluyor.. modem parası veriliyormu.. herşey dahil harbiden sadece 9 mu? yani vergi falan ek bişeyler varmı?

BEN 3 AYLIK 89 Liralık kampanyadan aldım.
    onda da 3 ay boyunca 4 gb kullanabiliyormuşuz. daha sonra kademeli kullanıma geçeceğim.
    fakat bulunduğum yerdenmidir, benim modemdenmidir, acayip yavaş çalışıyor.
  • bayi bana 49 tl modem ücreti peşin alırız dedi.
    2. Bayi habersiz ve liseli idi tüm çalışanlar nerdeyse
    3. Bayi modem bedava dedi sadece 19artı 3 tl vergi dedi. Galiba 40 kusur oluyormuş bunun vergisi.
    Özetle daha bilen yok gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 19 Ekim 2011; 17:43:04 >
  • avea iyi de cekiyor guzelde cekiyor en azından izmirde 3 mb gordum
  • şimdi bu avea'daki en ucuz 3g internet olayı şöyle oluyormuş..

49 tl ödeyip modemi alıyorsunuz (peşin yada kredi kartı taksit)

daha sonra 1gb aylık 9 TL (Vergilerle beraber 14-15 Tl'ye geliyor)

kotayı aşarsan otomatik 4 gb oluyor ve fiyat 29 tl (muhtemelen buda 34-35 tl ye geliyordur)

birde şimdi yeni çıktı işte taraftar modem olayı tam öğrenemedim ama 7 tl'lik bölüm dahilse 19 tl'ye sorun yok çok sıcak kampanya ama dahil değilse dedikleri gibi 31-32 Tl'ye geliyor ayda o da bi işe yaramaz..
  • modem 19 tl içinde olabilir

internet ve modem 19 tl diyor resimde

taraftar hattı 5 gb internet 19 tl 8 gb internet 29 tl
  • avea kotayı şişiriyor yazmıştı bazı arkadaşlar başka konularda şimdi durum nasıl acaba kotayı online işlemlerden sağlıklı bir şekilde takip edebiliyorlar mı
  • Kampanyadan belirlenen tarifelere 12 ay taahhüt verilerek faydalanılabilinir Kampanya boyunca 5GB internet ve mobil modem paketi fiyatı aylık 19TL, 8GB internet ve mobil modem paketi fiyatı aylık 29TL olacaktır. Kampanya 14 Ekim 2011- 31 Aralık 2011 tarihleri arasında geçerlidir. Taahhhüt bitiminde 5GB internet paketi aylık 29TL ile, 8GB internet paketi aylık 39TL ile devam eder. Paket dahilinde yer alan ve tahsilatına aracılık edilen aylık 7 TL değerindeki mobil modem bedellerine 12 ay boyunca hizmet faturası kapsamında yer verilecektir. Paket aşımlarında MB başına KDV ve ÖİV dahil 0,05 TL olarak ücretlendirilir. Ay boyunca kullanılmayan data miktarı bir sonraki aya devretmez. Paket dahilinde sağlanan veri kullanım hakları sadece yurtiçi için geçerlidir. Kampanya kapsamında abonelere ayda 10 saat TTNET WiFi kullanımı hediye edilecektir. Taahhüt bitiminden önce hattın iptal edilmesi durumunda, hattın iptalinden sonraki ilk faturaya faydalanılan toplam indirim tutarı ve kalan cihaz bedeli toplamı yansıtılır. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir. Veri kullanımından yansıtılacak en fazla fatura tutarı KDV ve ÖİV dahil 199 TL olacaktır. 34 TL’lik Hat Açılış Özel İletişim Vergisi ve 13,2 TL’lik Telsiz Ruhsatname Ücreti 12 ay taksitli olacak şekilde, aylık 1,1 TL’lik Telsiz Kullanım Ücreti ise abonelik süresince abone tarafından karşılanacaktır. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 19 Ekim 2011; 19:00:19 >

• AMAN AMAN UZAK DURUN.... SAĞLIKLI KOTA TAKİBİNİ SAĞLAYANA KADAR BU NUMARALARA KANMAYIN.... BU KAMPANYALARIN AMACI, SİZİN KOTANIZI ŞİŞİRİP GEÇİRMENİZİ SAĞLAMAK SİZİN HABERİNİZ OLMADAN, SONRA EVE KAPI GİBİ FATURAYI YOLLAMAK AMA....

ANLIK KOTA TAKİBİNİ YAPTIRAMADIĞI SÜRECE FATURALI İNTERNET PAKETİ ALMAK,BİLE BİLE KENDİNİZİ ONLARIN ELİNE TESLİM ETMEKTİR.....

VE

"- 34 TL’lik Hat Açılış Özel İletişim Vergisi ve 13,2 TL’lik Telsiz Ruhsatname Ücreti 12 ay taksitli olacak şekilde, aylık 1,1 TL’lik Telsiz Kullanım Ücreti ise abonelik süresince taraftar tarafından karşılanacaktır. "

BU EXTRA EKLEYECEĞİ ŞEYLERİN SONU GELMEZ DURUP DURUP 12 AY İÇİNDE BİŞEY ÇIKARIP FATURANIN UCUNA SIKIŞTIRIVERİR ANLAMAZSINIZ....

• Galatsarayın attığı her gol için 100 mb da hediye olduğunu hatırlatıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Galatsarayın attığı her gol için 100 mb da hediye olduğunu hatırlatıyım

Geçen yıl en çok golü hangi takım attı ona göre takım seçelim.
    Ayrıca takım gol yerse 100 MB kotadan düşürür mü avea
  • Mobil internette, upload miktarı kotaya dahil olmuyor mu ? Yanlış hesaplanıyor diyenler bunu dahil ediyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Mobil internette, upload miktarı kotaya dahil olmuyor mu ? Yanlış hesaplanıyor diyenler bunu dahil ediyor mu ?

emin ol dahil ediyorlardır uploadı,kaldı ki upload dediğinde adam kotalı hizmeti alıp film paylaşacak hali yok ya,

mesele o değil,sırf şu yüzden vazgeçtim diyebilirim ciddi ciddi düşünüyordum ama şimdi alırız yarın 199 liralık faturalarla kardeş ederlerse hoş olmaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.