Şimdi Ara

Tanix TX3 Mini Amlogic S905W 2G RAM 16G ROM Android7.1 4K TV Box (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
6
Favori
45.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mobil siteden denedim. bu defa 34.99 luk kod işe yaradı ama kargo yine aynı şekilde ücretli. bu arada siz mobil siteden mi yoksa mobil uygulamadan mı verdiniz siparişi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    iPhone daki mobil uygulama üzerinden verdim.appstore dan indirmiştim.Ekran görüntüsünü de ekliyorum.Tanix TX3 Mini Amlogic S905W 2G RAM 16G ROM Android7.1 4K TV Box
  • Ardadaşlar bende de bu üründen var. Altyazı en yüksek boyutta bile küçük kalıyor. Nasıl düzeltebiliriz bu durumu? Yardımcı olabilecek olursa çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xturk61

Ardadaşlar bende de bu üründen var. Altyazı en yüksek boyutta bile küçük kalıyor. Nasıl düzeltebiliriz bu durumu? Yardımcı olabilecek olursa çok sevinirim.

Merhaba, bu durum kullandığınız media player ile ilgili olabilir. Media player ayarlarından düzeltmek mümkündür. Cihazla ilgisinin olmadığını düşünüyorum.
  • siparişimi verdim Teşekkürler @coolman7

• abdullahkan kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Naptınız halledebildiniz mi mobil uygulamadan siparişi ve ücretsiz kargoyu? Yazdıklarınızdan sonra sizin de Z28 Pro istediğinizi düşündüm.
  • Demiurgos kullanıcısına yanıt
    Kargo bedava olmadı yine. Kişiye veya iphone uygulamaya özel kampanya olabilir. Almayı düşündüm ama vaz geçtim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Çin kaç gün yılbaşı tatili tapıyor acaba biliyormusunuz arkadaşlar,hala Processing yazıyor kargoya verilmedi
  • hangi firma?

• Merhabalar , Cihazı bu gün kargoladılar. Aldığın ürün 34.99 dolar idi fakat faturada 18 dolar olarak göstermişler. Gelince incelemesini de yazacağım. iyi forumlar
    Vardır bir hayır.Tanix ile devam o zaman
  • Caperz kullanıcısına yanıt
    Sevindim.Şimdiden güle güle kullanın.Sayeniz de ben de bu cihazı fark edip aldım.Bugün benimkini de kargolamışlar.Ben pek bu cihazlardan anlamıyorum ama gelsin bakacağız çözeceğiz bir şekilde artıkTekrar teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demiurgos

Sevindim.Şimdiden güle güle kullanın.Sayeniz de ben de bu cihazı fark edip aldım.Bugün benimkini de kargolamışlar.Ben pek bu cihazlardan anlamıyorum ama gelsin bakacağız çözeceğiz bir şekilde artıkTekrar teşekkürler..

Sizlerde güle güle kullanın. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun.
    geekbuying
  • müşteri hizmetleriyle konuşmayı deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

müşteri hizmetleriyle konuşmayı deneyin.

sonunda kargoladılar peki birkaç sorum daha olucak bu android box a olmazsa olmaz diyebileceğiniz yüklemelisin dediğiniz programlar var mı?
  • üzerindeki Kodi'yi silip play store'dan güncel kodi'yi kur yeter.

teşekkürler hocam
  • Arkadaşlar gelecek olan cihazda bluetooth bağlantı mevcut.Benim öğrenmek istediğim bluetooth klavye ve mouse alsak (bağlantı kalabalığı olmaması için) bluetooth ile bağlanıp kullanabilir miyiz bu cihazda?Eğer oluyorsa 2.4 Ghz falan almaktansa bluetooth bağlantılı klavye almak daha mantıklı gibi geldi.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.