Şimdi Ara

Tanımadıgım Bir Numaradan Mesaj Geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi geceler arkadaşlar 15 dk. kadar once tanımadıgım bir numaradan ayrılık mesajı aldım (yıkıldım, kahroldum)

Mesaj içerigi aynen soyle;

"Oyun dgl bu askimda oyunck dgl yapmadm yapmamda...Ben yokum bu yolda senin zevkinle olmaz..sana mtluluklar kendine iyi bak.."
    Harfi harfine yazdım, klavyemde tuş eksik değil

Beleş arama sürem vardı arayım dedim, biraz caldı sonra, bir kız actı "bana mesaj attınız az once" dedim, "sen kimsin?" dedi, hiç istifimi bozmadan "bana mesaj attınız az once" dedim

"pardon yanlıs oldu" dedi.Kapadım telefonu, telefonu kapar kapamaz aynı mesajtan bir tane daha geldi.Yine aradım acmadı bu sefer.

Simdi bu gerzek kızımız sevgilisinden ayrıldıgını dusunuyor ama cocugun bundan haberi yok

bu arada numaranın sonu 26 78 tanıyan falan cıkarsa ulassın bana

• Yanlış mesaj atmış. Niye bu kadar heyecanlandın ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

Yanlış mesaj atmış. Niye bu kadar heyecanlandın ki?

• quote:

Simdi bu gerzek kızımız sevgilisinden ayrıldıgını dusunuyor ama cocugun bundan haberi yok
  • quote:

Sevgilim ayrılıyor musun benden?
  • ben senden ayrilamam fln yaz kızistir ortalığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spoon!

quote:

Yani?
  • quote:

quote:

quote:

Yani?

İlk kitabı olan “Abdürrezzak Efendi” hikayesi yayınlandığında fakülte son sınıf öğrencisidir. Fakülteden 1957 yılında mezun olmuş,İstanbul Adalar Belediyesi Şube Müdürlüğü ile memuriyet hayatına atılmıştır. 1963’te Kızılay Neşriyar Müdürü,1963-66 yılları arasında da SSK İstanbul Hukuk İşleri Müdürlüğü’nde İdare Amiri olarak bulunmuştur. 1967 yılında SSK Şişli Hastanesi Müdürü olmuştur.1968-74 yılları arasında MEB Basımevi Müdürü olarak çalışan yazar, Milli Eğitim Derleme Müdürlüğü’nden emekliye ayrılmıştır.”

• quote:

quote:

araya sen gir
    parçala onu proton nötron elektronlarına
    yada başka bi ihtimal
    adresini öğrenemye çalış git ağzına kürekle vur niye yanlış emsaj atıyon lan hiç de
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.