Şimdi Ara

Tap Titans 2 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
12.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.a Oyundaki 65 eseri detaylı olarak isimleri ve özellikleri ile yazabilecek veya link verebilecek var mı ? Şimdiden teşekkürler .
  • Yok mu eserleri bilen
  • wearesorryserver kullanıcısına yanıt
    tap titans 2 wikide var fakat ingilizce, çevirisini yapayım

bu arada normalde eser isimlerini de türkçe yazmam lazımda ama 65 taneden 52 tanesini açabildim ve yarısı türkçe yarısı ingilizce olsun istemedim. karışıklık olmasın diye çevirisini de yapmak istemedim :) direk wikiden tüm eserlerin ne işe yaradığını yazdım. çok takılırsan wikiden ismini bulup resimlerine bakarak bulabilirsin yada oyunun dilini değiştirip kullanabilirsin.

book of shadows - her prestijde daha çok relic verir
    stone of valrunes - normal titanlardan daha çok altın verir
    chest of contentment - chesterson (sandıkbaşı) yaratığından daha çok altın verir
    heroic shield - bosslardan daha çok altın verir (boss= seviyenin sonunda çıkan belli bir zamanda öldürmen gereken yaratık)
    book of prophecy - genel olarak daha çok altın gelir
    zakinthos coin - oyun kapalıyken daha çok altın gelir
    great fay medallion - peri altınını arttırır
    coins of ezibu - sıçrama altınını arttırır (sıçrama = tek seferde birden fazla yaratık kesmek)
    heavenly sword - genel olarak tüm artifactların verdiği hasarı belirli bir yüzde olarak arttırır
    divine retribution - genel olarak hasarı arttırır (vurduğun hasar artifact hasarı değil)
    drunken hammer - tıklama hasarı arttırır
    samosek sword - bu da tıklama hasarını arttırır, özellikle skill ağacında kırmızı olan bölüme puan verdiysen
    the retaliator - kritik vuruş hasarını arttırır
    hero's blade - tüm kahramanların hasarını arttırır
    the sword of storms - yakın dövüş (melee) kahramanlarının hasarını arttırır
    furies bow - menzilli (ranged) kahraman hasarını arttırır
    charm of the ancient - büyü (spell) kahramanı hasarını arttırır
    tiny titan tree - yaya kahramanların hasarını arttırır
    helm of hermes - uçan kahramanların hasarını arttırır
    fruit of eden - pet/hayvan hasarını arttırır
    influential elixir - klan gemisi hasarını arttırır (eğer bir clandaysan sol üstte süzülen clan gemisi 10 saniyede bir falan ateş ediyor)
    o'ryan's charm - evcil hayvan, klan gemisi ve gölge klonu hasarını arttırır
    hearth of storms - evcil hayvan hasarı arttırır
    apollo orb - evcil hayvan altın bonusu verir (polly ve bubbles için)
    avian feather - oyun kapalı/offline/inaktif hasar bonusu verir
    corrupted rune heart - sıçrama hasarı bonusu
    durendal sword - boss olmayan yaratıklara hasar bonusu
    helheim skull - bosslara hasar bonusu
    ring of calisto - genel olarak tüm ekipmanların seviyesini arttırır (kılıç-başlık-gövde ve en sağdaki kılıç savurma efekti. aura yani yerden yükselen efekt hariç)
    blade of democles - kılıç ekipmanına bonus verir
    helmet of madness - başlık ekipmanına bonus verir
    titanium plating - zırh ekipmanına bonus verir
    amethyst staff - kılıç savurma ekipmanına bonus verir
    invader's gjallarhorn - tüm büyülere hasar bonusu verir (büyü = seviye seviye satın aldığın 6 adet büyüden bahsediyorum, altın veren büyüye bonus veriyor mu bilmiyorum)
    titan's mask - heavenly strike büyüsüne bonus verir (mavi simgeli büyü)
    royal toxin - deadly strike büyüsüne bonus verir (yeşil büyü)
    laborer's pendant - hand of midas büyüsüne bonus verir (altın büyüsü)
    bringer of ragnarok - fire sword büyüsüne bonus verir (kırmızı büyü)
    parchment of foresight - war cry büyüsüne bonus verir (turuncu büyü)
    elixir of eden - shadow clone (gölge klonu) büyüsüne bonus verir
    hourglass of the impatient - tüm büyülerin yeniden kullanılması için daha hızlı dolmasını sağlar
    phantom timepiece - tüm büyülerin etkinlik süresini arttırır (atıyorum altın büyüsü 30 saniye ise bunu maksimum yaptıktan sonra 60 saniye sürecek)
    forbiden scroll - deadly strike (yeşil büyü)'nün süresini uzatır
    ring of fealty - hand of midas büyüsünün süresini uzatır
    glacial axe - fire sword büyüsünün süresini uzatır
    aegis - war cry büyüsünün süresini uzatır
    swamp gauntlet - shadow clone büyüsünün süresini uzatır
    infinity pendulum - heavenly strike büyüsünün mana harcamasını azaltır
    glove of kume - deadly strike büyüsünün mana kullanımını azaltır
    titan spear - hand of midas büyüsünün mana kullanımını azaltır
    oak staff - fire sword büyüsünün mana kullanımını azaltır
    the arcana cloak - war cry büyüsünün mana kullanımını azaltır
    hunter's ointment - shadow clone mana kullanımını azaltır
    ambrosia elixir - mana kapasitesini arttırır (max:80)
    mystic staff - mana yenileme hızını arttırır (max +%4 )
    egg of fortune - chesterson çıkma şansını arttırır
    divine chalice - x10 altın verme şansını arttırır
    invader's shield - birden çok perinin gelme şansını arttırır
    axe of muerte - kritik vurma şansını arttırır
    staff of radiance - kahraman yükseltmek için gereken altın seviyesini azaltır (max -%80)
    essance of the kitsue - çoklu titan çıkma şansını arttırır (sıçrama gibi ama ekranda 4 tane yaratık yanyana çıktığını düşün, kesince sıçrama hasarındaki gibi 4 yaratık birden geçiyosun)
    lost king's mask - kahraman yükseltme fiyatını azaltır. (staff of radiance gibi)
    the master's sword - kılıç ustasının yükseltme fiyatını azaltır (kılıç ustası biziz :) ortada duran eleman yani)
    aram spear - titan canının azalmasını sağlar
    ward of the darkness - boss çıktığında kesmek için gereken zamanın artmasını sağlar (max +60 saniye, yani boss kesmek için total 90 saniyen olacak

