Şimdi Ara

Tapınakçı, Firavunist İsrail Devleti Gerçek Yahudileri Hedef Alıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
1.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahudi din adamının İsrail ve Siyonizm gerçeklerini anlattığı konuşması:

https://www.instagram.com/reel/Cy8MdNfCnBk/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Gerçekleri haykıran İsrailli gazeteci Israel Frey, Siyonistler tarafından hedef alınıp saldırıya uğruyor:

https://www.instagram.com/reel/CyyblHXi8sH/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Tapınakçı, Firavunist İsrail Devleti Gerçek Yahudileri Hedef Alıyoryoutube
    İsrail katliamına Yahudilerden de tepki geliyor. Siyonizm karşıtı Yahudilerin protestosuna müdahale eden İsrail polisi önüne gelene saldırdı. ...
    https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=dRUzI6YhwBo

Tapınakçı, Firavunist İsrail Devleti Gerçek Yahudileri Hedef Alıyoryoutube
    Siyonizmin gerçek yüzü. Yahudiliğin gerçek düşmanı Siyonizm mi? Yahudilik ve Siyonistlik arasındaki ilişki nedir? İsrailli bir din adamından, İsrail için duy...
    https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=4qDjJliAdSA

Washington'da Filistin için düzenlenen ve 300 bin kişinin katıldığı yürüyüşten önemli anlar:

https://www.instagram.com/reel/CzeJHIBiyX6/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 10 Kasım 2023; 21:38:3 >
  • 3 instagram reelsi ve 2 youtube videosuna dayanarak bunları söylüyorsun kim bilir 10 reels 5 youtube videosu izlesen

neler neler söylersin.

• Ey İsrâiloğulları, size ihsan ettiğim nimetlerimi size tevdi ettiğim, ilâhi değerleri, şeriatı koruyun, kollayın, zayi etmeyin. Bu nimetlerin gereğini yerine getirip, Rasulüme iman ederek şükrünüzü gösterin, ilâhî emirlere itaatkâr olduğunuz çağda ve bölgedeki insanlara sizi üstün kıldığım günleri yâdedin.
  • israiloğulları! Oğullarınızı boğazlayıp, kadınlarınızı hayasızlaştırıp sağ bırakarak sizi azapların en kötüsüyle azaplandıran, Firavun taraftarlarının elinden sizi kurtardığımızı hatırlayın. Bu işte Rabbinizden büyük bir imtihan vardı sizin için.

• OptikForm kullanıcısına yanıt

Peki o videolar bunun begenmedigi muslumanlarin kendilerince gercek islami anlatiyor olursa ne yapar konu sahibi acaba? 

• algı çalışmaları yürütmekten bıkmadılar...

• OptikForm kullanıcısına yanıt

Vallaha mı? Elinin altında internet var, bu kadar uzaylı kalma dünyaya. Instagram, youtube videosuymuş lafa gel. Video paylaşımı için site aç senin için oraya yükleyelim.

Jewish Voice for Peace organizasyonu:

https://instagram.com/jewishvoiceforpeace?igshid=MzMyNGUyNmU2YQ==

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 10 Kasım 2023; 22:28:30 >
  • Devamli yalan soyleyen, milleti kafasina gore tanimlayip laf atmak icin cabalayip duran, kendiyle devamli celisip duran, dediginin arkasinda bile duramayan ben degilim. Millete devamli sucu bucu deyip sonra toplumu sucu bucu diye ayiranlardan midemiz bulandi yazan da ben degilim.Tapınakçı, Firavunist İsrail Devleti Gerçek Yahudileri Hedef Alıyor 

Yillardir kafayi masonlarla, rotarylerle falan bozup bu tarz konular acip duran da ben degilim.

