Şimdi Ara

BAL & Arı Ürünleri (konuyu vs n11 yorumlarımı okuyun) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
28
Favori
14.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Bal ve Reçeller
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne kadar karmaşık bi dükkan yapmışsın.iki çeşit petekli bal var .farkları ne acabaonlardada 2*1 3*1 kg seçeneği olabilmeli bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

ne kadar karmaşık bi dükkan yapmışsın.iki çeşit petekli bal var .farkları ne acabaonlardada 2*1 3*1 kg seçeneği olabilmeli bence.

Hocam tekli petek bal eski ilanımdı öyle duruyordu, alanlar vardı belki yorum yaparlar dedim fakat sağolsun yapmadılar. Şimdi kaldırdım ilanı. Petek bal tek çeşit. Elimde birkaç çıta Karakovan kaldı onlar için de ilan açacağım.

Karmaşıklığı yok hocam gayet kullanışlı kafa karıştırmaz :)

• Takip

• Selamlar,

Zeytinyağı almayı düşünüyorum, sıkımı ne zaman yapılmıştır acaba?

Ayrıca bal da istiyorum, ama n11 komisyonu vermeniz yerine indirim yapın, ben n11de yine yorum yazarım o sorun değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Selamlar,

Ayrıca bal da istiyorum, ama n11 komisyonu vermeniz yerine indirim yapın, ben n11de yine yorum yazarım o sorun değil...

Aleyküm selam. Son zeytin hasatının yağı hocam. Detayları özelden konuşuruz hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malitoprak91 -- 10 Temmuz 2017; 17:29:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

quote:

Selamlar,

Aleyküm selam. Son zeytin hasatının yağı hocam. Detayları özelden konuşuruz hocam :)

Eksik yazmışım, ödemeyi eft yaparım, demek istemiştim.. komisyon yerine indirim yaparsınız...

ürünlerden memnun kalırsam çevremde alacak bir kısım kişi daha var...

• quote:

quote:

quote:

Selamlar,

Eksik yazmışım, ödemeyi eft yaparım, demek istemiştim.. komisyon yerine indirim yaparsınız...

ürünlerden memnun kalırsam çevremde alacak bir kısım kişi daha var...

Tamamdır :) Dm den konuşalım hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malitoprak91 -- 10 Temmuz 2017; 17:38:29 >

• Ben marketteki şekerli ve kimyasal ballardan başka bal yemiyorum tatları hoşuma gitmiyor. Sadece meraktan sipariş geçtim :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: IOserI

Ben marketteki şekerli ve kimyasal ballardan başka bal yemiyorum tatları hoşuma gitmiyor. Sadece meraktan sipariş geçtim :d

En doğru kararı verdin hocam GDO lu mısır şurubundan yapılmış ballardan kurtulmuş oldun tebrik ederim 🎊 :) tadınca farkını yazarsın n11 e de buraya da inşaAllah :) bugün yolluyorum.

• quote:

quote:

Ben marketteki şekerli ve kimyasal ballardan başka bal yemiyorum tatları hoşuma gitmiyor. Sadece meraktan sipariş geçtim :d

En doğru kararı verdin hocam GDO lu mısır şurubundan yapılmış ballardan kurtulmuş oldun tebrik ederim 🎊 :) tadınca farkını yazarsın n11 e de buraya da inşaAllah :) bugün yolluyorum.

Ürünleri paketlemen mükemmel imkanı yok zarar gelmesinin. Hatta aldığıma pişman oldum 3 ürünü açmam nereden baksan 20 dk sürdü. Fakat adresi yanlış yazmışsın nasıl başardın bilmiyorum ama şansıma sürat kargonun çalışanı ile haşır neşirim arayıp teyit aldı. Siteden baktım adres doğru fakat kargonun üzerinde yazan bina ismi ve sokak ismi farklı. İşin garibi de o şekilde bir sokakta o adla bir bina var.