• Teşekkürler, :D reddit ten kendim çevirip buldum :D yinede teşekkürler
  • oynayan kalmadı heralde :D

son güncellemelerden sonra artifact sayısı 73 oldu eskilerden de işlevi değişenler oldu. tümünü keşfettim bari yazayımda konu uplansın :D

oyunu ingilizce oynuyorum türkçe çevirisinde tutuk bazı yerler var. isteyenler oyununu ingilizceye çevirip kontrolünü yapabilir.

book of shadows : en önemli artifact, prestijlerde kazanılan relic sayısını arttırır.
    stone of the valrunes : önemli artifactlardan, diğer büyüleri aktif ettiğinizde hand of midas büyüsünün kazandırdığı altın miktarını arttırır
    chest of contentment : chesterson altın miktarını arttırır
    heroic shield : seviye sonundaki boss titanın kazandırdığı altını arttırır
    book of prophecy : genel olarak tüm altın kazanımını arttırır
    khrysos bowl : büyü kullanılmadan kazanılan altın miktarını arttırır
    zakynthos coin : oyun kapalıyken kazanılan altın miktarını arttırır (inactive gold)
    great fay medallion : perilerden gelen altın miktarını arttırır
    coins of ebizu : çoklu titan öldürmelerinden gelen altın miktarını arttırır (splash gold)
    heavenly sword : tüm artifactların hasar bonusunu arttırır
    divine retribution : genel olarak tüm verilen hasarları arttırır (all damage)
    drunken hammer : dokunma hasarını arttırır (tap damage)
    the retaliator : kritik hasarını arttırır
    hero's blade : tüm sınıflardan kahramanların hasarını genel olarak arttırır
    the sword of storms : yakın dövüş kahramanların hasarını arttırır (melee damage)
    furies bow : menzilli kahramanların hasarını arttırır (ranged damage)
    charm of the ancient : büyü kahramanlarının hasarını arttırır (spell damage)
    tiny titan tree : zemin kahramanların hasarını arttırır (ground hero damage) (yer kahramanlarının kutucuğunda kaya olur, uçan kahramanların kutucuğunda kanat olur)
    helm of hermes : uçan kahramanların hasarını arttırır (flying hero damage) (yer kahramanlarının kutucuğunda kaya olur, uçan kahramanların kutucuğunda kanat olur)
    influential elixir : clan gemisinden 10 saniyede bir atılan topun hasarını arttırır
    o'ryan's charm : clan arkadaş hasarını arttırır ( clan ship buildi kullanıyorsanız ekrana çağırdığınız clan arkadaşından bahsediyorum
    heart of storms : pet hasarını arttırır
    apollo orb : pet altınını arttırır
    earrings of portara : büyü kullanmadan verilen hasar miktarını genel olarak arttırır
    avian feather : inaktif hasarı arttırır (yani offline - oyun kapalıyken)
    corrupted rune heart : sıçrama / splash hasarını arttırır
    durendal sword : boss harici titanlara verilen hasarı arttırır
    helheim skull : sadece bosslara verilen hasarı arttırır
    ring of calisto : önemli artifactlardan - tüm giysilerin bonusunu genel olarak arttırır
    blade of democles : ekipmanlardan kılıç bonusunu arttırır
    helmet of madness : ekipmanlardan miğferin bonusunu arttırır
    titanium plating : ekipmanlardan gövdenin bonusunu arttırır
    moonlight bracelet : ekipmanlardan aura bonusunu arttırır
    amethyst staff : ekipmanlardan slash bonusunu arttırır