Musluman benim dedigimi yazmaz diyorsan musluman diyen herkes birebir ayni seyi dusunuyor olmali sana gore. Ama sana biri boyle derse kiyameti koparirsin hep yaptigin gibi. Mesela isid kendince gercek islami uyguluyor. Eger benim gibi dusunmuyorsan isida tam destek veriyor olmalisin. Ya da el kaideyi de tam destekliyor olmalisin. Hamasi desteklemeyen herkese israil savunucu diyorsan, ustune bilerek savunuyorsun diye iftira atiyorsan sana hayli hayli bunlarin savunucu desem ne olacak?

Tapınakçı, Firavunist İsrail Devleti Gerçek Yahudileri Hedef Alıyor

Mesela sana 100 yildir dedigin Ingiliz propagandasi derken ne demek istedin? 100 yil diye neyi kastettigin belli aslinda ama arkasinda duramazsin gene.

Mesajinda en komik kisim herkese saygi duyuyorum demen. Birak inanci sen akpli ve koyu dinci olmayanlara hic saygi duymuyorsun. Zaten oyle olsa devamli bu sekilde yalan soyleyip iftira atip durmazdin.Tapınakçı, Firavunist İsrail Devleti Gerçek Yahudileri Hedef Alıyor 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 11 Kasım 2023; 1:44:8 >
  • EvMüdüresiii kullanıcısına yanıt

Bilerek boyle yapiyorlar. Bu yuzden bu kadar yalana iftiraya basvuruyorlar.

• Benim için işid, el kaide, pkk, İsrail rejimi, İran rejimi hepsi aynıdır. Aklınca İsraili desteklemeyenleri, Filistin'i destekleyenleri işid destekçisi ilan ediyorsun. Bu bile senin nasıl biri olduğunun ispatı. Boşuna yorma çeneni.

100 yıldır Osmanlı yok çünkü, mevcut dünya düzenini yönetenler 100 yıldır İngilizler çünkü. 100 yıl önce bütün Osmanlı coğrafyası İngiliz işgaline uğradı çünkü. Doğrudan veya dolaylı istediklerini aldılar. Eğitim sistemimiz de diğer bir çok şeyimiz gibi ABD ve Batı elinde oyuncak oldu. Dünya savaşında kazandılar, sonuç olarak tarihi kazananlar yazdı, dünyadaki düzeni de onlar yönetir oldu. Seni aşan konular bunlar. Algılayamaman normal.

Ben koyu akpli olsam senin gibi forumu sadece siyaset için kullanır, senin chp fanatizmi yaptığın gibi akp fanatizmi yapardım. Benim günlük siyasi, dini fanatizmlerle işim olmaz. Onlar senin işin. Karşındakine bakınca tam olarak kendini görüyorsun sen. Her konuda mesaj yazan sen, Gazze'deki katliamlar için tek laf etmiyorsun. Hamas bahanesiyle İsrail güzelliyorsun. Fikirlerine uymayan her müslüman gördüğünde "siyasal islamcı, tarikatçı" diye nefret saçıp insanları tahrik ediyorsun. Senin nasıl bir chp trollü olduğunu bilmeyen yok. Boşuna yorma kendini. Abdestimden şüphem yok ki namazımdan şüphem olsun derler ya, ben öyleyim işte. Senin sinirden hırslanarak yazdığın hiçbir iftirayı umursamıyorum bile. O yüzden senin gibi kendimi aklamak için kasmıyorum. Benim ne olduğum belli, insanlık düşmanları benden nefret ediyorsa bununla gurur duyarım. Senin ucuz iftiraların yüzünden kendimi anlatmaya çalışmak, yapacağım en aptalca iş olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 11 Kasım 2023; 3:10:39 >
  • Bu kadar kafayi takmasan konu acip durmazdin. Ama dedigim gibi yalan ve iftira olmadan mesaj yazamiyorsun, yazdiklarinin da arkasinda duramiyorsun. Buna akp partizanligi ve kendince dini kullanman da eklenince senin forumdaki tanimin ortaya cikiyor.

