Şimdi Ara

Tamer Karadağlı ve kendinden 30 yaş küçük sevgilisi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
143
Cevap
3
Favori
11.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen ben yaparız sapık sübyenci derler, bunlara mikrofon uzatıp ilişkiniz nasıl gidiyor efendim derler.
    Çocuklar Duymasın’da ki rolünüzden %0.01 bişeyler geçseydi bari gerçek hayatınıza Tamer Bey!!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BABABABABA
  • şöyle de bir durum ve 38 yaşındayım bu kız gel tanışalım deseydim yuh amca git yaşıtlarına bak derdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboardx -- 30 Aralık 2020; 8:20:11 >
  • bu kızı instagram dan takip ediyordum. ilk güneri civaoğlu programında görmüştüm. baya iyi piyano çalıyor. sevgilisinin tamer karadağlı olduğunu bilmiyordum. resmen şok oldum şuan. çok şey yazardım ama deymez ve umrumda değil açıkçası.

• @KlavYE@ kullanıcısına yanıt
    Güzel ^^
  • 24 üm 21 bile küçük geliyor
  • Toplumuzun genelinde hoş karşılanmayan bir durum ancak bir kesim, adam sanki tecavüz etmiş gibi yargılıyor. İki tarafın rızasıyla olan gönül ilişkisi, gerisi fasa fiso. Öyle gündem olacak bir konu değil.

• herkes paraya bağlamış. ama bunun parayla alakası yok. genç kızların çoğu olgun erkek hastası..

• Aradaki yaş farkı büyük. Lakin şurada ahkam kesenlerin %90'ı benzer bir durumda, benzer hareketi yaparlardı. Ünlüyüm, param var, yaşıtlarımda bana yaşlı nine gibi görünüyor ben daha gencim ya diyerek gençlerle takılırlardı.

*45+ yaşlara geldiklerinde konuyu "haklıymışsın" diyerek hortlatabilirler.

• muradisdan kullanıcısına yanıt
    O zmn amcayla genç kız evleniyor diyede ses etmiyeceksiniz
  • Burada yazanlar 50 yaşında bekar bir erkek olsun böyle bir kız gelsin kendilerine yazsın %99'u kabul eder kızı. Yalanı dolanı bırakalım.

• Ben 28 yaşındayım iş yerindeki kızlar sırf 20 yaşında diye bu muhabbetlere giremiyorum 8 yaşı bile dert ediyoruz elalem sırf ünlü diye kütür kütür hakan şükürr ohhh misss
  • Ulan para kağıt parçası nelere kadirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Sen kendinden 25-30 yaş küçük biriyle birlikte oldun mu?

Alıntıları Göster

hacım dünyayı bu açık hava hapishanesinden ibaret zanmayın

rusya da 14 lük çıtırlar meraklıdır 50 liklere

hatta daddy derler

• Bababababa Tamer efendiye bak hele kendinden 30 yaş küçük kızlarla geziyor  . Şaka bir yana bizi ilgilendirmez. Ama bana kalırsa yanlış bir durum. Kendisi içinde kötü. Ben mesela onun yaşında olsam kendi jenerasyonumdan birisini isterim. En azından muhabbet edilebilecek bir şeyler var. Kız çocuklar duymasın başladığında 5 yaşındaymış.

• Eli kadın eline değmemişler gelmiş adama akıl veriyor. Ezik dolmuş ortam.

Bence sorun yok.
    Buna laf söyleyeceğinize, yakana, yıkana, öldürene laf edin.

Mutluluklar dilerim kendisine.

• benim idolüm ADNAN OKTAR hocam gerisini zampara diye listeye yazmam 

• 2006 doğumlu kızı var şuan 14 yaşında. Hadi biz 15 diyelim... Şahsen Tamer Karadağlı'yı görsem şunu sormak isterdim. Kızın Zeyno'nun 2028 yılında yani bundan 7 yıl sonra 1976 bir beyendi ile sevgili olmasına izin verir mi? Eğer verirse samimiyetine inanırım. Vermem derse anla ki bu adam haysiyetsizin önde gideni.

Coşkun Sabah denilen müsvedde de aynısı örneğin benim gözümde. 90'lı yıllarda bikinili kızlara yarışmada puan ver kendin her türlü bikinili kendinden yaşça küçük kızlarla takıl ama iş kendi kızına gelince vay ben Diyerbekirliyem vay ben izin vermem gızımın bikinili fotolarına. İki yüzlü insanlar bunlar iki yüzlü  

• meşhur olmanın, takipçi kasmanın farklı bir yolu.

ama elbette para konuşur mottosuna da katılıyorum. aslında hepsi içinde bir olay bu. benzerleri de çok.

dünya böyle maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Trubetzkoy

O zmn amcayla genç kız evleniyor diyede ses etmiyeceksiniz
    Evet doğru anladın ses etmiyorum zaten. Kim kimle evleniyorsa evlensin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.