    invader's ghajalarhorn : büyülerin etkisini / bonusunu arttırır
    titan's mask : heavenly strike büyüsünün hasarını arttırır
    royal toxin : deadly strike büyüsünün hasarını arttırır
    laborer's pendant : hand of midas büyüsünden gelen altın miktarını arttırır
    parchment of foresight : warcry büyüsünün hasarını arttırır
    elixir of eden : shadow clone büyüsünün hasarını arttırır
    hourglass of the impatient : büyülerin dolum süresini kısaltır ( cooldown )
    phantom timepiece : büyülerin süresini uzatır
    forbidden scroll : deadly strike büyüsünün süresini uzatır:
    ring of fealty : hand of midas büyüsünün süresini uzatır
    glacial axe : fire sword büyüsünün süresini uzatır
    aegis : warcry büyüsünün süresini uzatır
    swamp gauntlet : shadow clone büyüsünün süresini uzatır
    infinity pendulum : heavenly strike büyüsünün kullandığı manayı azaltır
    glove of kuma : deadly strike büyüsünün kullandığı manayı azaltır
    titan spear : hand of midas büyüsünün kullandığı manayı azaltır
    oak staff : fire sword büyüsünün kullandığı manayı azaltır
    the arcana cloak : war cry büyüsünün kullandığı manayı azaltır
    hunter's ointment : shadow clone büyüsünün kullandığı manayı azaltır
    ambrosia elixir : mana kapasitesini arttırır
    mystic staff : mana yenilenmesini arttırır
    mystical beans of senzu : kullanılan büyünün harcadığı mananın %10'unu geri iade eder
    egg of fortune : chestorson çıkma şansını arttırır
    divine chalice : 10 kat altın gelme ihtimalini arttırır
    invader's shield : çoklu peri çıkma ihtimalini arttırır
    axe of muerte : kritik vurma ihtimalini arttırır
    essence of the kitsune : çoklu titan çıkma ihtimalini arttırır
    boots of hermes : önemli artifactlardan. portar çıkma ihtimalini arttırır
    oberon pendant : manni mana çıkma ihtimalini arttırır
    lucky foot of al-mi'raj : genel olarak ihtimal katsayısını arttırır
    lost king's mask : tüm geliştirmelerde indirim yapar
    staff of radiance : kahraman geliştirmelerine indirim yapar
    morgelai sword : kahraman silahlarına bonus verir (kahraman silahları turnuvalardan gelir. weapon set adı ile de geçer)
    aram separ : titanların canını azaltır
    ward of the darkness : titan bosslarını kesmek için gereken süre limitini arttırır
    bringer of ragnarok : fire sword büyüsünün hasarını arttırır
    fruit of eden : pet hasarını arttırır
    the master's sword : kahramanlardan gelen dokunma hasarını arttırır
    samosek sword : dokunma hasar bonusunu arttırır

bunların dışında ekipman setlerini oynayanlar bilir; setleri tamamladıkça bize kalıcı olarak bonuslar geliyor (kıyafetleri satsak bile bonus kalıyor yani tutmak zorunda değiliz)

set bonusları da şu şekilde:

mythic setler////

ruthless necromancer---

shadow clon buildlerinin özel bonusunun x1.5 arttırır (shadow clon kullanmadım özel bonusunun ne olduğunu bilmiyorum)
    x100 shadow clone hasarını arttırır
    x1.5 relic kazanımını arttırır

treasure hunter---

x1.5 rare ( nadir) ve üstü ekipman düşürme ihtimalini arttırır
    x100 hand of midas altın bonusu