Her seyi gectim israile ettigim laflari bildigin halde gelip israili savunuyorsun diye israr etmen tamamen bundan kaynakli. Ustune kendinin ve arkadaslarinin yaptigi taktikleri bana soyluyorsun,

Gelip benim mesajima gercek musluman oyle yazmaz diyorsan isidi da el kaideyi desteklemen gerekli demistim ama kendinle celisip dediginin arkasinda duramadin gene.

Ya da ben israili desteklemeyenleri isidci ilan etmezken sen ve kankilerin hamas karsitlarini israil yanlisi ilan ediyorsun. Benim hakkimda devamli bu yalani soylemen de buna kanit.

Baska soru?Tapınakçı, Firavunist İsrail Devleti Gerçek Yahudileri Hedef Alıyor 

• Sen açtığım bu konudan ve paylaştığım gerçek Yahudilerin siyonizm ve İsrail hakkındaki konuşma videolarından rahatsız oldun mu? Oldun. O yüzden o rahatsız olan diğer üyeyle paslaşıp o "gerçek İslam" yazdığın mesajı attın mı? Attın. Hatta "algı çalışması yürütmekten bıkmadılar..." yazan fanatik ABD ve İsrail destekçisi üyeye de destek verip paslaştın mı? Evet. Sonuç olarak desteklediğin,paslaştığın üyeler gibi bu videolarda konuşanların "iftira ve algı çalışması" yaptığını iddia etmiş oldun mu? Oldun. Başka soruya da, başka cevaba da ihtiyaç yok. Maske düştü. Güle güle Tapınakçı, Firavunist İsrail Devleti Gerçek Yahudileri Hedef Alıyor 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 11 Kasım 2023; 3:43:54 >
  • Bir insan yalan soyledigi inkar ederken bile ayni yalani soylemeye devam eder mi sorusuna cevap arayan seni tanisa yeterli olur. Artik cok basit iftiralar atiyorsun, cok kotu sekilde algi kasiyorsun. Yillar icinde argumanlarin tukendi herhalde.  

Bu konuyu da kuzenim acti, o algi yapiyor herhalde. 

Yillar boyu denemediginiz taktik kalmayinca duz yalan ve iftira atmaya dondunuz. Bu durumu senin gibi olan bir kac uye de daha gordum. Ortadan tamamen kaybolanlar da var tabi. Onlarsiz yapamiyorsunuz galiba. 

Ss attigim mesaji 100 yildir osmanli yok, dunyayi ingilizler yonetiyor demen de ayri komedi zaten. 100 sene once dunyayi osmanli mi yonetiyordu ki bunu diyorsun? 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 11 Kasım 2023; 4:6:37 >
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt

Nasıl eğlenceli oluyor öylemi güle oynaya sabaha kadar içe içe cevaplar sallamak millete 👏

• z.turk30 kullanıcısına yanıt

Sana sormak lazim. Yoksa sen de konuyu acan gibi inkar mi edeceksin yazdiklarini? 100 yildir ingilizler beyin yikadi diyen uyeye yazman da tam olmus. Ulkede Ataturke beddua edenler cogunluk yazan biri olarak tabi ki bana karsi bu uyenin yaninda yer alacaksin. O yazdigini gormedigimi sanman da, bu sanridan yola cikip laf atman ve hakaret etmeden konusamaman bu uyeyle ayni kafa. Tapınakçı, Firavunist İsrail Devleti Gerçek Yahudileri Hedef Alıyor 

Ayrica senin de kinci cikman, hakaret etmek icin gidip baskasina baska konuda mesaj yazmanin da ne kompleksi oldugunu sen soyle bari. Yazdigin uye de yillardir bolumde akp partizanligi ve dincilik yaparak algi kasmaya calistigi ama benim gibiler yuzunden yapamadigi icin benim gibilere kin duyuyor. Mesela devamli Ataturkcu olan insanlara kemalistler soyle boyle diye sallar durur. Eger dedigim gibi biri olmasaydin onun yaninda degil karsisinda olurdun.Tapınakçı, Firavunist İsrail Devleti Gerçek Yahudileri Hedef Alıyor 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 11 Kasım 2023; 6:3:57 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.