Diğer bir olay ise kestiğin faturayı sanki arka cebe konan ganyan bülteni gibi sıkıştırıp kenara bırakman. Ben aldığım ürünlerde faturaya çok dikkat ederim. Eğer olmasaydı ürünü aynen iade edecektim ki dediğim gibi çalışan tanıdık olduğu için paket i incelememe izin verdi. Normalde kargo imza almadan paketi sana uzatmaz bile. büküp kenara sıkıştırmışsın ben o belgeyi alıp şirket gideri olarak göstereceğim.

Balın kalitesini merak edenlere ise ben sadece markette içine ne konulduğu bilinmeyen ballardan kullanıyorum. Anzer balı bile eve gelir senede bir defa kullanmam. Balın markette satılan baldan tad olarak bir farkı yok. Aynı tad var,kokusu bile aynı neredeyse.

Karışım olarak satılan bal efsane. Herhalde bundan sonra senden alışveriş yaparsam sadece onu alırım. Tadı ve kokusu mükemmel. Oranı çok iyi tutturulmuş. Daha önce de karışım kullandım bu kadar lezzetli değildi.

• quote:

quote:

quote:

Ürünleri paketlemen mükemmel imkanı yok zarar gelmesinin. Hatta aldığıma pişman oldum 3 ürünü açmam nereden baksan 20 dk sürdü. Fakat adresi yanlış yazmışsın nasıl başardın bilmiyorum ama şansıma sürat kargonun çalışanı ile haşır neşirim arayıp teyit aldı. Siteden baktım adres doğru fakat kargonun üzerinde yazan bina ismi ve sokak ismi farklı. İşin garibi de o şekilde bir sokakta o adla bir bina var.

Diğer bir olay ise kestiğin faturayı sanki arka cebe konan ganyan bülteni gibi sıkıştırıp kenara bırakman. Ben aldığım ürünlerde faturaya çok dikkat ederim. Eğer olmasaydı ürünü aynen iade edecektim ki dediğim gibi çalışan tanıdık olduğu için paket i incelememe izin verdi. Normalde kargo imza almadan paketi sana uzatmaz bile. büküp kenara sıkıştırmışsın ben o belgeyi alıp şirket gideri olarak göstereceğim.

Balın kalitesini merak edenlere ise ben sadece markette içine ne konulduğu bilinmeyen ballardan kullanıyorum. Anzer balı bile eve gelir senede bir defa kullanmam. Balın markette satılan baldan tad olarak bir farkı yok. Aynı tad var,kokusu bile aynı neredeyse.

Karışım olarak satılan bal efsane. Herhalde bundan sonra senden alışveriş yaparsam sadece onu alırım. Tadı ve kokusu mükemmel. Oranı çok iyi tutturulmuş. Daha önce de karışım kullandım bu kadar lezzetli değildi.

Hayırlı sabahlar hocam. Sırayla cevaplayayım.

Kargocular bizi çok mağdur ediyor kaçtır Kavanozlar kırıldı yenisini yollamak zorunda kaldık, bu yüzden ne biz ne müşteri mağdur olmasın düşüncesiyle işimi yapmaya çalışıyorum olması gerektiği gibi. Kavanozu da akmasın diye iyi sıkıyorum bazen ben de çok zorlanıyorum açarken :)

Adresin yanlış olmasına gelince. Bunda inan benim bi suçum yok, acemi kargocuların zararı bana dokunuyor. Adresleri siz n11 de nasıl verdiyseniz onu veriyorum ama nasıl beceriyorlarsa başka yer yazıyorlar bazen. Kargo kodunu girince birkaç adres çıkabiliyor doğrusunu mu bulmuyorlar ya da semt aynı olunca teslim olur nasıl olsa mı diyorlar telefonla bulup, bilmiyorum. Ama bu konuda sert çıkacağım onlara bu sefer.