ancient warrior---

war cry büyüsü aktifken kahramanların saldırı hızını 2 kat arttırır
    x100 war cry büyüsü hasar bonusu

dark predator---

deadly strike yeteneği aynı zamanda inaktif hasarı arttırır
    x100 deadly strike hasar bonusu

legendary setler ///////

the sly wolf---

x100 inaktif hasar bonusu
    x1.5 inaktif hızını arttırır

corrupt emerald knight---

x1.5 pet hasarını arttırır
    x0.7 pet büyülerinin hızlı dolmasını sağlar

dragon slayer---

x2 kullanılan büyülerin etkisini arttırır
    +50 mana kapasitesini arttırır

anniversary gold---

x5 tüm hasarlara bonus
    x5 tüm altın kazanımına bonus

nadir (rare) ekipman setleri//////////

midnight raven---
    x3 shadow clone hasarını arttırır

viking king---
    x3 dokunma hasarını arttırır

cybernetic enhancements---
    x3 tüm kahraman hasarını arttırır

phantom presence---
    x3 kritik hasarını arttırır

////////////belli zamanlarda düşen (event) ekipman bonusları /////////////////

the rockstar---
    x5 clan gemisi hasarı

defender of the egg--- (paskalya event'i - event bitti - event bir daha başlayana kadar bu ekipmanlar düşmeyecek)
    x5 pet hasarı bonusu

the hearthbreaker---- (sevgililer günü eventi - event bitti - event bir daha başlayana kadar bu ekipmanlar düşmeyecek)
    +%50 çoklu peri şansı

snow master ---- (kış eventi - event bitti - event bir daha başlayana kadar bu ekipmanlar düşmeyecek)
    x5 tüm kahramanlara hasar

uf ne yazdım beee :D

• xloader kullanıcısına yanıt
    Merhabalar oyuna yeni başladım 4-5 gün gibi.2 turnuvaya girdim ve max 900 levele kadar çıkabildim.Şimdi boş zamanlarımda 550 levelde prestije yapıp relic puanı kasıyorum. Mantıklı mı tavsiyeniz var mı oyunda daha hızlı ilerlemek için?
  • Discord grubuna katılın
    https://discord.gg/QPc6u4t

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wearesorryserver -- 12 Eylül 2018; 9:52:19 >
  • xloader kullanıcısına yanıt
    hazırı vardı, uzun uzun yazmayaydın (:
  • Yok mu bu oyunu oynayan :Dhttps://discord.gg/QPc6u4t gelin sunucuya
  • Bende oynuyorum. 5300lerdeyim.. Artifacts yönünden çok şanssızım.. Book of shadow 160.seviyede ama :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende oynuyorumda 5000lerden felan bahsediyorsunuz ben 1000e ulaştım alev kılıcını açmadan hiç bir türlü boss geçeemiyorum açıncada 10 kat birden gidiyom. O beceri olmaddan ilerlemem için ne yapmam lazim mana doldukça bi 50-60 ilerliyom sonra mana tamamen dolana kadar yokum oyunda :D bide hangi pet kullanmam gerek hangi silahi üretsem daha iyi olur? silahlari birleştirmemin yolu varmi örneğin a silahi 24lv ve a silahi 12 lvl var aynısı olduğu için birleşmiyormu bunlar?
  • krexin kullanıcısına yanıt
    oyun şu an 55.000 seviyeye geldi max. büyülere gelince zaten öyle olması gerek, hiç kimse son seviyeye büyü açmadan gelemez zaten hasarını ve altınını arttırıyorlar. mana hızlı dolması için ya mana ile alakalı yetenek vermen lazım yada pet olarak fluffers biriktirmen lazım. 600 civarı fluffers sana 60-70 mana yenileme verir. hangi peti kullanacağını kendin belirleyeceksin altına ihtiyacın çoksa altın peti seç yoksa hasar veya mana peti seç sana kalmış. en çok hasarı hangi petin verdiğine bakmak için petleri tek tek seçip hasarını ana menüden kontrol et. ekipmanları rastgele üretme olabildiğince mitik setleri tamamla çünkü en fazla bonusu mitik setler veriyor. ilave olarak gölgeler kitabı gibi aldığın kalıntıların sayısını arttırıyor. silahları birleştirmenin bir yolu yok, yararlı olduğu süre boyunca kullanacaksın, yenisi ve daha güçlüsünü bulunca satıp elmasa çevireceksin.

