Şimdi Ara

Tanix TX3 Mini Amlogic S905W 2G RAM 16G ROM Android7.1 4K TV Box (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
6
Favori
45.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günaydın.Dün gece biraz daha araştırma yaptım ve Z28 daha iyi gibi geldi.Çok fazla araştırıp ince düşününce de insan ne alacağını şaşırıyor :)Hem beklentilerimin düşük olması hemde ürünün f/p ürünü olması sebebiyle Z28 siparişi verdim gitti.Bakalım pişman olmam umarım.Bu arada ürünü gearbest sayfasında yer alan bir kod ile 34,99$ a aldım.Düşünen varsa bakabilir.
  • Aynen. Fiyat konusunda iyi bir ürün. Ayrıca 2g/16g rom modelinde lan ve wifi daha iyi. Bluetoothda mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caperz -- 4 Ocak 2018; 10:29:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caperz kullanıcısına yanıt
    Bende 2gb/16g modelini aldım.Fakat bağlantı hızı yüksek olmasına rağmen maalesef kablosuz sinyal gücünün düşük olduğu yönünde yorumlar çok.Kablo ile bağlantı ile 850 mb bağlantı hızı falan gören oluyormuş.Ama mesafe yakın bile olsa kablosuz bağlantı gücünün zayıf olduğunu söylüyorlar.
  • Demiurgos kullanıcısına yanıt
    Eğer Z28 pro değil de Z28'den bahsediyorsanız Z28 test etmiştim, çok fazla beğenmemiştim ama Alfawise'ın Z28'i daha iyi olabilir. Onun yorumlarını da sizeden alırız gelince.

• Bu arada çeşitli TV Box'ların incelemelerini içeren bir konum vardı. Epeydir güncellenmiyor. isterseniz buna da bir bakın:

https://forum.donanimhaber.com/android-tv-box-incelemeleri--128974155

• coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Aldığım ürün tam olarak şu linkteki ürün.https://tr.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_640687.html Bu sizinkine göre daha iyi sanırım.Pro modeli ve 2gb ramli.
  • Bu arada gearbeste mesaj yazıp rica ettim ürünün bedelini düşük yazabilir misiniz diye( gümrük nedeniyle).Fakat cevap olarak ücret neyse onu yazabiliriz düşük yazamayız dediler.Bunu başaran arkadaşlar ne yapıyor da düşük yazdırıyor anlamadım!Var mı bir püf noktası acaba.
    55 dolara mi aldınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

55 dolara mi aldınız?

hayır forumdaki kodu kullanarak 34,99 a düşürdüm ve o fiyattan aldım.
    Sizin incelediğiniz modelde bluetooth yok yazıyor fakat benim aldığımda bluetooth ve 1000mb lan var yazıyor.Bakalım gelsin göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demiurgos

quote:

55 dolara mi aldınız?

hayır forumdaki kodu kullanarak 34,99 a düşürdüm ve o fiyattan aldım.

Tabi gearbestin yaptığı bu incelik!! sayesinde ürün gümrüğe takılırsa 42$ a almış olacağız o da ayrı bir konu.Bekleyip göreceğiz bakalım.Ama gerçekten bugüne kadar hep aliexpressten alışveriş yaptım.İlk kez gearbestten fiyatı aliexpresse göre daha ucuz olduğu için alışveriş yaptı.Aliexpresste ne desem kabul ediyorlardı.Burası ise yapamam dedi ve çok şaşırdım.Bilseydim aliexpressten alırdım.Orda da zaten 42$ a satıyorlar.Neyse olan oldu artık ama insan düşünüp diğerlerini gördükçe bozuluyor tabi biraz.

fiyat iyiymiş. kupon geçerli mi hala?

• quote:

fiyat iyiymiş. kupon geçerli mi hala?

Alfawise Z28 PRO TV Box / İndirim Kodu: CMTR120709 / 35$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız] Ben burdaki linki tıklayıp login oldum ve kodu girdim kabul etti.Deneyebilirsiniz.Yalnız bu sayfada 2 tane kod var aynı üründen diğeri 36$ ben 35dolar olanı buldu aşağılarda.Kabul etti.
    kuponu ekleyince sabit fiyatlı kupon 34.99 dolar yazıyor ama en altta da ara toplam 61 dolar yazıyor. bu gearbest ne saçma bir firma. ödemeye devam et deyince de kargo ücretini en ucuz kargo olan hollandayı seçince 58 dolara düşüyor. siz nasıl 35 dolara aldınız?

Ben linke tıklayıp login oldum ama daha sonra iphonedaki mobil uygulamadan ödeme yaptım ve hollanda kargosu dahil (Sıfır tuttu kargo) 63,38$ dan 28,39$ düştü ve 34,99 çekildi.Birde mobilden deneyin isterseniz.Ben çokta farklı birşey yapmadım açıkçası.Ve otomatikman düştü.Hatta banka hareketlerini kontrol ettim,34,99 çekilmiş.
    Bir de şu kodu deneyin isterseniz.Ben aldığım kodu denediğimde bunu kullandınız dedi.Bu sefer altta verdiğim kodu denedim bu sefer kabul etti ama 35,99$ a düştü.Bu fiyatta iyi tabi.
    Alfawise Z28 Pro Smart TV Box[2GB RAM + 16GB ROM] / İndirim Kodu: GBZ28PN / 36$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
    Bu 35.99 dolar oldu. Kargoda 2 seçenek var. bir tanesi takipli kargo 2.36 dolar, diğeri ücretsiz öncelikli kargo.

Öncelikli, hızlı vs kargo ile gönderince DHL vs ile gönderiliyor ve gümrüğe takılıyor diye biliyorum. ücretsiz kargoyu seçince hangi firmayla gönderecekler? durduk yere gümrüğe takılmasın. 2.36 dolarlığı seçsek normal kargoyla gelse daha mı ucuza çıkar acaba?

Ben ücretsiz ama takipli kargoyu tıkladım ve netherland post seçtim.Sorun olmaz umaraım.Takip numarası da verecekler yazdığına göre.Hızlanma olayına ben de hiç bulaşmadım :)
    bende takiplide ücretsiz seçenek çıkmıyor. kuponla alakalı olabilir. Post NL takipli 2.36 dolar, Belçika takipli 4.45 dolar çıkıyor.

Çok ilginç gerçekten.Gearbest ya size taktı ya da bana torpil geçiyor :) Şimdi tekrar baktım daha kodu bile girmeden altta registered airmail çıkıyor ve tıkladığımda netherlands 0$ sweden 0,14$ belgium 0$ olarak çıkıyor!Ama dediğim gibi ben mobilden bakıyorum isterseniz ekran görüntüsü bile atabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.