Fatura : öncelikle Faturasız Ürün yollamıyorum. Bazen kargocular cepcikten alıyor nedense. Küçük bir şekilde katlayıp kırmızı kırılmaz bandın arkasına veya başka yere saklıyorum bazen kargocular almasın size ulaşsın diye. Bu konuda bi hassasiyetsizliğim yok.

Ballar konusundaki yorumu da kabul etmiyorum diyebilirim hocam :) şöyle ki o şirketlere balları satan bizleriz, bizim Dörtyol Arıcısı balparmak olsun diğer firmalar olsun bim gibi zincir marketler vb. en büyük tedarikçiler bizim arıcılar. Ve ne dümenler çeviriyorlar iyi biliriz. O ekşimiş balları alıp bal diye sizlere nasıl pazarladıklarını, en kalitesiz balları ucuza toplayıp dev kazalarda nasıl hamanlamalar yaptıklarını vs vs bir sürü oyunlar. O yüzden benim saf balımla o balları kıyaslaman beni üzer. Ticaretini yapsam da ben arıcıyım, ilk elden ürünümü ulaştırıyorum size. onların dümenleri dalaveresi bende yok 40 senedir yaptığımız meslek yüzlerce binlerce müşteri. Bunların 1 tanesi de dememiştir bu bal şöyle kötü böyle kötü diye. Neticede korumak zorunda olduğumuz bi itibarımız var. Sana satarım alırsın gidersin ama ben burada bu işi yaparken milletin gözünün önündeyim, ni problem çıksa itibar iş elden gider. Demem o ki dükkanımda bu şekilde sattığım ürünü sana da daha Ucuza yolluyorum rekabet şartları gereği. Bunları bu fiyata sattığımı buradaki müşterilerim bilse bize darılır. Misal 40 liraya Petekli balımı n11 de satıyorum. Ondan bana kalan 30 lira gibi bir rakam. Dükkanımda yılların müşterisine de 45 liraya veriyorum. Ama yine de insanı memnun etmek zor ne yaparsan yap.

Bu iş Damak tadı işi yoksa kimse benim de başkasının da balının kalitesini anlayamaz hocam bunu da belirtmek isterim. Ancak laboratuvar testi ile ortaya çıkar içinde ne olduğu. Bal işi güven işidir ve güvenilir sağlam Arıcıdan alınmalıdır. Benden şart değil gidip başka sağlam Arıcıdan almasını tavsiye ederim herkese.

Karışım ise : n11'de BALPİRİ - ArıSÜTÜ + BAL + POLEN + PROPOLİS KARIŞIM

http://urun.n11.com/bal/balpiri-arisutu-bal-polen-propolis-karisim-cok-al-az-ode-P174310057

Hocam buna kullandığımız ürünler orjinal kaliteli ürünler. Öyle rastgele de yapmıyoruz birkaç kiloyu yapması birkaç saat sürüyor. Ahşap kaşıklarla uzun bir süre yoğuruyoruz malzemeleri. İçindeki Propolis ve polen çok güzel bi lezzet veriyor, çikolataya az benzer. İçindeki malzeme oranlarını az daha artırıp öyle satış yapacağım bundan sonra.

yaptığım bu alışverişten ötürü memnunum teşekkür ederim. N11 e de aldığın ürünlere yorum yaparsan çok memnun olurum, emeğimin karşılığını para olarak almaktan daha çok memnun ediyor beni yorumlar. Hayırlı günler.

• adres sorunu bendede olmuştu.iyiki sürat kargo arıyorda düzelttik .diğer kargocular hiçbir zaman aramıyor, adreste sorun olurda bulamayınca satıcıya geri gönderiyor.

ambalaj olayı güzel bence aynen devam et.

• quote:

adres sorunu bendede olmuştu.iyiki sürat kargo arıyorda düzelttik .diğer kargocular hiçbir zaman aramıyor, adreste sorun olurda bulamayınca satıcıya geri gönderiyor.

ambalaj olayı güzel bence aynen devam et.