• son güncelleme ile beraber max. seviye 70.000 e çıkmıştır ve 4 tane yeni artifact gelmiştir... ayrıca Clan Quest tamamen değişip yerine Clan Raid gelmiştir.
    Tap/İdle/Click benzeri oyunların en iyisidir. Eski bir oyun olmasına rağmen aktif bir çok oyuncu bulundurur.
    Ben 18k seviyesindeyim ve son 2 turnuvada 1. oldum.

Turnuva taktiğim :

MS yi sadece turnuvada kasıyorum.. turnuvanın olmadığı günler MS kasmıyorum onun yerine relic biriktirip önce BoS kasıyorum daha sonra altın ve hasar artifactlarını geliştiriyorum..
    BoS u ne kadar kasıtğımı size şöyle söyleyeyim.. 1 prestij ile 1 artifact alacak kadar. artifact sayım 77/95
    bu yöntem ile her turnuvada +1000 stage kasıyorum. build olarak ta Clan Ship buildi kullanıyorum..
    Nickim, ATATURKIYE

Sormak istediğiniz soruları buradan yanıtlayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sh2n3 -- 22 Mayıs 2019; 17:4:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sh2n3

son güncelleme ile beraber max. seviye 70.000 e çıkmıştır ve 4 tane yeni artifact gelmiştir... ayrıca Clan Quest tamamen değişip yerine Clan Raid gelmiştir.
    Tap/İdle/Click benzeri oyunların en iyisidir. Eski bir oyun olmasına rağmen aktif bir çok oyuncu bulundurur.

Turnuva taktiğim :

MS yi sadece turnuvada kasıyorum.. turnuvanın olmadığı günler MS kasmıyorum onun yerine relic biriktirip önce BoS kasıyorum daha sonra altın ve hasar artifactlarını geliştiriyorum..
    BoS u ne kadar kasıtğımı size şöyle söyleyeyim.. 1 prestij ile 1 artifact alacak kadar. artifact sayım 77/95
    bu yöntem ile her turnuvada +1000 stage kasıyorum. build olarak ta Clan Ship buildi kullanıyorum..
    Nickim, ATATURKIYE

Hocam ben oyuna ara vermiştim geri başladım bir kaç gün evvel oyunda değişen bir kaç şey var anlam veremedim. Mesela kart olayı ve toz olayı toz kasamadim bir türlü.
    Yetenek listeni atar mısın ben 3.3k civarlarindayim çok zorlanıyorum ilerlemekte. Ve son olarak toz nasıl kasılıyor biliyorsan anlatır mısın. Veeee bulunduğun klanda boş yer varsa gelmek isterim. Teşekkürler.

• Yaklaşık bizde 3 kişi yeni başladık ve oynuyoruz. Clanımız dağılmaya başladığı için bizde yeni clan arıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sh2n3

son güncelleme ile beraber max. seviye 70.000 e çıkmıştır ve 4 tane yeni artifact gelmiştir... ayrıca Clan Quest tamamen değişip yerine Clan Raid gelmiştir.

Turnuva taktiğim :

Nickim, ATATURKIYE

üstadım yetenek ağacı konusunda ne kullanıyorsun kaç yetenek puanın var neler açık bu konuda paylaşım yaparmısın

• quote:

Orijinalden alıntı: lejyon2172

Hocam ben oyuna ara vermiştim geri başladım bir kaç gün evvel oyunda değişen bir kaç şey var anlam veremedim. Mesela kart olayı ve toz olayı toz kasamadim bir türlü.
    Yetenek listeni atar mısın ben 3.3k civarlarindayim çok zorlanıyorum ilerlemekte. Ve son olarak toz nasıl kasılıyor biliyorsan anlatır mısın. Veeee bulunduğun klanda boş yer varsa gelmek isterim. Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Toz , clan savaşlarında kasılıyor . İyi bir clan bulmaya bak . Dgbgp2 kodlu clandayim yer yok ara ara bak gel .

• Hala aktif bir şekilde oynuyoruz yaklaşık 20 kişilik bi Türk klanımız var. Her seviyeden arkadaşlarımız var 1 ila 50.000 arası. Seviye sınırımız yoktur yeni veya eski her Türk arkadaşımızı aramızda görmekten hoşnut oluruz. WhatsApp ve Discord gruplarımız vardır Klan dan veya Discor kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz.
    Discord link: https://discordapp.com/invite/DdUCf6F
    Klan Kodu: e5drr9

• AHDARMAN A kullanıcısına yanıt
    klan gerekli aşamayı 8000 yapmışsınız giriş yapmıyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aktif Türk klanımız var 21K XP xg4nd
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.