Bu kargocular işimize taş koyuyor sürekli. Elimden geldiğince iyi yapmaya çalışıyorum ufuk hocam. Teşekkür ederim.

• Bende bal işindeyim 50 kişiden şu lafı duydum '' markette 10 lira sende neden 20 lira aynı bal'' yahu üreticiden alıp satmak var,fabrika karışımı yapıp satmak var aradaki farkı kimse anlamıyor.
  • Ben bu balı aldım denedim satıcı gayet ilgili gayet titiz çalışıyor memnun kaldım paketleme iyi bal iyi satıcı iyi .temmuzda tekrar sipariş verecektim zam yapmış ilk başta kampanya yaptım o nedenle daha sonra kampanya bitince fiyatını yükselttim dedi tamam makul bir açıklama fakat 1 ay içinde tekrar niye zam yaptın. zam miktarı önemli değil ama mal satıldıkca zam yapan zıhniyete karşıyım.siparişten vazgeçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

Bende bal işindeyim 50 kişiden şu lafı duydum '' markette 10 lira sende neden 20 lira aynı bal'' yahu üreticiden alıp satmak var,fabrika karışımı yapıp satmak var aradaki farkı kimse anlamıyor.

Bu farkı çok kez anlattım soranlara ben de. Büyük firmaların yaptığı dalaverelerin haddi hesabı yok bunu millete anlatamıyoruz. Gidip a101 den bimden şoktan vb yerlerden 10 liraya bal (!) alıp zehir yemeyi (glikoz vb) tercih edenlere diyecek lafım yok. Desen ki şurada 10 liraya kırmızı et var çok ucuz alalım, buna inanmaz çünkü mantıklı değil. Ama bala gelince sahte olduğu kalitesiz olduğu nedense akla gelmiyor. Sözün özü ucuz etin yahnisi ucuz balın şifası olmaz. Ha ben de kampanya yaptım çok ucuza verdim reklam olsun diye ama bunlar aynı şeyler değil. Yine yapacağım hatta. Ama o zaman da diyorlar ki neden ucuz :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: sami

Ben bu balı aldım denedim satıcı gayet ilgili gayet titiz çalışıyor memnun kaldım paketleme iyi bal iyi satıcı iyi .temmuzda tekrar sipariş verecektim zam yapmış ilk başta kampanya yaptım o nedenle daha sonra kampanya bitince fiyatını yükselttim dedi tamam makul bir açıklama fakat 1 ay içinde tekrar niye zam yaptın. zam miktarı önemli değil ama mal satıldıkca zam yapan zıhniyete karşıyım.siparişten vazgeçtim

Hocam yorumun için teşekkür ederim, işimi yapıyorum ben.
    bu sene hasat iyi değil çok yerde. Haliyle en düşük kalite ballar bile zamlandı. Biz uyguna alamazsak nasıl uyguna verebiliriz ki. Sen mesaj at yardımcı olayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malitoprak91 -- 26 Temmuz 2017; 12:52:18 >
  • bazıları çok tatlı bulmuş,benim bildiğim katkısız bal daha tatlı oluyor.

havale yada eft ile petekli balı kaça satıyorsunuz acabadenemek için 2_3 kilo alayım diyorum.

• quote:

bazıları çok tatlı bulmuş,benim bildiğim katkısız bal daha tatlı oluyor.

havale yada eft ile petekli balı kaça satıyorsunuz acabadenemek için 2_3 kilo alayım diyorum.

Hocam bal işi Damak tadı işi. Yani herkesin aynı görüşte olacağı birşey değil. Çok tatlı gelmesi ya da başka türlü olması kalitesini belli etmez bu arada :) detayları özel mesaj yoluyla konuşalım

• ikinci siparişimi 3 kilo şifa süzme olarak verdim.acil bekliyorum

sipariş no 201343125695

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.